Skocz do zawartości

Draft Class 2020


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Koelner napisał:

Ball na hoopshype dostał najwiecej głosów na roty 2021🤣

Ten ball to ma mechanikę rzutu jak paralita - nie sądzę żeby więcej jak 0.5 trójki w meczu robił póki tego nie ogarnie. Court vision ma fajne ale przy takim rzucie to obstawiam że po żadnej stronie parkietu może mu się nie udać być dodatnim graczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, blackmagic napisał:

Ten ball to ma mechanikę rzutu jak paralita - nie sądzę żeby więcej jak 0.5 trójki w meczu robił póki tego nie ogarnie

To zależy. Jak będzie odpalał stacjonarnie trójkę z rogu to spokojnie trafia jak dziś ale off dribble to fakt chyba trafi tylko przez przypadek . Ale jak na razie ze spokojem bo taki Rubio był mega plusowy w ataku pomimo chyba jeszcze gorszego rzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ely3 napisał:

To zależy. Jak będzie odpalał stacjonarnie trójkę z rogu to spokojnie trafia jak dziś ale off dribble to fakt chyba trafi tylko przez przypadek . Ale jak na razie ze spokojem bo taki Rubio był mega plusowy w ataku pomimo chyba jeszcze gorszego rzutu

Rubio miał lepsze minięcie chyba plus przede wszystkim bardzo wysoki bb IQ dzięki czemu mimo braku szybkości prowadził dobre ofensywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, blackmagic napisał:

Rubio miał lepsze minięcie chyba plus przede wszystkim bardzo wysoki bb IQ dzięki czemu mimo braku szybkości prowadził dobre ofensywy

Dziś akurat mijał zawodników Magic też dość swobodnie. Akurat Mello jak na razie pokazuje wysokie IQ boiskowe. Nie popełnia wielu błedów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Dziś akurat mijał zawodników Magic też dość swobodnie. Akurat Mello jak na razie pokazuje wysokie IQ boiskowe. Nie popełnia wielu błedów

Ale ja nie twierdzę że nie ma high IQ tylko że Rubio ma wyższe a i tak ma duże ograniczenia w prowadzeniu ataku. Moim zdaniem technika rzutu balla to mocny Red flag i tyle. Pg potrafiących podać i nie rzucających za 3 wielu w tej lidze nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
W dniu 18.11.2020 o 17:16, Tecu napisał(a):

Moje big board przed draftem. Tak dla fundacji wklejam, nie czuję się wielkim znawcą 😃

1. Hayes

2. Okoro

3. Okongwu

4. Vassell

5. Edwards

6. Haliburton

7. Anthony

8. Bane

9. Ball

10. Maxey

11. P. Williams

12. Riller

13. Avdija

14. Tillmann

15. Tillie

16. Hinton

Jak macie to wrzucajcie, pośmiejemy się za rok albo więcej 😃

 

 

W dniu 18.11.2020 o 17:36, ignazz napisał(a):

Deni Avdiya

Anthony Edwards

Halibarton

Okongvu

Okoro  

Nesmith

Wiseman

Pokucevski

Lewis 

Vassell

Jalen Smith 

 Hayes

Pat Williams

Maxey

Aciuva 
 

LaMelo Ball Toppin niespelnione wysokie wybory 

najwiekszy sleeper Paul Reed

SADIQ BEY jednowymiarowy gracz tez po mocnym początku nie zrobi postępów. 

 

W dniu 18.11.2020 o 20:38, cvbe napisał(a):

Big board:

1. Edwards
2. Okongwu
3. Wiseman
4. Hayes
5. Haliburton
6. Avdija
7. Ball
8. Vassell
9. Smith
10. Lewis
11. Okoro
12. Williams
13. Green
14. Toppin
15. Pokusevski
16. Tyler Bey
17. Maxey
18. Nesmith
19. Terry
20. Achiuwa
21. McDaniels
22. Bane
23. Jones
24. Carey
25. Scrubb
26. Reed
27. Nnaji
28. Saddiq Bey
29. Stewart
30. Oturu

Tak mniej więcej, zapisuję tutaj żeby później wejść się pośmiać :D Celowo pominięci: Hampton, Anthony, Maledon, Bolmaro - nie jestem fanem takich graczy. 

 

W dniu 30.09.2020 o 15:20, Behemot napisał(a):

Moje top 5 na dziś (Big board, nie mock):

Hayes

Vassell

Avdija

Okongwu

Okoro.

Nie wierzę w realizację potencjału gości typowo podawanych w top 3, u mnie są w drugiej części dziesiątki. Ewentualnie Haliburton mógłby się tu jeszcze wbić.

 

W dniu 10.01.2020 o 14:58, ely3 napisał(a):

Ten draft musi być słaby tak jak oceniają analitycy bo poza Cavs nikt nie tankuje. Thunder jak zaczął się sezon NCAA to nagle zaczęli serie zwycięstw. Pelicans mają serie zwycięstw. Tak samo Wizards czy Grizzlies. Nikt nie broni swoich wyborów. 

Wrzucam to nie po to, zeby smiac sie z przewidywan. Kazdy rzucil kiedys kasztan opinia. Dla mnie DLO przed draftem byl Hardenem z lepszym playmakingiem :] dla @january pewnie podobnie. Zwlaszcza ze @Tecu sam w swoim wpisie pisal, ze chce sie za rok lub kiedys posmiac.

Tak mnie naszlo apropo draftu 24, ze ma byc slaby I w ogole. To samo mowiono o 2020. Bo covid. Bo kiepska ewaluacja. Bo kiepska pula talentu.

Co mamy?

Absolutne kozaki Edwards Ball Maxey Haliburton

Bane Jaden Quickley Vassell Okongwu Cole Patrick Williams Nesmith

Sa jeszcze Reedy, Avdije, Beye, Joshe Greeny, Achiuwy I kilku takich

Chyba jeden z lepszych draftow od lat? A mialo byc bardzo zle. Rozmawialem jakis czas temu o tym z @mac - ewaluacja prospectow w NBA to dalej mocno tricky kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayes trzy razy w top5 chyba najmocniej szokuje, dobra robota @Reikai

Ball przez reputacje braci i tatusia  wszedzie tak nisko ;]

haliburton był widzę tutaj ceniony od początku. Wiecie co dobre.

 

Bane bym wrzucił w pierwszy tier, tez absolutny kozak.

Przewiduje ze sleeper to ten Nesmith i jeszcze się mocno rozwinie do poziomu elite 3andD rolesa. Pacers chyba myślą podobnie i zrobili mu miejsce, wydali za Siakama gracza o najbardziej podobnym profilu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

Chyba jeden z lepszych draftow od lat? A mialo byc bardzo zle

No tylko to zależy jak oceniasz

Bo popatrz na loterię

Masz już teraz busty - nr 2, nr 4 ( Patrick dla mnie to bust) - a dla Ciebie widze gość na tym samym poziomie co Jalen czy Quickley) nr7 ,10 i 13. Do tego masz kupę zadaniowców bez szans na coś więcej. I masz 3 hipergwiazdy. Wiesz jeśli w loterii masz rozstrzał bierzesz Hailiurtona albo Okoro to jest to jednak średnia opcja.

W tym drafcie jest 5-6 kozaków (gdzie Ball jest ryzykiem bo kontuzję mogą go za chwilę skończyć) potem masz kilku starterów.Fajnych zadaniowców i mnóstwo wtop.

Z tego draftu regularnie tylko 11 zawodników jest starterami  więc TOP5 pewnie mega mocne historycznie ale średni poziom gracza juz nie bardzo Zobacz ilu z pierwszej rundy już jest poza NBA lub rotacją gdzie taki Flynn już pewnie za chwilę tez będzie poza NBA

Z takiego draftu 2019 masz kilku starterów z drugiej rundy a w 2020 praktycznie nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

 

 

 

 

Wrzucam to nie po to, zeby smiac sie z przewidywan. Kazdy rzucil kiedys kasztan opinia. Dla mnie DLO przed draftem byl Hardenem z lepszym playmakingiem :] dla @january pewnie podobnie. Zwlaszcza ze @Tecu sam w swoim wpisie pisal, ze chce sie za rok lub kiedys posmiac.

Tak mnie naszlo apropo draftu 24, ze ma byc slaby I w ogole. To samo mowiono o 2020. Bo covid. Bo kiepska ewaluacja. Bo kiepska pula talentu.

Co mamy?

Absolutne kozaki Edwards Ball Maxey Haliburton

Bane Jaden Quickley Vassell Okongwu Cole Patrick Williams Nesmith

Sa jeszcze Reedy, Avdije, Beye, Joshe Greeny, Achiuwy I kilku takich

Chyba jeden z lepszych draftow od lat? A mialo byc bardzo zle. Rozmawialem jakis czas temu o tym z @mac - ewaluacja prospectow w NBA to dalej mocno tricky kwestia.

Mnie też avdija oszukał 😕 byłem pewien że będzie kimś w tej lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

 

 

 

 

Wrzucam to nie po to, zeby smiac sie z przewidywan. Kazdy rzucil kiedys kasztan opinia. Dla mnie DLO przed draftem byl Hardenem z lepszym playmakingiem :] dla @january pewnie podobnie. Zwlaszcza ze @Tecu sam w swoim wpisie pisal, ze chce sie za rok lub kiedys posmiac.

Tak mnie naszlo apropo draftu 24, ze ma byc slaby I w ogole. To samo mowiono o 2020. Bo covid. Bo kiepska ewaluacja. Bo kiepska pula talentu.

Co mamy?

Absolutne kozaki Edwards Ball Maxey Haliburton

Bane Jaden Quickley Vassell Okongwu Cole Patrick Williams Nesmith

Sa jeszcze Reedy, Avdije, Beye, Joshe Greeny, Achiuwy I kilku takich

Chyba jeden z lepszych draftow od lat? A mialo byc bardzo zle. Rozmawialem jakis czas temu o tym z @mac - ewaluacja prospectow w NBA to dalej mocno tricky kwestia.

Pisałem ostatnio w innym temacie, że to nie był słaby draft. 

Btw, kozaki Edwards i Haliburton. 

Ball, Bane, Maxey pod nimi imho. Nie kumam czemu Bane'a wrzuciłeś niżej :P

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Hayes trzy razy w top5 chyba najmocniej szokuje

Dlaczego szokuje? On miał mocne notowania przed draftem. Combo guard o fajnych warunkach fizycznych, spoko bbiq, wizja gry, leworęczny, pokazywał niezły potencjał rzutowy, fajny footwork + dobra defensywa. Profil chyba całkiem ciekawy? A że ostatecznie ogromny zawód to już inna kwestia. Nie jeden się przejechał na nim. 

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Przewiduje ze sleeper to ten Nesmith

Nesmith to nie był sleeper. On miał mocne notowania, ale spadał z tego, co pamiętam przez kontuzję. Ale pamiętam jak się kiedyś kłóciłem z kolegą, mówiąc że Bane będzie wyraźnie lepszy. I nie próbuję tu wmówić teraz, że przewidziałem, jak dobry będzie Bane, bo absolutnie nie, ale jednak myślałem, że trochę go nie doszacowali w drafcie (pewnie ze względu na wiek), a będzie spoko grajek, zdecydowanie bardziej wszechstronny od Nesmitha (btw, nie byłem jego fanem, bo poza rzutem za bardzo nic nie pokazywał w swojej grze). 

Sleepery to Maxey i Bane przede wszystkim.

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego draftu, przed sezonem, czternastu zawodników podpisało extension, w tym cztery maxy. Kiedykolwiek coś podobnego się zdarzyło? Kolejnym zawodnikiem który podpisze maksymalny kontrakt jest Maxey, Quickley dostanie 2Omln+, Williams pewnie koło 15mln. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.