Skocz do zawartości

Draft Class 2020


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Co Jazz zrobiło w ten draft to ja nie wiem. Najpierw wymiana z Knicks a jak potem się okazało Knicks ten wybór Jazz oddali do Soty za korzystniejsze wybory niż oddali do Jazz. Potem branie Azubuike. Ok to świetny defensywny center ale jego atak jest tragiczny w obecnych czasach. A był Bane wciąż dostępny. Potem oddają Bradleya z 38 do Pistons ( co nie jest złe ale .... już samo branie Lee to było dziwactwo) . Potem pozyskali nr 39 i Hughesa , którego kompletnie nie znam ale z tego co czytam to też taki sobie .... A mogli wybrać Woodarda , którym się podobno interesowali)

Nie jestem do końca pewien w którym kierunku Jazz pójdzie w to lato po takich wyborach. MA JAzz Morgana , który bardzo dobrze się pokazał w serii z Nuggets to biorą Azubuike . Jazz potrzebuje 3&D i nie biora żadnego

Ale to nie był dobry draft moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla ludzi  co sie  znają i śledzą draft a nie tacy jak ja których "research" ogranicza się do yt i tego co sobie poczytali na necie. Kto ma racje Orlando wybierając Cole Anthony czy ja który troche żałuje że z graczy którzy byli dostępnie nie był to mimo wszystko ktoś z tej grupy: RJ Hampton, Tyrese Maxey , Tyrell Terry,  Theo Maledon?  Jak myślicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, PH#1 napisał:

Pytanie dla ludzi  co sie  znają i śledzą draft a nie tacy jak ja których "research" ogranicza się do yt i tego co sobie poczytali na necie. Kto ma racje Orlando wybierając Cole Anthony czy ja który troche żałuje że z graczy którzy byli dostępnie nie był to mimo wszystko ktoś z tej grupy: RJ Hampton, Tyrese Maxey , Tyrell Terry,  Theo Maledon?  Jak myślicie? 

ja to z początku mocno go propsowałem, później odpuściłem tegoroczną klasę, ale robił pozytywne wrażenie. Będzie trzeba się jak zawsze po prostu przekonać

 

Trochę poszperałem na temat tego Alekseja, i jestem nawet miło zaskoczony. Presti drugi draft z rzędu sięga po prospecta z bardzo unikalnym skillsetem. Trochę go tam pooglądałem, wygląda jak skinny Jokic, przyjemny drybling i fajnie rozgrywa, widać, że sporo potencjału w tym zakresie. Potencjał jest też jeżeli chodzi o rzucanie, dobra forma i ciekawe instynkty, dobrze porusza się bez piłki. Z zalet to można jeszcze nadmienić niezły blok, ogólnie defensive awerness dosyć niezłe. Ale pojawiają się spore znaki zapytania. Gość ma 7'0, 205 lbs i średnio z nim na poziomie NBA na jakiejkolwiek pozycji. Na centra i pfa zdecydowanie zbyt słaby fizycznie, a atletyczne sfy tej ligi będą nim strasznie kręcić. Pojawia się problem jak przy Dariusie, który jednak pokazuje, że może się odnaleźć i jako pf i jako sf. Nie wiem jak ocenić ten wybór, trzeba będzie go zobaczyć w akcji, ale już jestem strasznie zaintereoswany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dannygd napisał:

@Przemek_Orliński żyjesz?

Bardzo podoba mi się to, co zrobiło Dallas. Liczyłem po cichu na moich dwóch ludzi w tym drafcie czyli Bey'a albo Bane'a, ale nie jest źle. Polubię Greena  - takie mam przeczucie. 

+ ta wymiana z 76ers i pozyskanie Richardsona też bardzo ok. Oddali dobrego strzelca do zespołu łaknącego spacingu za obrońce, który powinien znakomicie odnaleźć się koło Luki i wspomoże defensywę.

Jeżeli pytasz o tych łachów z Nowego Jorku, to mając 46 PFów wybierają kolejnego PFa, który (z tego co czytam) wyżej wała nie podskoczy, oraz z późniejszym pickiem robią loda z połykiem Calipariemu, który tak mocno drepcze koło zespołu, że pewnie za dwa lata zostanie ich trenerem jak Tom T. zostanie zwolniony. Jak PG nie było, tak nie ma, ale c*** z tym skoro mają młodego Amare urodzonego na Brookynie i prawa do Ante Tomica który 11 LAT TEMU BYŁ ADRIATIC MVP!!11!!11!!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ty widzisz tych PF`ow i C`ow w NYK ??? bo ja już nie widze prawie żadnego 😎,

 

więc te draftowe wybory będą sie nadawały jako rolesi.....

 

a o PG sie nie martwmy ........  ZARAZ BĘDZIE !!!!! :D

i mam takie dziwne przeczucie, że bedzie nam sie podobało , jak nigdy :) może będzie konmtrowersyjnie, ale i tak lepije nie mozemy sobioe wymarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.