Skocz do zawartości

Głosowanie waivers


ozzy110

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Eld napisał:

Bo tak wymaga CBA, a jeśli coś nie jest uregulowane w naszym regulaminie to stosuje się zapisy z CBA.

Pokaż mi gdzie to jest wymagane w CBA by móc zacząć rozwawiac z graczem trzeba mieć wolny slot. 

Nie neguję tego, że żeby podpisać trzeba kogoś zwolnić. Ale Wy wymagacie by kogoś zwolnić by móc z nim rozmawiać. 

Wystarczyłaby deklaracja, jak wygram x to zwalniam y, lub po ogłoszeniu wyników, zwolnienie kogoś w 24h.

Przeciez w realu drużyny rozmawiają z graczami a jak dojdą do porozumienia to robią miejsce i to jest normalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Tak graliśmy zawsze. Niepoważna będzie zmiana w trakcie, gdy część GMów myślała na starych zasadach i dlatego nie dała oferty Carterowi.

Zmiana może być od późniejszych głosowań. Koniec tematu.

no to robmy zmiane od nastepnych.

im wiecej realizmu tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Koniec tematu.

Dlaczego koniec? 

Załatwmy tą sprawę do końca tu i teraz. 

Absolutnie nie chodzi mi o Cartera a o załatwienie tej sprawy a nie zamiatania pod dywan. 

Jeżeli ta niepisana zasada ma trwać to napiszcie wreszcie dlaczego. 

Nie wynika to z CBA. 

Nie wynika to z regulaminu. 

Nie wynika to z logiki. 

 

Tak ma być, bo tak było? Jedyny argument? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Tak graliśmy zawsze. Niepoważna będzie zmiana w trakcie, gdy część GMów myślała na starych zasadach i dlatego nie dała oferty Carterowi.

Zmiana może być od późniejszych głosowań. Koniec tematu.

Dokładnie tak. Wiele rzeczy wymaga zmian i uszczegółowienia. Zrobimy to.

2 minuty temu, Tecu napisał:

Pokaż mi gdzie to jest wymagane w CBA by móc zacząć rozwawiac z graczem trzeba mieć wolny slot. 

 

Oczywiście że nie ma takiego zapisu w CBA, ale to nie jest jakaś ogromną kość niezgody abyśmy nie znaleźli wspólnego mianownika.

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

no to robmy zmiane od nastepnych.

im wiecej realizmu tym lepiej

Stąd apelowałem w temacie "pytania do radnych" aby wypisywać mi PMkami pomysły co należy zmieniić. Mam kolejną rzecz - waivers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Jeżeli ta niepisana zasada ma trwać to napiszcie wreszcie dlaczego. 

Nie będzie trwać. Będzie zmienione.

Ale musi zostać teraz dla sprawiedliwości. Jeden GM już napisał, że złożyłby ofertę, gdyby wiedział, że nie musi mieć slota. Takich GMów może być więcej, więc kolader nie może być uprzywilejowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie będzie trwać. Będzie zmienione.

Ale musi zostać teraz dla sprawiedliwości. Jeden GM już napisał, że złożyłby ofertę, gdyby wiedział, że nie musi mieć slota. Takich GMów może być więcej, więc kolader nie może być uprzywilejowany.

Super. 

Jest szansa by zamiast będzie zmieniona napisać - nie będzie obowiązywała? Tak by załatwić sprawę raz na zawsze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

@Tecu rozumiem Twoją logikę, ale część ludzi zrobiła spoty aby móc wystartować po Cartera. 

Sprawa nie zostanie zamieciona pod dywan. Masz na to moje słowo. Ale nigdy żadne zmiany wprowadzane na gorąco nikomu na dobre nie wyszły. 

Nie mam nic w sprawie Cartera, chodzi mi o każdą sytuację gdy jest głosowanie, czyli niepewność wyniku. Wtedy wg mnie nie powinno być zwalniania bezwarunkowo graczy. 

Jeżeli waivers, czyli kto pierwszy ten lepszy to tak, trzeba wcześniej zwolnić. 

Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

To Carter był w końcu waivers, czyli kto pierwszy ten lepszy czy był FA, czyli głosowanie? 

Jakie są w takim razie zasady waivers? 

Były, że głosowanie, ale po trzech latach wspólnej Karpik znalazł nowy zapis i się zrobiło zamieszanie jakich ustaleń się trzymać.

Aczkolwiek wydaje się, że i tak Carter trafiłby do Hornets niezależnie od metodologii liczenia.

Będzie tak jak w CBA. Jeśli ktoś ściąga pełny kontrakt z waivers to dostaje go najgorszy zespół z zainteresowanych. Jeśli jest jednak wzięcie go z FA i częściowe wzięcie kontraktu tak jak było z Wade czy Kanter to decyduje głosowanie.

Mam nadzieję, że to satysfakcjonująca odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Nie będzie trwać. Będzie zmienione.

Ale musi zostać teraz dla sprawiedliwości. Jeden GM już napisał, że złożyłby ofertę, gdyby wiedział, że nie musi mieć slota. Takich GMów może być więcej, więc kolader nie może być uprzywilejowany.

Dlatego pisałem żebym nie był beneficjentem ale moja sytuacja była przestrogą\lekcją dla innych by nie było podobnych sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • 1 rok później...

Zaraz wjedzie głosowanie ale wcześniej parę słów wyjaśniających.

Jeśli dobrze przeglądnąłem to pod głosowanie wjeżdżają tylko dwaj gracze - Kaminsky i Payne. Nie robię tego na zasadzie ankiety bo jednak zbyt dużo opcji się pojawiło dla Payne'a tylko macie standardowy szablon.

Było wspominane więc gwoli ścisłości dodam, że oferta 1y min na $ 1 088 000 jest w wysokości $ 1 255 000 ( różnicę dopłaca liga ). Player option w drugim roku wynosi $ 1 720 000 ( nie wiem ile do tego jeszcze liga dorzuca ). 

Na Payne nie mogą głosować: Cvbe, Qcin/Mac, Regis, CM, ja.

Na Kaminskiego nie mogą głosować: Regis i Sylwek.

Argumenty macie w temacie 'Waivers Wire'. Tutaj tylko głosujemy. Wszystko co nie będzie głosem wyląduje w koszu. 48h na głosowanie do 23:59 Wtorek. 

--------------------------

Szablon

 

Cameron Payne:

  1. Cleveland Cavaliers - oferta: 1y min ( $ 1 080 000 )
  2. New York Knicks - oferta: 1ymin + PO ( $ 1 080 000 + $ 1 762 796 )
  3. Houston Rockets - oferta: 1ymin + PO ( $ 1 080 000 + $ 1 762 796 )
  4. Oklahoma City Thunder - oferta: 2,4M ( $ 2 404 709 )
  5. Minnesota Timberwolves - oferta: 1ymin + PO ( $ 1 080 000 + $ 1 762 796 )

Głos: 1. -, 2. -, 3. -, 4. -, 5. -

 

Frank Kaminsky:

  1. Washington Wizards - oferta: 1y min ( $ 1 080 000 )
  2. Houston Rockets - oferta: 1ymin + PO ( $ 1 080 000 + $ 1 762 796 )

Głos: 1. -, 2. -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • january przypiął/eła ten temat
  • january odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.