Skocz do zawartości

Głosowanie waivers


ozzy110

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, fluber napisał:

Takie porzadki mi sie podobaja:)

A mi się nie podoba, że przywaliłeś się do mnie, że pomyliłem zasady CBA. Nie ja przeprowadzałem sprawę waiversów i tylko tłumaczyłem, że w ten sposób przeprowadzaliśmy do tej pory każdy proces pozyskiwania graczy. Może już zapomniałeś jak Emekę Okafora wziąłeś nad Aaronem Baynesem z listy waiverów.

Karpik też normalnie głosował i słowem się nie zajęknął. Dopiero jak poruszyłem temat, że zawsze było tak, że trzeba mieć miejsce na gracza to ruszyła dyskusja. Każdy mógł zgłosić sprawę, więc teksty o pomyleniu zasad CBA wsadź sobie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co my sobie tak utrudniamy grę z tym obowiązkowym wolnym slotem gdzie bawimy się o gracza z dalszej rotacji? Przecież już pisał @Tecu ze to bez sensu. Serio wchodzimy w te obowiązkowe sloty dla ogórków bez opcji uwolnienia po wygraniu gracza? Zrobi nam tu większa rotacje i bałagan z tym PRZEDWCZESNYM zwalnianiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ignazz napisał:

A co my sobie tak utrudniamy grę z tym obowiązkowym wolnym slotem gdzie bawimy się o gracza z dalszej rotacji? Przecież już pisał @Tecu ze to bez sensu. Serio wchodzimy w te obowiązkowe sloty dla ogórków bez opcji uwolnienia po wygraniu gracza? Zrobi nam tu większa rotacje i bałagan z tym PRZEDWCZESNYM zwalnianiem 

Bo tak wymaga CBA, a jeśli coś nie jest uregulowane w naszym regulaminie to stosuje się zapisy z CBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

w realu klub przed zwolnieniem, wie czy gracz jest dogadany czy nie...

My nie jesteśmy realem i musimy eliminować sytuacje próby cwaniactwa, czy przykombinowania np: mam 15, jest fajny waivers, wystartuję po niego, jak się uda to sobie zwolnię kogoś, a jak nie nadal pozostanę z 15 i będzie git. Tak być nie może. Kto nie ryzykuje, ten nie ma. Nie ma waiversa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

My nie jesteśmy realem i musimy eliminować sytuacje próby cwaniactwa, czy przykombinowania np: mam 15, jest fajny waivers, wystartuję po niego, jak się uda to sobie zwolnię kogoś, a jak nie nadal pozostanę z 15 i będzie git. Tak być nie może. Kto nie ryzykuje, ten nie ma. Nie ma waiversa.

to nie jest cwaniactwo.

wygrywa klub ktory ma najwiecej argumentow i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

to nie jest cwaniactwo.

wygrywa klub ktory ma najwiecej argumentow i tyle. 

Argumentem nr 1 - decydującym jest posiadanie miejsca w roosterze dla danego gracza. Jak @ozzy110, @january, @MarcusCamby zadecydują inaczej, proszę bardzo. Startujcie po waivers nie mają miejsca w roosterze. Ja jestem na nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • january przypiął/eła ten temat
  • january odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.