Skocz do zawartości

Głosowanie waivers


ozzy110

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, MarcusCamby napisał:

A Nets to w ogóle mają miejsce?

Ich oferta nie powinna się kwalifikować. Zasada zawsze była, że najpierw zwalniamy, a potem dopiero można dać ofertę.

Wydawało mi się, że napisali kogo zwalniali, więc tu masz rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ozzy110 napisał:

Wydawało mi się, że napisali kogo zwalniali, więc tu masz rację

Napisałem że jeżeli ma trafić do mnie to wpierw muszę kogoś zwolnić. Nie wiedziałem jakie mam szanse na Cartera a trochę bez sensu zwalniać kogoś żeby tylko był zwolniony dla samego zwolnienia. Poza tym chyba w momencie podpisania zawodnika muszę mieć miejsce a póki co to jeszcze nie wiadomo jaka podejmie decyzję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kolader napisał:

Napisałem że jeżeli ma trafić do mnie to wpierw muszę kogoś zwolnić. Nie wiedziałem jakie mam szanse na Cartera a trochę bez sensu zwalniać kogoś żeby tylko był zwolniony dla samego zwolnienia. Poza tym chyba w momencie podpisania zawodnika muszę mieć miejsce a póki co to jeszcze nie wiadomo jaka podejmie decyzję. 

No ale z drugiej strony, ja byłem informowany, że muszę mieć miejsce, żeby złożyć ofertę i dlatego zostałem z 14 graczami w składzie. Tak bym zostawił jednego gracza w składzie. Jeżeli nie trzeba było to chciałbym mieć możliwość zostawienia jednego ze zwolnionych w teamie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MarcusCamby napisał:

A Nets to w ogóle mają miejsce?

Ich oferta nie powinna się kwalifikować. Zasada zawsze była, że najpierw zwalniamy, a potem dopiero można dać ofertę.

To jest chyba najgorsza zasada w naszej grze.

Zwalniam gracza bez żadnej gwarancji, że podpiszę innego. Zupełnie bez sensu. Czemu ma to służyć? 

Możemy nie mieć salary i składać ofertę a koniecznie musimy mieć miejsce w rosterze. 

Przestanmy ją stosować, zresztą nawet nie jest wpisana do regulaminu z tego co pamiętam. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Tecu napisał:

To jest chyba najgorsza zasada w naszej grze.

Zwalniam gracza bez żadnej gwarancji, że podpiszę innego. Zupełnie bez sensu. Czemu ma to służyć? 

Możemy nie mieć salary i składać ofertę a koniecznie musimy mieć miejsce w rosterze. 

Przestanmy ją stosować, zresztą nawet nie jest wpisana do regulaminu z tego co pamiętam. 

to jest zasada z CBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MarcusCamby napisał:

Prawo nie działa wstecz, więc na ten moment jest to niemożliwe.

Ale nasz nowy radny może przyjąć od Was zgłoszenie nowego problemu.

Tylko problem, że to nie jest żadne prawo, bo nie jest wpisane do regulaminu ani do CBA, ale tylko jakaś dziwna interpretacja, która nie wiadomo do czego służy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle byłem przekonany że kto pierwszy ten lepszy a potem zobaczyłem ofertę Regisa i też się zgłosiłem. Fluberowi nawet pogratulowałem na PW szybkiej decyzji i doceniłem zgłoszenie się po niego.

A w ogóle to tak jak pisałem, skoro popełniłem błąd to ponoszę konsekwencje a dobrze że pojawia się dyskusja bo może w przyszłości takie sytuacje się nie powtórzą

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Ja to w ogóle byłem przekonany że kto pierwszy ten lepszy a potem zobaczyłem ofertę Regisa i też się zgłosiłem. Fluberowi nawet pogratulowałem na PW szybkiej decyzji i doceniłem zgłoszenie się po niego.

Mnie sie w ogole wydawalo ze po 5 rundzie rok temu byla zasada kto pierwszy ten lepszy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał:

Tylko problem, że to nie jest żadne prawo, bo nie jest wpisane do regulaminu ani do CBA, ale tylko jakaś dziwna interpretacja, która nie wiadomo do czego służy. 

Zgłoś się do rady i zrób tak by było dobrze.

Póki co zasady są jasne od zawsze. Trzeba mieć miejsce, by kogoś podpisywać.

Dziwię się like @karpik który sam przywołał ten zapis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MarcusCamby napisał:

Zgłoś się do rady i zrób tak by było dobrze.

Póki co zasady są jasne od zawsze. Trzeba mieć miejsce, by kogoś podpisywać.

Dziwię się like @karpik który sam przywołał ten zapis.

Dziękuję za zaproszenie, ale niestety nie dam rady.

Gwoli ścisłości:

- nie ma żadnego zapisu

- zgadzam się, że trzeba mieć miejsce by kogoś podpisać, to jest poza dyskusją o tym mówi CBA

 

Problem polega na tym, że w imię niewiadomo czego chcecie by ktoś startując po gracza, wcześniej zwalniał innego niezależnie od wyniku. 

Wygrywam, zwalniam w ciągu 24h, coś w stylu posiadania cap space. To ma sens.

Wygrywa, zwalnia, czyli robi miejsce i podpisuję, czyli nie łamie zasady, żeby kogoś podpisać musi mieć miejsce. 

 

Zamiast się trzymać bezsensownej, niepisanej zasady, lepiej wytłumaczcie do czego ona służy, bo dla mnie to jakiś dinozaur z przeszłości. 

Ty jesteś w radzie, więc Ty możesz to zmienić, nie ja. 

Ty możesz ogłosić, że zasada niepisana wciąż działa a ja mogę wyrażać swoje zdziwienie i prośbę o wytłumaczenie sensownosci tej zasady. Nie zabierajmy sobie swoich możliwości, nie kwestiujmy ich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, karpik napisał:

@MarcusCamby zawsze walczyłem, żeby zniknęła ta głupota. Ogólnie tak jak ktoś napisał, Carter powinien zostać ściągnięty z waivers, a nie dostawać oferty. Taki też był zamysł flubera jak mi się wydaje.

No bo ja mu nie złożyłem oferty, tylko chciałem ten minimalny kontrakt przejąć z listy waivers, tutaj się zgadza:) Inaczej przecież chyba nie można było tego zrobić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież on jest ściągany z waivers. Głosowanie jest po to, żeby wybrać tego kto go z waivers pobierze, bo głupotą byłaby zasada kto pierwszy ten lepszy - premiowałaby tych którzy z forum nie schodzą. Oczywiście wymóg zwalniania slota przed wynikami głosowania jest zbędny i należy to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Tylko to tak nie działa. Przy większej ilości chętnych, gracza pobiera po prostu ekipa z gorszym bilansem. Gracz nie ma tu nic do gadania.

Byłem pewien, że model przebiega tak samo jak z ściąganiem zwolnionych graczy. Nie wiem czy pamiętacie jeszcze walki o Wade, Tony Parkera czy Baynesa dwa sezony temu. Rok temu choćby Kantor. Normalnie przebiegało głosowanie i nikt nie oponował.

Pierwszy raz mamy przypadek przejmowania całych kontraktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • january przypiął/eła ten temat
  • january odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.