Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2019/20


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

ja wiedziałem, że Wiggins to szkodnik, rak etc, ale nie przypuszczałem, ale bez KATa ten gość zdycha jak (napisałbym co, ale ustawa o obrazie uczuć religijnych oraz facebook mi na to regularnie nie pozwalaja)

KAT on  35 pkt per 100, 54eFG%, at rim 70 FG%, 40% at rim shot freq, 

KAT off 28 pkt per 100, 45eFG%, at rim 59 FG%, 23% at rim shot freq, 

Za każdym razem dupa piecze jak się ogląda takiego łaka marnującego karierę superstara, ogólnie też jest to geneza wychodzenia KATa na łuk (tak jakby boomerzy twierdzili, że jest soft)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

ja wiedziałem, że Wiggins to szkodnik, rak etc, ale nie przypuszczałem, ale bez KATa ten gość zdycha jak (napisałbym co, ale ustawa o obrazie uczuć religijnych oraz facebook mi na to regularnie nie pozwalaja)

A był moment w sezonie, ze znowu mnie nabrał. Zreszta nie tylko mnie bo na YouTube widziałem kilka materiałów, jak to Andrzej uratował swoją karierę. No cóż tego już się chyba nie da naprawić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podczas przerwy meczu z Clippers komentatorzy zadali sobie pytanie czy gdyby Draft z 2014 roku miał odbyć się jeszcze raz to czy Wiggins wciąż zostałby wybrany z numerem 1.

Odpowiedź jest dość oczywista... A gdybyście to Wy mieli przeprowadzić Re-Draft z 2014 roku to jak wyglądałaby wasza powiedzmy pierwsza dziesiątka? 

W tym roku do ligi trafiło kilka ciekawych nazwisk więc jestem naprawdę ciekawy jak wy to widzicie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo źle wygląda sytuacja Soty, wciąż nie rozumiem wymiany Teague, kiedy teraz to już dramat z rozegraniem jest tam. Żadnych ruchów nie widać, klimat zaczyna się sypać i widać u KAT objawy bycia poza grą w wyniku frustracji, w efekcie kiepsko wygląda, a Wiggins to dramat jest. 4 kwarta meczu z Kings to apogeum katastrofy i braku doświadczenia Ryana. 

Ciężko być kibicem Wolves...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Raven2156 napisał:

Podczas przerwy meczu z Clippers komentatorzy zadali sobie pytanie czy gdyby Draft z 2014 roku miał odbyć się jeszcze raz to czy Wiggins wciąż zostałby wybrany z numerem 1.

Odpowiedź jest dość oczywista... A gdybyście to Wy mieli przeprowadzić Re-Draft z 2014 roku to jak wyglądałaby wasza powiedzmy pierwsza dziesiątka? 

W tym roku do ligi trafiło kilka ciekawych nazwisk więc jestem naprawdę ciekawy jak wy to widzicie. :) 

Tak na szybko, TOP8 - 1.Embiid 2.Jokić 3.LaVine 4.Nurkić 5.Dinwiddie 6.Capela 7.Smart 8.Warren

To ogólnie był dobry draft, szczególnie, że w drugiej rundzie wybrani zostali - Jokić, Dinwiddie, Powell, Clarkson, J.Harris, Grant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, eF. napisał:

Tak na szybko, TOP8 - 1.Embiid 2.Jokić 3.LaVine 4.Nurkić 5.Dinwiddie 6.Capela 7.Smart 8.Warren

To ogólnie był dobry draft, szczególnie, że w drugiej rundzie wybrani zostali - Jokić, Dinwiddie, Powell, Clarkson, J.Harris, Grant

To prawda Draft był naprawdę ciekawy ale mam wrażenie, że dostrzegamy to dopiero z biegiem lat.

Jeżeli chodzi o mnie to jakbym miał wymienić mój ranking to pewnie wyglądałoby to jakoś tak: 1) Embiid 2) Jokić 3) LaVine 4) Smart 5) Dinwiddie 6) Nurkić 7) Wiggins 8 ) Randle 9) Parker 10) Gordon

Musiałem się chwilę zastanowić, bo faktycznie zestawienie jest dość różnorodne i wiadomo, że wybory w Drafcie są uzależnione od konkretnych potrzeb danej drużyny ale zakładając czysto teoretycznie "wartość" zawodnika to w mojej opinii powyższe zestawienie jest +/- okej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żeby mnie to specjalnie obchodziło, a majac wiedzę na przestrzeni 5 lat, serio bralibyście Biida z jego problemami zdrowotnymi?

ps. póki Zach nie udowodni, ze może coś więcej niż fajnie wyglądać w boxach, to 3 miejsce chyba jednak na wyrost

W dniu 2.02.2020 o 01:45, dannygd napisał:

Ciężko być kibicem Wolves...

siądz sobie na Nuggets, to Ci ulży

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jok

2. Beed

3. capela

4. Gordon

5. Wiggins

6. harris

7. Zach

8. bogdanovic 

9. Dinwiddie

10. Nurkic

11. Smart

12. Grant 

13. Randle

14. Parker 

15. Clarkson 

16. Warren 

17. Hood

18. Payton

19. Saric 

2o robinson

 21. Kyle

22. Vonleh 

 

 

Nurkic sufit ma wyżej ale kontuzja. 

Granta akcje rosną.  

Licząc Beeda nieobecności nie chciałbym być GM który bierze go nad Jokiem. 

Hood może wyżej? 

Co się dzieje z Kilpatrickuem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, memento1984 napisał:

Minny chce 2 picki 1szo rundowe za Covingtona - nIezly odlot, chyba za mocno podkrecili grzejniki w tej minnesocie : ))))))))))

https://twitter.com/TheSteinLine/status/1224195999775821826

Nie wiem co w tym jest śmiesznego zwłaszcza, że nie jest napisane, że to mają być jakieś mocne picki. Świetny roles, który zna swoją rolę, haruje w obronie gdzie jest świetny w team defense i dobry/bardzo dobry w indywidualnej, trochę streaky shooter, ale daje radę, ma jeszcze dwa lata fajny kontrakt. 

Serio - co w tym śmiesznego? Idealny gracz do kontendera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już w temacie Lakers - problem z Covingtonem jest mniej więcej taki, że on nie daje w 1v1 D takiego poziomu, jaki ludzie myślą, że daje, słysząc All-NBA D kaliber obrońcy, czwarty w głosowaniu DPOTY etc. Jest dosyć zajebisty w team D, ale indywidualnie bliżej ,,meh'' niż świetny - nie rzucisz go na szybkiego guarda, raczej meh jako smallball four, nie aspiruje do miana stopera na LeBrona. Zdarzyła mu się też seria w playoffach, gdzie był w obronie niemiłosiernie, ekhm, jebany.

Dla takich Sixers (Simmons jako primary defender, obok Horford, Embiid) to pewnie wciąż świetna opcja, ale jak Rockets chcą iść w jakiś ultrasmallball, to prawdopodobne, że mocno by się rozczarowali. 

W ataku równie dobrze można rzucić monetą, czy zagra dobry czy słaby mecz.

Dwa first roundery to cholernie dużo, chyba, że jeden to jakieś top26 protected w 2024.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, Tecu said:

Nie wiem co w tym jest śmiesznego zwłaszcza, że nie jest napisane, że to mają być jakieś mocne picki. Świetny roles, który zna swoją rolę, haruje w obronie gdzie jest świetny w team defense i dobry/bardzo dobry w indywidualnej, trochę streaky shooter, ale daje radę, ma jeszcze dwa lata fajny kontrakt. 

Serio - co w tym śmiesznego? Idealny gracz do kontendera. 

zdesperowani Cavs pod naciskiem Lebrona zaplacili polowe tego za Korvera i za polowe salary. Covington to chucker, rzucajacy na 43% i 34% za trzy - ofensywnie to jest polka Cediego Osmana, tylko Covington rzuca troche gorzej bedac w rosterze ktory teoretycznie lepiej go fituje nizeli Osman w Cavs. Nie wiem czy bym wycenil jego obrone na extra 1st pick

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, memento1984 napisał:

zdesperowani Cavs pod naciskiem Lebrona zaplacili polowe tego za Korvera i za polowe salary. Covington to chucker, rzucajacy na 43% i 34% za trzy - ofensywnie to jest polka Cediego Osmana, tylko Covington rzuca troche gorzej bedac w rosterze ktory teoretycznie lepiej go fituje nizeli Osman w Cavs. Nie wiem czy bym wycenil jego obrone na extra 1st pick

Możesz się zastanawiać, ale moje pytanie było co w tym jest takiego niedorzecznego, że aż śmiesznego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

siądz sobie na Nuggets, to Ci ulży

Tak cichutko sobie przesiaduję, ;) lubiłem tę ekipę Karla.

1 godzinę temu, BMF napisał:

problem z Covingtonem jest mniej więcej taki, że on nie daje w 1v1 D takiego poziomu, jaki ludzie myślą

Poniekąd ostatnio tak jest, szczególnie po kontuzji brakuje mu dynamiki na nogach, gdzie wcześniej nie był też w tym aspekcie super asem. Warto też dodać, że RoCo dobrze gra w team D i w help D, no ale obecna sytuacja w Wolves niestety temu nie pomaga. W poukładanym teamie defensywnie to będzie znów poziom All-D, a rzutowo też się poprawi jak zacznie grać z rozgrywającym z prawdziwego zdarzenia.

W dniu 1.02.2020 o 23:40, Raven2156 napisał:

A gdybyście to Wy mieli przeprowadzić Re-Draft z 2014 roku to jak wyglądałaby wasza powiedzmy pierwsza dziesiątka?

To jest bardzo ułomne (sorki za zwrot) pytanie, bo na drafcie oceniasz potencjał gracza na tamten moment, więc raczej bym patrzył jak przeceniono wielu graczy... Pisanie że Joker czy Capela to powinien być wybrany w top 3 wtedy jest nadużyciem (zresztą Capela to dalej przeciętny gracz z całkiem wysokim kontraktem) -  to co przedstawiacie to bardziej osobisty ranking obecnego poziomu niż typowy "re-draft".

Dla mnie wtedy Bid był nr 1 i tak powinien pójść gdyby nie kontuzja, Wiggins miał za duży potencjał, żeby poza top 3 wypaść - po prostu za słabo mentalność miał zweryfikowaną, a może po prostu za młody był i zbyt duży sukces lenia z niego zrobił. Wciąż mam wrażenie, że gdyby trafił do Popa, Spoestry czy Buda to byłby dziś innym graczem...

Podobnie jest z Gordonem, który moim zdaniem w innej ekipie wciąż ma szanse na fresh start czy Randlem (problem mentalu jak u AW), który miał (i dalej ma) wszelkie tools do bycia all-starem, ale mentalnośc nie pozwala mu na efektywną grę i obronę w dłuższych okresach. Parker to był od razu za bardzo nahypowany, na pewno za nisko LaVine poszedł - ja go widziałem w top 5, swoją droga w tym sezonie (nie wiem czy oglądacie Bulls) ale moim zdaniem zrobił duzy postęp. Przede wszystkim dużo lepiej w obronie gra co przy braniu na siebie ciężaru gry ofensywnej nie jest proste. W ataku jeszcze ciut decision making kuleje, ale generalnie % wraz z kolejnymi meczami i poprawą jakości gry ekipy overall (Bulls mocno eksperymentalne S5 mają) - szkoda, że go w Socie nie ma. Dziękujemy całemu sztabowi, że woleli Wigginsa od niego ;)

Nurkic to potencjał miał od razu nawet no top 5, ale jak zawsze gracze z europy idą niżej co nawet Doncic odczuł... Kilku graczy z dobrymi warunkami fizycznymi jak co roku poszło 10 miejsc za wysoko, a kilku o 10-20 za nisko z tego powodu (Dinwiddie). Natomiast Joker to inna bajka - jak Butler, zbyt młody, zbyt mało rozwiniętych umiejętności na tamtym etapie, dosyć przeciętny scouting potencjału. Ale lubię ten filmik i akcje z 25 sekundy - jak na młodego C znakomity balans i kozioł. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tego draftu?

Tak, przede wszystkim jego świetna defensywa, z nie najgorszym rzutem i podaniem oraz grą w post/tyłem do kosza. Bardzo mi Marca Gasola przypomina, a ma lepszą zbiórkę. Szkoda tych kontuzji, bo w dobie rozwoju rzutu wysokich i point C (oczywiście nie jak Jokic), mógłby zostać (w sumie dalej ma szanse) topowym C ligi - za co trzymam kciuki, w końcu dopiero 26 lat ma...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dannygd napisał:

Tak, przede wszystkim jego świetna defensywa, z nie najgorszym rzutem i podaniem oraz grą w post/tyłem do kosza.

Patrząc tylko z perspektywy jego gry w Denver, to z tego cytatu zgadza się tylko obrona. Jego atak był bardzo chimeryczny, zresztą nigdy nie dał rady przekroczyć 55TS+, w PTB nagle stał się kimś zupełnie innym, nawet ten passing to było spore nowum, ja takiego Nurka w Colorado nigdy nie widziałem, tym bardziej będę miał mu za złe prowokacje, która odstawił aby tylko zostać wymienionym. Dlatego jeśli mówimy o top5 to tylko za grę w Blazers, a to wciąż nikła próbka z PO na 120.5 drtg oraz -14 netrtg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jego atak był bardzo chimeryczny

To bardziej kwestia nieudolności trenera i overall mega słabej wtedy ekipy. Przypomnę, że wtedy za gwiazdy uchodzili Afflalo, Lawson  czy Chandler, a Shaw z Huntem piłowali takie ustawienia, że głowa bolała. Szczególnie na C woleli grać Mozgovem, Hicksonem i Fariedem niespełnionym talentem, choć Nurkic jako jedyny obok Gallo był dodatnim graczem i świetnie sie pokazywał. Rok później kontuzja ustawiła rozwój wydarzeń, a  Malone widząc, że nie ma prawdziwego PG w ekipie, a Jokic wpisywał się w trendy Point wysokich, to zaczął ustawiać ekipę pod niego. Raczej było oczywiste, że jeden musi odejść więc nie ma się więc co dziwić że Nurkic nie chciał grzać ławy, mając tak duży potencjał, który już w 1 sezonie w PTB pokazał.

Po poprawie techniki rzutu, FT była duża szansa, że jak dołoży 3 to będzie absolutnie kluczowym graczem ligi, ale kontuzja i pozamiatane. Ja w niego wierzę, choć po tylu urazach to już trudno wielką gwiazdą zostać...

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Dlatego jeśli mówimy o top5

Tak jak pisałem, ja nie robiłem rankingu obecnych umiejętności graczy/tego co osiagnęli, tylko patrząc na tamten okres jak widziałem jego potencjał, który poniekąd udowodnił już w sporej cześci, ale wiadomo że Joka nikt nie przebije ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.