Skocz do zawartości
Braveheart22

Minnesota Timberwolves 2019/20

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale KAT nigdy nie będzie Garnettem i już nie chodzi o two-way skillsy ale o serce do gry przede wszystkim

To byla ironia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie oglądałem za wiele Wolves jak dotąd.

Saunders zawsze jest tak w drugich połowach miażdżony na adjustments? (tzn pomijam fakt, że on  w last 2 games zmieniał rzeczy, które dobrze działały na inne, które... działały fatalnie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, january napisał:

Saunders zawsze jest tak w drugich połowach miażdżony na adjustments?

Niestety tak, 3 kwarta zazwyczaj, czasem 4. I potwierdzam, że często dobre lineupy niepotrzebnie przekombinować potrafi 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Młody jest. Uczy się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech się uczy, ma na to 29 meczy :P

Ten sezon i tak jest stracony, więc to nic nas nie kosztuje. Oby tylko wyciągnął z tego jakieś wnioski przed kolejnym sezonem. :)

Ogólnie to 3 kwarta jest piętą achillesową Wilków od lat i czas to wyeliminować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja Przepraszam ze z prywata ale poproszę skasować 4 tez. Spurs idą na mistrza wtedy. 

31 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Nie wiem czy liga zgodzi się na zniesienie 3 kwarty, ale dla takiego All-Stara jak DAR powinna zrobić wyjątek...

Próbują. Na razie będą kasować wynik po każdej kwarcie. 

Zawsze można wygrać 3:1 kwartami wtedy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KAT out, multiple games. Ehhh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam wyglądała James Johnson? Wrócił do świata żywych? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.02.2020 o 00:05, dannygd napisał:

KAT out, multiple games. Ehhh

Sota ma bardzo trudny terminarz a już są w Top 4 draftu. Tank w czystej postaci. Nowe nabytki muszą grać ale Towns pewnie poodpoczywa sobie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Jak tam wyglądała James Johnson? Wrócił do świata żywych? 

James trochę zardzewiały ale to solidna opcja "do" gry z KATem a nie za niego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ely3 napisał:

Sota ma bardzo trudny terminarz a już są w Top 4 draftu. Tank w czystej postaci. Nowe nabytki muszą grać ale Towns pewnie poodpoczywa sobie

Ehh, ten draft to jest taki słaby jak chodzi o top prospecty, że ten tank to skomplikowana sprawa. Niby wyższy wybór, ale jak nie pójdzie w handlu (a ponoć małe zainteresowanie jest ekip handlowaniem po topkę tego draftu z wiadomych przyczyn) to aż szkoda tyle płacić $ na rookie umowie za 1-2 pick^.^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle że Sota i tak przyszłoroczny wybór oddaje więc nie ma wyboru . No i mają najpewniej top 3 wybór i 15 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, dannygd napisał:

James trochę zardzewiały ale to solidna opcja "do" gry z KATem a nie za niego :)

A jak sobie radzi w obronie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Qcin_69 napisał:

A jak sobie radzi w obronie?

Chyba za mała próbka, żeby oceniać, ale źle nie wyglądał. 

Też mam takie mam podejście @january, dlatego nie ma sensu tankowanie na siłę. Z wyższym numerem ciekawi mnie ten Okongwu który ze swoją defensywna strona i sila mogły świetnie do KATa fitować. Niemniej Toppin, Smith czy Reed mogą dać podobne wsparcie, a szczerze to może się okazać że każdy z w/w będzie do wzięcia poza top 10. Tym bardziej że taki Clarke pokazuje że starsi gracze są w stanie więcej dać na starcie ekipie NBA niż młodziaki i jeśli szuka się fitu to wcale nie trzeba w wysokie picki iść.

Z graczy backcourtu ciekawi mnie na PG/SG ten Haliburton który wg mnie mógłby grać razem z DLO, bo pokazuje bardzo dojrzała koszykówkę. Świetna wizja, BBIQ, dobry passing, gra w trasition, no i rewelacyjny strzelec dystansowy, również w wersji off-ball. Do tego nieźle broni jak na swoją fizyczność. Naprawdę jara mnie wizja gry jego z DLO bo to dla rywali już byłby problem, a gdyby jeszcze został Malik to mogliby nim stóp grać na wysokiej jakości i intensywności w ataku.

Patrząc na obwód dalej, to tylko dobry obrońca z 3 - chyba tylko Vassell może z trochę dalszym numerem dać jakość i różnice na boisku od razu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można bardziej zaplusować u fanów Soty niż wygrywającym mecz blokiem na Butlerze:) ?#DLODPOY

Dziś duży props dla Sandersa za wrzucenie na końcówkę ultrasmallballu, rozjechali Heat totalnie na finiszu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłby mu jeszcze laskę puknąć 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Tomek napisał:

Mógłby mu jeszcze laskę puknąć 😀

Albo matkę ...

maybe you went east but your mom went west

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, january napisał:

rozjechali Heat totalnie na finiszu

no Heat to mają małą zadyszkę, widać teraz jednak, że młody skład jeszcze sie uczy, ale akurat JB ze swoją "arogancją" - "u cannot win without me" dziś rozbawił ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi