Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2019/20


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, kolader napisał:

Na szybko pisząc to DLO nie wprowadził Nets do PO, zrobił to Dinwiddie

za duze uproszczenia.

ani DLO ani Dinwiddie tylko wspanialy trener Kenny Atkinson. Dyscyplina taktyczna i swietny fit calego zespolu byl kluczowy.

I o ile o wielu playoffowych druzynach mozesz mowic, ze jakis gracz zaciagnal je do PO i takie uproszczenie nie bedzie bardzo krzywdzace tak w przypadku Nets bedzie to uproszczenie za daleko idące. Tamci nets to byle esencja zespolowej koszykowki.

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdyby RoCo został to DLO-KAT- to takie o wiele lepiej fitujące w ataku Simmons-Embiid, Covington w obronie moglby to fajnie kleić. Dzisiaj Minnesota jakby stawia na to, żeby nadać grze dużo fanu w ataku.... nie koniecznie dbająć o wygrywającą konstrukcję rosteru.

Podobnie jak @january dziwi mnie, że Brand nie zawalczył o Russella. Czy naprawdę Wolves woleli dużo wyższy kontrakt Wigginsa? Przecież można było wrzucić tam Zhaire, jakis pick, czy nawet od biedy Thybulle'a, czy rozważyć Richardsona. Horford-Green-Klay-Curry to trzon w c*** fajny, a kontrakt Ala jest i tak lepszy od Andrew, choć uspide wiadomo po stronie Vagginsa.

Z drugiej strony Sixers w wersji Simmons-Russell-Thybulle-Harris-Embiid wyglądają zajebiscie pod względem fitu, a sam Russell moglby grać 2giego ballhandlera przy Simmonsie, albo primary przy Embiidzie, grać z Joelem pick-n-rolle, pick n popy i rozciągać grę. No i moglby być  realnym closerem. 

Można sporo gdybyać, trade nie poszedł w ten sposób... a szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Julius napisał:

No gdyby RoCo został to DLO-KAT- to takie o wiele lepiej fitujące w ataku Simmons-Embiid, Covington w obronie moglby to fajnie kleić. Dzisiaj Minnesota jakby stawia na to, żeby nadać grze dużo fanu w ataku.... nie koniecznie dbająć o wygrywającą konstrukcję rosteru.

Podobnie jak @january dziwi mnie, że Brand nie zawalczył o Russella. Czy naprawdę Wolves woleli dużo wyższy kontrakt Wigginsa? Przecież można było wrzucić tam Zhaire, jakis pick, czy nawet od biedy Thybulle'a, czy rozważyć Richardsona. Horford-Green-Klay-Curry to trzon w c*** fajny, a kontrakt Ala jest i tak lepszy od Andrew, choć uspide wiadomo po stronie Vagginsa.

Z drugiej strony Sixers w wersji Simmons-Russell-Thybulle-Harris-Embiid wyglądają zajebiscie pod względem fitu, a sam Russell moglby grać 2giego ballhandlera przy Simmonsie, albo primary przy Embiidzie, grać z Joelem pick-n-rolle, pick n popy i rozciągać grę. No i moglby być  realnym closerem. 

Można sporo gdybyać, trade nie poszedł w ten sposób... a szkoda. 

Warriors zależało przede wszystkim na picku Minnesoty. Sixers nie byli w stanie tego przebić. Czas na próby pozyskania Russella był latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, DamianOItalianO napisał:

Glan Taylor podobno zaakceptował zapłacenie podatku.

Gdzieś mi mignęło, że to 0,6 mln - nie sądzę aby stanowiło dla jakiejkolwiek ekipy problem ;)

7 godzin temu, julekstep napisał:

ale ladnie sie Malik i Juancho przywitali z nowa druzyna

pięknie, pięknie. Już dawno pisałem, że on w DEN czuł się zbędny i potrzebował zmiany. Trafił do ekipy, gdzie może się pokazać, jak chyba nigdzie indziej. Oby się rozwinął i został!

W dniu 8.02.2020 o 20:15, january napisał:

Russell/McLaughlin
Culver/Okogie/Beasley/Crabbe/Kel.Martin/Nowell/J.Evans
Layman/Turner (tu będzie buyout)
Ja.Johnson/J.Hernangomez/Reid
Towns/Spellman/Vanderbilt

Oj tu widzę to trochę inaczej, bo liczę, że DLO z Okogie będzie wychodził, żeby balans między O a D zachować. Beasleya widzę zarówno obok DLO jak i z ławki w roli 6th i piłką w ręku, co by nie mówić powinien grać min. 30 min. Culver powinien "wrócić" do pozycji swingman-a, bo z jego możliwościami w defensywie będzie tam najefektywniejszy, a jak poprawi ballhandling i rzut/decyzje to będzie świetnym 2way. Z pozostałych graczy, to McLaughina widzę tylko jako "odpoczynek" od prowadzenia gry przez w/w 3, choć Okogie też pokazuje w tym aspekcie przebłyski. W Evansa nie wierzę, bo jakoś w tym sezonie nawet przez moment nie wykorzystał szans w GSW, Crabbe na niskim kontrakcie to mógłby być steal za rok, gdyby... wrócił do formy strzeleckiej po kontuzjach. Martin sie parę razy pokazał fajnie, ale jeśłi ta ekipa ma w przyszłym sezonie zacząć wygrywać, to muszą mieć upgrade, bo ani on ani Nowell czy Evans to za niska półka. Niemniej tak jak pisałeś @january akurat ciekawych rolsów można będzie dobrać. Taki Justin Holiday czy Pat Connaughton to byłby ciekawe nabytki w kontekście budowania ekipy pod PO.

Liczę, że po wyzdrowieniu na SF-ie trochę minut będzie dostawał Layman bo świetnie wpasował sie w ekipę i nawet defensywę poprawił. Turner to szybko buyout powinien zrobić. Niemniej niech grają small ball z Culverem na SF w S5, a po sezonie niech polują - tu wybór całkiem spory, od ofensywnych Bertransa i Harrisa, po defensywnych RHJ czy DJJ/Crowdera bo MIA na obu raczej kasy nie znajdzie.

Na PF Johnson tez uważam pasuje i na ten sezon wystarczy do spółki z Juancho, ciekawy jestem jak będą dalej wyglądać z KATem. Choć chętnie zobaczę Vanderbilta. Niemniej po sezonie Wolves staną przed kluczowym pytaniem, co zrobić z Jamesem - bo 16 mln to sporo i jak przedłużą Malika (co będzie zapewne priorytetem) to za wiele kasy w SC nie zostanie na wzmocnienia.

Na C juz zapowiedzieli, że będzie grał (za KATem ofc) Reid, który naprawdę pokazuje się od przedsezonowych rozgrywek znakomicie i będe mu kibicował.

Może sie okazać, że wzmocnienie na PF będzie kluczowe, a kilka nazwisk poczynając od Favorka, Ibaki przez Morrisa czy nawet Sapa (sorki koledzy z DEN, ale Socie kibicuję bardziej ;) )

Atmosfera na razie znakomita! Lets go Wolves i jeszcze raz dziękuję Rosas - The PRosas ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, eF. napisał:

Nie chcę niszczyć marzeń, ale Zachód w przyszłym roku znowu będzie przejebany.

Imho nie widzę Minnesoty w PO. Nie z tym rosterem.

Mają w końcu fajny core guard-big man

Mają duuuużo młodzieży

Powinni mieć 2 picki w 1szej rundzie (pewnie jakiś 8-10 i 16-18)


Nie jestem fanem KATa (delikatnie mówiąc) więc pieniędzy bym nie postawił, ale jakoś bardzo mnie nie zdziwi jak zrobią 7-8 miejsce.

50 minut temu, dannygd napisał:

pięknie, pięknie. Już dawno pisałem, że on w DEN czuł się zbędny i potrzebował zmiany. Trafił do ekipy, gdzie może się pokazać, jak chyba nigdzie indziej. Oby się rozwinął i został!

Nie wiem o którym tu piszesz xD - o Malika raczej byłbym spokojny, bo to kawał grajka i wydaje się że trafił idealnie, Juancho z drugiej strony to chimera straszna (może kolejne 3-4 mecze tak fajnie zagrać, żeby potem wpaść w 10-meczowego slumpa z dupy :P) - ale życzę mu jak najlepiej ofc, bo to mega pozytywna postać.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero drugi mecz i to z mocnymi Raptorami, ale pierwsze wnioski już mam:

- obrona dziś nie istnieje, przebłyski ma Culver i McLaughin, może James

- w ataku widać presję na fun i dużą ilość rzutów w szybkim tempie, ale jak nic nie zrobia z obroną, to co z tego, że rzucą te 130 punktów jak rywale będa mieć 150...

- jeśli w S5 będa jednocześnie DLO, KAT i Juancho, to DLO musi wskoczyć na poziom Currego a Juancho Duranta, żeby coś wygrywali ofensywą ;)

- Malik nie jest może asem defensywy, ale parę akcji solidnie wybronił i widać w nim przynajmniej potencjał w tym zakresie, ale z Okogie na SF trochę są unersized, szczególnie, że jeśli ktoś myślał, ze KAT to dziura w obronie, to Juancho jest sitem - niemiłosiernie gławałconym przez rywali. Absolutne minimum to wstawienie Jamesa w S5 za Juancho i więcej minut musi mieć Culver na SF z graczami S5.

- DLO zagrał wyjątkowo efektywnie jako scorer, ale te 6 strat przy ledwie 5 asystach i -22 to nawet jak na 1 mecz sporo.

Podsumowując, jeśli chca grać Beasleyem/Juancho w S5 musi wchodzić Culver lub Johnson. Inaczej to będzie bardzo radosny tank...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się uczy, ma na to 29 meczy :P

Ten sezon i tak jest stracony, więc to nic nas nie kosztuje. Oby tylko wyciągnął z tego jakieś wnioski przed kolejnym sezonem. :)

Ogólnie to 3 kwarta jest piętą achillesową Wilków od lat i czas to wyeliminować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Przepraszam ze z prywata ale poproszę skasować 4 tez. Spurs idą na mistrza wtedy. 

31 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Nie wiem czy liga zgodzi się na zniesienie 3 kwarty, ale dla takiego All-Stara jak DAR powinna zrobić wyjątek...

Próbują. Na razie będą kasować wynik po każdej kwarcie. 

Zawsze można wygrać 3:1 kwartami wtedy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.