Skocz do zawartości

Boston Celtics 2019/2020


Vice-kontorezerwowe

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

.

 

.Miesiąc po wygranej z Lakers czas na jakiś wpis. Żal przegranej z LAL, jednak bez Kemby jest ciężej o punkty. Postawy Tatuma nie ma co komentować, koleś w ostatnim czasie wymiata. Reszta też daje radę. Mecz z Blazers potwierdził to co pisało paru polskich fanów Celtics, należało brać Carmelo na ławkę której po prostu Boston nie ma. Wymiany, zawodnicy bez kontraktów, niższe wybory w drafcie, tu Ainge niespecjalnie się wykazuje od paru sezonów. Ale wysokie wybory to co innego. Smart, Brown, Tatum będą decydować o przyszłości Celtics.

Ainge to ryzykant. Wiadomo było, że 76ers chcą Fultza, ale przed nami byli LAL. Mogli zamiast Balla wybrac Tatuma.

p.s. szkoda, że to z Celtics a nie z Magic 76ers nie zrobili wymiany Fultza na jakieś nasz picki i jakiś szrot 😁

p.s. do zobaczenia za miesiąc 🍀

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jesteśmy świadkami narodzin kolejnej wielkiej gwiazdy. 💪

Jayson Tatum jest w ostatnim czasie nie do zatrzymania. Cieszy mnie to bardzo, bo lubię tego gracza. 

O to jego liczby w Lutym (ciekawe czy zgarnie nagrodę dla gracza miesiąca?) - 30.3p/7.2r/3.0a/1.3b/1.2s na skuteczności 50/50/78.

Bestia.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
1 minutę temu, polishllama69 napisał:

Pewnie obok @Alonzo jestem jednym z największym fanem talentów Granta Williamsa na tym forum. Tacy inteligentni PFi zawsze są fajni do oglądania, ale przydałoby się żeby wykorzystano jego passing w odpowiedni sposób, bo tutaj jest fajne pole do rozwoju.

 

https://tiny.pl/7ch46

 

Pierwsze co sobie pomyślałem czytając Twój post, to - Wrzucę filmik coacha Daniela, który ostatni oglądałem. 

I wtedy odpaliłem wklejony przez Ciebie link ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

Pierwsze co sobie pomyślałem czytając Twój post, to - Wrzucę filmik coacha Daniela, który ostatni oglądałem. 

niczym Grant antycypuję twoje ruchy ;) a o Grancie bardzo dobry breakdown zrobili w RTS, gdzie jego gra fajnie została rozebrana jeszcze przed sezonem

no i nie lubię jak link ma 300 znaków i zajmuje pół strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

niczym Grant antycypuję twoje ruchy ;) a o Grancie bardzo dobry breakdown zrobili w RTS, gdzie jego gra fajnie została rozebrana jeszcze przed sezonem

Jego czytanie gry jest rewelacyjne. :) Ma potencjał na gracza pokroju Dray Green, czy PJ Tucker - pewnie gdzieś coś pomiędzy. Pomimo swojej budowy bardzo dobrze switc***e praktycznie każdą pozycję od pg po centra. Do tego ma charyzmę, pomimo ze jest rookie. Qrcze.. idealnie by pasował do moich Heat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Jego czytanie gry jest rewelacyjne. :) Ma potencjał na gracza pokroju Dray Green, czy PJ Tucker - pewnie gdzieś coś pomiędzy. Pomimo swojej budowy bardzo dobrze switc***e praktycznie każdą pozycję od pg po centra. Do tego ma charyzmę, pomimo ze jest rookie. Qrcze.. idealnie by pasował do moich Heat. 

nie zawodzisz a do twoich Heat idealnie pasuje inny PF o bardzo podobnej charakterystyce o nazwisku jak bohater amerykański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, polishllama69 napisał:

nie zawodzisz a do twoich Heat idealnie pasuje inny PF o bardzo podobnej charakterystyce o nazwisku jak bohater amerykański

Gordon i Isaac nie przypominają Granta :) nie kojarzę tez takich bohaterów USiA 

edit. 

a ten bohater amerykańczacki czasami nie był prezydentem? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Podobno Heat go bardzo chcieli w drafcie, ale traf chciał, że poszedł o jeden pick przed ich wyborem. 

tbh tak jak on wszędzie pasuje to Heat chyba najsłabszy pomysł ze wszystkich, albo przynajmniej bottom

ja bym go widział w Denver w miejsce Millsapa, imho super by się tam spełnił, tylko to pewnie oznaczałoby oddanie MPJ, ale chyba byloby warte grzechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

tbh tak jak on wszędzie pasuje to Heat chyba najsłabszy pomysł ze wszystkich, albo przynajmniej bottom

Heat biorą z reguły ułożonych graczy w drafcie - pod tym kątem Washington jak najbardziej pasuje (jak go w tym Charlotte nie zepsują). ;) na Herro jednak nie narzekam. 

Nie ma co chłopakom z Celtics tematu rozmywać. Ainge ma chyba 3 1st picki w tym drafcie - z przynajmniej jednym wezmą centra. Tu tez do Tatuma, Haywarda, Browna, Smarta i Granta Williamsa mogą ciekawych graczy dobrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Alonzo napisał:

Nie ma co chłopakom z Celtics tematu rozmywać. Ainge ma chyba 3 1st picki w tym drafcie - z przynajmniej jednym wezmą centra. Tu tez do Tatuma, Haywarda, Browna, Smarta i Granta Williamsa mogą ciekawych graczy dobrać. 

mają, ale mogliby je chyba próbować przehandlować, bo mają już za dużo młodzieży, nie zdziwię się jeżeli u nich wyląduje Pokushevski i poleci na stash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.