Skocz do zawartości

Boston Celtics 2019/2020


Vice-kontorezerwowe

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Haywarda, to wygląda jak koleś z obrazków w Falloucie lub na reklamach coli z lat 50. Tylko powinien brać przykład z Browna i nosić obcisłe spodenki.

Williams powoli dorasta do tego, że pod koszem robi się coś więcej niż skacze do bloku. Zespół strasznie się męczy, do rotacji musi wrócić Brown i Kanter a Ainge powinien załatwić w wymianie kogoś sensownego pod kosz i na ławkę. Zostawić pick Memphis, resztą handlować, a kilka pierwszorzędowych jest

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16/16 za 2 to wyrównanie wyczynu Chamberlaina z roku 1967r.!!! wow

Oby więcej takich występów ze strony Gordona, bo naprawdę po ostatnim niezwykle ciężkim roku zasługuje na to, jak mało kto. Tak na marginesie to ciekawie, by było zobaczyć miny tych, którzy w zeszłym sezonie zmieszali Haywarda z błotem. Z kolei dla tych, którzy cały czas w niego wierzyli, wielki szacun. Jak się okazuje, cierpliwość popłaca (patrz Paul George). 

A tu krótki artykuł o Gordonie:

https://pl-pl.facebook.com/vipwlozy/posts/1126152537594307?__xts__[0]=68.ARCdRhyWGv97t-oD9dR-JW8eqovz7uaSmwbPQmReLxfSK4fiVHAYgf7gVcQAKNFWzvO7rGBtV89Pcxs77z2kPLKbtjLGzhkgjHiWDNhoChjdWTnBnAIYh_z-IXKrNAt1tt6D_ey9Scv6QPjkVcWYaNwLBIhSyLYDZLL2ukCc_dOwi2yecTHyEAfiYVDucb__4lHH5Qca5is74L1BQSCFPYLgBszdOiyAdKcs1-PfBBRfRcW5Db43xdoOVGlzU1eRFvac7goFzGuKq2xEiR0wGwXB6uO_FXCem61qCJRzQzlpM-EoNs4hh93HYgCNvsvee-K41_fnVLRrquoe82dp_SnisA&__tn__=K-R

Swoją drogą, fajnie Boston zaczął ten sezon. Najlepszy start (tj. bilans) drużyny odkąd trenerem jest Stevens. Tak jak pisze ptak, niech Ainge kombinuje jak sprowadzić kogoś konkretnego pod kosz, dodać kogoś na ławkę i wtedy mogą namieszać na wschodzie.

p.s. Wiem, że na razie nie ma co się napalać (sezon długi i ciężki, zawodnicy raz zdrowi, a raz kontuzjowani itd.), ale historia lubi się powtarzać i finał Lakers-Celtics to byłby fajny powrót do przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Oby więcej takich występów ze strony Gordona, bo naprawdę po ostatnim niezwykle ciężkim roku zasługuje na to, jak mało kto. Tak na marginesie to ciekawie, by było zobaczyć miny tych, którzy w zeszłym sezonie zmieszali Haywarda z błotem. Z kolei dla tych, którzy cały czas w niego wierzyli, wielki szacun. Jak się okazuje, cierpliwość popłaca (patrz Paul George). 

no właśnie Paul George mocno przetarł szlaki i pokazał jak należy do tego podejść, następny na kolejce jest Nurkić, który zapewne wróci na koniec stycznia, trochę pouczy się organizmu i od października będzie niszczył jak to miało miejsce prędzej. Cieszę się, że mu się powodzi, bo zawsze wierzyłem w jego wielki powrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Celtics mieli łatwy terminarz przez ostatnie mecze, ale powrót do formy Haywarda to jest game-changer na Wschodzie. Niby rok temu mieli podobny upside (plus Horford, minus Gordon), ale jeżeli wrócił, Hayward to jest znakomity fit do drużyny z takim talentem na obwodzie (Kemba, Tatum, Brown), a Celtics mają assety (Langford, Edwards, Brown, Smart, picki) żeby wzmocnić się pod koszem. 

Wschód był for real rok temu od drugiej rundy i jest szansa, że podobnie będzie teraz jeśli do Sixers i Bucks dołączy Boston + Heat/Raptors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George i Hayward pokazują jak długo się wraca, ale ja jestem ciekaw ile powrót do formy zajmie Nurkićiowi, bo w tym sezonie to na nic wielkiego się nie zanosi, ale jeżeli w szybkim tempie nauczy się swojego organizmu i weźmiemy poprawkę na jego wolne wejścia w sezon to już w grudniu powinniśmy zobaczyć dominatora, może nawet z trójką w arsenale

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy warto oddawać Smarta, Browna (wiadomo, że chodzi o jednego z nich) plus picki za kogoś dobrego pod koszem. Tu wystarczy solidny a nie dobry zawodnik. Na takiego wystarczą te picki co są na przyszłość plus jakiś wypełniacz z ławki. Mnie cieszy gra Tatuma.

Łatwy terminarz? Raptors, Bucks, 76ers gdzie jak sam wiesz zagrali gorzej niż Knicks.

Rozier dostał 20000000$? Tyle co Brown? Jordan chyba jakieś psychotropy bierze.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czyli jest jeszcze nadzieja na powrót wielkiego John Wall :)

Kto wrócił na jakiś poważny poziom po zerwanym achillesie ? (poza Wilkinsem, chociaż to dziad był wtedy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja, a co najlepsze - Baynes będzie jednym z kandydatów do MIP (jeśli utrzyma ten poziom). Nieźle jak na 33-letniego weterana, hehe.

A powrót do formy Haywarda cieszy, i to bardzo. Tatum chyba też zaczyna grać na miarę potencjału - 22 punkty, 8 zbiórek, 45% za trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatum wreszcie zrozumiał, że metr różnicy w odległości od tablicy to punkt więcej.

22 minuty temu, dapunk20 napisał:

w sumie zabawnie wyszło, bo taki Baynes teraz jak zbawienie by tam teraz był.

 

 

Ale o tym wie każdy fan Celtics tyle że nie było możliwości zostawienia Aarona. Jak 2 lata temu wylądował w Bostonie to zastanawiałem się co ta za paździerz. Dopiero fani Pistons wyprowadzili mnie z błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BMF napisał:

Wiem, że Celtics mieli łatwy terminarz przez ostatnie mecze, ale powrót do formy Haywarda to jest game-changer na Wschodzie. Niby rok temu mieli podobny upside (plus Horford, minus Gordon), ale jeżeli wrócił, Hayward to jest znakomity fit do drużyny z takim talentem na obwodzie (Kemba, Tatum, Brown), a Celtics mają assety (Langford, Edwards, Brown, Smart, picki) żeby wzmocnić się pod koszem. 

Wschód był for real rok temu od drugiej rundy i jest szansa, że podobnie będzie teraz jeśli do Sixers i Bucks dołączy Boston + Heat/Raptors.

Ja mimo wszystko nie skreślałbym też Indiany z tego grona, dużo zależy od powrotu Dipo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Ogólnie to czemu Baynes nie przedłużył z nimi kontraktu? Jakiś kwas, czy Danny Boy znowu poskąpił? Podpisali łacha Kantera za takie same pieniądze, jakie brodacz dostał w Suns, co jest grubym żartem 😂

Przecież Baynes został przedłużony w Bostonie rok temu . Tyle ,że musiał uwolnić miejsce by bylo możliwe podpisanie Kemby. A Kanter został podpisany z wyjątku. Niby to samo ale z punktu cap space niekoniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to Hayward wyląduje na wózku przed końcem kontraktu z Celtics. Szkoda, bo grał na niezłym poziomie, ale najważniejsze aby miał taką formę na PO, bo ta drużyna i baz niego powinna tam dotrzeć. Nasza ograna młodzież gra na miarę oczekiwań, Smart swoje, widok skaczącego, uśmiechniętego Kemby na ławce, Theis który gra jak prawie normalny center, Timelord mimo iż drewno, dajacy nabierać się na najprostsze zwody ale potrafiący być jak ściana pod koszem. Takich Celtics chcą oglądać fani a nie smutasów z zeszłego sezonu. Nic tylko wygrać ECF z Bucks i patrząc na tabelę jak za dawnych czasów rozegrać finał z LAL (ja osobiście bym tego nie chciał) szefostwo ligi posiekane że szczęścia na myśl o wpływach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.