Skocz do zawartości

Jazda, Jazda czyli sezon 19/20 na żywo!


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, karl napisał:

niesamowity brak obrony. jakos ciezko mi sobie wyobrazic by wyszli z tego z wygrana.

Ja też tego nie widziałem a tu nagle jest +9 i to bez Goberta na parkiecie.. Nagle zaczęli biegać za graczami Wizards i chyba w drugiej połowie mają jakieś 30% skutecznosć... Tucker biega jak bulterier i nawet Bradley ogarnał obronę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karl napisał:

no i goberta nie ma i już tylko +5. ciekawe, jak to bedzie wygladac z jego 5 faulami.

Wygląda tak ,że wrócił  i choć trochę odpuścił w obronie to w ataku zniszczył swojego rodaka i każdego podkoszowego Wizards. Prawda taka, że w drugiej połowie podkręcił tempo po obu stronach parkietu

 

31 minut temu, julekstep napisał:

nie ogladam, ale spytam - Ish Smith jest wlasnie zdobywa kolejne skalpy? xD

Nie dziś miał jakieś 4/12 i głupie złapanie piłki wypadającej na aut na 47 sekund do końca. Piłka dla Jazz i szybkie 2 pkt Clarksona

Po co Miami faulowała tego Barretta skoro on już prawie 5 sekund stał pod własnym koszem i czekał na faul i zaraz by mieli błąd wyjścia z własnej połowy?

Potem Butler chyba nie miał dogrywac do Bama bo ten kompletnie się tego nie spodziewał i .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem, że Hawks sami meczu nie wygrają, ale pasiaki pomagać im już nie muszą, co za gówno dla oka ta czwarta kwarta. Aha Tyler Johnson to najgorszy gracz NBA i mam nadzieję, że nikt już się nie nabierze na niego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie czekałem na łomot jak dzisiaj. Ciekawe co przyniesie dzień. 
zaraz się może skończyć oglądanie. 
Rudy Gay is doubtful and Dejounte Murray questionable for Sunday’s Spurs - Heat game.

Both with illness

czyli kebaby na mieście choć Murray przepił Ayranem i zagra 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, matek napisał:

Dallas i center nie jest potrzebny, żeby łomotać zespół z jednym z lepszych środkowych... 

Teraz ten środkowy łomocze ich. Jak Goberta nie będzie w allstar game to to będzie jawna kpina.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.