Skocz do zawartości

Jazda, Jazda czyli sezon 19/20 na żywo!


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, polishllama69 napisał:

i gówno z tego wynika, bo obrona dla niego nei istnieje a to klucz do grania ustawieniem Bayton

a kiedyś istniała? ja doceniam to co robi, przecież on w Wizz był top kasztanem bez żadnych perspektyw, Suns potrzebują jakiegoś lockdown D - żadna nowość, choćby takiego Craiga

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a kiedyś istniała? ja doceniam to co robi, przecież on w Wizz był top kasztanem bez żadnych perspektyw, Suns potrzebują jakiegoś lockdown D - żadna nowość, choćby takiego Craiga

albo dać Minuty Mikalowi, którego D można określić jako gamechanging, zresztą z Memphis super meczyk, 32 minuty a w następnym 18 z k**** Kings, gdzie on tam sobie jedyny z tym Bjelicą radził. Fani Suns też mają problem skumać o co chodzi. Dodatkowo od powrotu Aytona Booker ma jakby klapki na oczach i przegapia mnóstwo passing lanes i ostatecznie przekroczył pewną granicę, którą chyba tylko Harden regularnie łamie (czyt. kastruje kolegów, ale sam jest na tyle dobry aby ugrać mecz, czego o Bookerze powiedzieć nie można i mówię to dzisiaj, bo mu Magic nie leżą i byłoby potem gadanie, że jestem wybiórczo krytyczny ;) )

Co do Oubre to gościowi zaczyna odbijać i robi sporo niepotrzebnej popisówki zamiast rzetelnej pracy dla zespołu, zresztą skoro już jest Booker i Rubio, który ma problem by pełnić rolę point of attack w D to nagle ktoś musi zasuwać

zresztą ustawienie Ayton Mikal trzyma rywali na cholernie niskich %, ale ma też jeszcze za małą próbkę aby być w pełni rzetelne

Sarić stracił ostatnio minuty, więc zgodnie z logiką dzisiaj zagra 25' + XD

@LeweBiodroSmoka jak chcesz coś więcej o Suns poczytać to dałem wpis, ale z racji możliwych zarzutów o stronniczość nie ląduje on na forum tylko na sam wiesz jakiej grupie :D 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło 4 razy zatrzymać Wizards i już są tylko - 2. Ale aż się boje kto wejdzie za Goberta

Jakimś cudem nagle zatrzymali Wizards przez ponad 4 minuty bez punktu z gry... I już są +3 a było -15... No ale kiedyś Gobert musi zejść i to będzie znowu jazda bez trzymanki bo Tony Bradley dziś jest fatalny w obronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.