Jump to content
LeweBiodroSmoka

Jazda, Jazda czyli sezon 19/20 na żywo!

Recommended Posts

26 minut temu, MarcusCamby napisał:

Znaczy, że moje stawianie go nad Ingramem to była lekka kompromitacja? ;)

To zawsze mówiłem, że kompromitacja, ale dużo osób dość ogarniętych tak pisało :P 

Nie no wkurza mnie Bonzo w tym sezonie ogólnie, ale tam w Pels grają takie łajzy jak Okafor czy Frank Jackson z konieczności...

26 minut temu, Jendras napisał:

Zdecydowanie najgorszy mecz Lakers w tym sezonie. Jeszcze nie widziałem tegorocznego zespołu grającego tak kompletnie bez energii.

Kuzma ch*! :D 

A poważniej to Rondo... ughhh, nie wiem którego z nich w Lakers bardziej nie lubię, ciężki wybór :) 

23 minuty temu, Jendras napisał:

Raczej Delon Wright i Justin Jackson. :)

Oczywiście zagrali świetne zawody, ale bardziej chodziło mi ogólnie o sympatię do Luki :D

Jazz na przęłomie listopada/ grudnia to koszmar. Zaczęli od obrony 3/11 od tego momentu Raptors jest 16/20 do tego 9 strat Zero kontestowanych rzutów. Zero grania. Podania właściwie bez sensu bo nikt się nie rusza poza tym co kozłuje. Reszta stoi. Zero ruchu bez pi;łki... Najgoszy mecz Jazz od czasu pogromu u siebie z Indianą

22 minuty temu, january napisał:

Frank Jackson z konieczności...

Czemu z konieczności? Taka wizja trenera. Przecież jest jeszcze rookie NAW, który ostatnio w ogóle z ławki się nie podnosi. Inna kwestia, że w ostatnich meczach to Jackson też mało co gra, a dzisiaj, jak dotąd, nawet nie wszedł. 

12 minut temu, ely3 napisał:

Jazz na przęłomie listopada/ grudnia to koszmar. Zaczęli od obrony 3/11 od tego momentu Raptors jest 16/20 do tego 9 strat Zero kontestowanych rzutów. Zero grania. Podania właściwie bez sensu bo nikt się nie rusza poza tym co kozłuje. Reszta stoi. Zero ruchu bez pi;łki... Najgoszy mecz Jazz od czasu pogromu u siebie z Indianą

Snyder out

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

Czemu z konieczności? Taka wizja trenera. Przecież jest jeszcze rookie NAW, który ostatnio w ogóle z ławki się nie podnosi. Inna kwestia, że w ostatnich meczach to Jackson też mało co gra, a dzisiaj, jak dotąd, nawet nie wszedł. 

NAW to jeszcze gorzej wyglądał :P 

Oczywiście istnieje prawo, że jak kogoś zjebię mocno w tym temacie to zaczyna coś grać, więc Bonzo zaczął trafiać w końcu trójki.

Ingramowi zaś nie gwiżdżą nic FT, można go bezkarnie bić po łapach za każdym razem i nic ;/

1 minutę temu, january napisał:

NAW to jeszcze gorzej wyglądał :P 

Oczywiście istnieje prawo, że jak kogoś zjebię mocno w tym temacie to zaczyna coś grać, więc Bonzo zaczął trafiać w końcu trójki.

Ingramowi zaś nie gwiżdżą nic FT, można go bezkarnie bić po łapach za każdym razem i nic ;/

Właśnie zacząłem oglądać i chyba Lonzo w tym momencie najlepszy gracz Pels na parkiecie.

Co przypomniało mi, że początek sezonu też miał dobry.

Tak więc ciągle zostaje w jego bandwagonie :)

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Właśnie zacząłem oglądać i chyba Lonzo w tym momencie najlepszy gracz Pels na parkiecie.

Nah, musiałbym porobić klipy jak on źle grał w tym meczu.

Co przypomniało mi, że początek sezonu też miał dobry.

Tak więc ciągle zostaje w jego bandwagonie :)

Nie bardzo :P 

Ależ siedź sobie:)

2 minuty temu, january napisał:

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Właśnie zacząłem oglądać i chyba Lonzo w tym momencie najlepszy gracz Pels na parkiecie

i Gentry go zmienił 🤔

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

Nie... jeszcze większy wpierdol na treningu dostaną :P

Conleyowi jak widać pomaga

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Snyder out

Gentry jest do wywalenia. Za wiele rzeczy, strasznie wkurza jako coach.

• Like 1

Fultz ma szansę rzucić 20 pts dziś - pierwszy raz w karierze :) 

Gentry to nie wiem za co utrzymuje posadę. Tam ku*wa każda łajza ma przyzwolenie na iso i stepback trójki, z piłką grają takie wafle jak Moore etc. Ughh

Dawać mi tam Joergera.

Edited by january

22 minuty temu, january napisał:

Gentry to nie wiem za co utrzymuje posadę. Tam ku*wa każda łajza ma przyzwolenie na iso i stepback trójki, z piłką grają takie wafle jak Moore etc. Ughh

Moore z piłką? Przecież on zawsze grał w "piłka parzy" :)

Ale fakt. Najlepszym trenerem Pels to był w ostatnich latach grający trener Rondo.

Moore z piłką? Przecież on zawsze grał w "piłka parzy" :)

Ale fakt. Najlepszym trenerem Pels to był w ostatnich latach grający trener Rondo.

Ano niestety, tak to wygląda w Pels:)

Oglądanie jednocześnie TOR-MIA (Nurse vs Spo) NOP-DAL (Gentry-Carlisle) baaaardzo podkreśla słabość coacha Pels.

Doncić robi 32/18/5 w 28 minut, a przy tym jest +17... ten chłopak już nie zwolni  😮