Skocz do zawartości

Jazda, Jazda czyli sezon 19/20 na żywo!


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Pepis21 napisał:

Jak na razie to Mikuś się nie postarał, ponieważ bardzo jednostronne są te mecze a zaraz szykuje się trzeci, który teoretycznie będzie najnudniejszym i najbardziej przewidywalnym z dzisiejszych.

Najwazniejszy mecz wieczoru to przedwczesne finaly i pojedynek dwoch najlepszych graczy w lidze ostatnich 5lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miał być to ten najmniej wyrównany na papierze. No proszę.

2 godziny temu, mac napisał:

Najwazniejszy mecz wieczoru to przedwczesne finaly i pojedynek dwoch najlepszych graczy w lidze ostatnich 5lat

Gorzej jak Kawhiego nagle dopadnie Load Management.

2 godziny temu, julekstep napisał:

Jokic i?

Gorzej jak Papuśnemu nagle dadzą darmowe kupony do Maca, KFC czy innej Wendy's

EDIT: No no no, Mikuś chyba jednak przeczytał moje narzekania, bo na razie najlepszy mecz tego wieczora/nocy, choć zapowiadał się na najgorszy. Brawo Dubs! Westbrick to jest dzban, Rockets z nim nie mają prawa przejść R2 a coś czuję, że już po R1 pojadą łowić ryby.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelicans-Nuggets już nie dałem rady obejrzeć, ale jakbym miał te 4 mecze świąteczne uporządkować od najlepszego do najgorszego to:

1. Derby LA

2. Golden State/Santa Cruz Warriors vs Houston, we've had a problem

3. Celtics vs Raptors

4.Bucks vs 76ers - wieść gminna niesie, że Antek wciąż jest w drodze na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pepis21 napisał:

Pelicans-Nuggets już nie dałem rady obejrzeć, ale jakbym miał te 4 mecze świąteczne uporządkować od najlepszego do najgorszego to:

1. Derby LA

2. Golden State/Santa Cruz Warriors vs Houston, we've had a problem

3. Celtics vs Raptors

4.Bucks vs 76ers - wieść gminna niesie, że Antek wciąż jest w drodze na mecz.

w głównym dziale masz temat "Must see games i nie tylko" tam to lepiej pasuje, bo tego działu duża część userów nawet nie czyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ely3 napisał:

Przy okazji draftu czytałem jaki Melton jest świetny i jaki skarb Houston wygarnęło w drugiej rundzie. Facet właśnie gra w 3 zespole w drugim sezonie i raczej nie zagrzeje tu miejsca. On niewiele potrafi na poziomie NBA

Przestań sobie sam klaskać.

Nikt nigdy tak nie pisał!

#ChytruzStyle

A tak ogólnie to Melton nie wiem czy wcześniej oglądałeś, ale po powrocie ożywił grę Grizzlies we wcześniejszych spotkaniach. Jeden z niewielu graczy pod nieobecność Moranta na boisku co potrafi wejść po koźle i złamać linię obrony. W obronie też dobry. Nie byłbym tak surowy dla Niego, zwłaszcza że ostatnio miewał bardzo dobre spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

Przy okazji draftu czytałem jaki Melton jest świetny i jaki skarb Houston wygarnęło w drugiej rundzie. Facet właśnie gra w 3 zespole w drugim sezonie i raczej nie zagrzeje tu miejsca. On niewiele potrafi na poziomie NBA

Śmieszne, że zaraz po tym wpisie to ten Melton był chyba najsensowniejszym grajkiem w Grizz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.