Skocz do zawartości

[2030-2031] Lista obecności


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, jak Julek napisze ze Ktoś jest c***owy to robi campy życia, jak napisze ze ktoś jest dobry to zalicza zjazd dekady, starczy sprawdzić wyniki typera by się przekonać o znajomosci silnika gry przez Julka! 
 

@Koelner bierz Suns/Raptors, bo Knicks to będzie masakra do prowadzenia przez 2/3 sezony pewnie i nie złapiesz bakcyla 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

chociaż @Tecu wziął Bulls w podobnym stanie i się nie zniechęcił :P 

Pod względem salary i zawodników to pewnie nawet i gorszym, ale miałem swoje picki a @Koelner nie ma przyszłorocznego a w 2035,o ile mnie pamięć nie myli, mam snap z Knicks, ja biorę lepszy. Co prawda nie sądzę, że w dwa lata będę mistrzem 😁, ale uczciwie informuję 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Tecu napisał:

Pod względem salary i zawodników to pewnie nawet i gorszym, ale miałem swoje picki a @Koelner nie ma przyszłorocznego a w 2035,o ile mnie pamięć nie myli, mam snap z Knicks, ja biorę lepszy. Co prawda nie sądzę, że w dwa lata będę mistrzem 😁, ale uczciwie informuję 😀

masz masz

Knicks są generalnie w pupie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Siemka. W sumie @elwariato mnie kiedyś priv namawiał na simke, więc jak Suns jeszcze wolni to mogę ich przytulić. Ale z zastrzeżeniem, że dopiero w weekend zacznę ogarniać temat, bo zapiernicz teraz mam :D

Dobra, szybki komunikat i spadam, więc na do 23 na nic nie odpowiem jbc ;)

to bliżej weekendu napiszę wstępną instrukcję co i jak + stworzę konto do stronki :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

Suns od weekendu są już zaklepani (po dzisiejszej simce wyślę nowemu GMowi instrukcję co i jak + zrobię konto) panie "Jestem na bieżąco" :P :P:)

Możesz zakładać i wysyłać instrukcję co i jak. Jutro wszystko poogarniam ;)

Btw, Suns grają w porannej simce czy dopiero na wieczór? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

W związku z rozpoczęciem nowego sezonu prośba o

a) deklaracje dalszego udziału (opcjonalnie -> brak potwierdzenia przy dalszej aktywności simkowej traktuję jako automatyczną deklarację)

b) rezygnacje z dalszego udziału (tutaj musowo -> prośba o dawanie znać jbc, żebyśmy mogli szybciej ruszyć z zastępstwem -> ofc mam nadzieję że żadnych rezygnacji nie będzie :))

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.