Skocz do zawartości

Upierdliwy sąsiad


ptak

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RappaR napisał:

Skoro ludzie lepiej od rządu wiedzą co zrobić z własnymi pieniędzmi, to też wiedzą lepiej od Ciebie co zrobić z własnym czasem :)

Owszem! Dopóki nie szkodzą swoim zachowaniem innym niech robią ze swoim życiem co chcą.

 

Niestety tutaj sytuacja jest nieco inna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

Owszem! Dopóki nie szkodzą swoim zachowaniem innym niech robią ze swoim życiem co chcą.

  

Niestety tutaj sytuacja jest nieco inna :) 

Istotą kapitalizmu jest szkodzić innym, doprowadzając konkurencyjne firmy do wyparcia i bankructwa, samemu stając się bogatszy od innych.

Sąsiad robi co chce ze swoim życiem i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Cardi napisał:

No widzisz, a ja jak mieszkałem jeszcze z rodzicami to oni najmowali zawsze gościa, który przychodził "po godzinach" remontować nasze mieszkanie, ciągnęło się to tygodniami, męczył ciągły brud, pył, sprzątanie 2x dziennie, ciągły slalom między meblami. Przeniosłem się na swoje, zrobiłem remont w 20 dni na urlopie. Sprzątając na koniec zastanawiałem się jak moi rodzice mogli się tak pi*****ić popołudniami zamiast poświęcić kilka dni i mieć z bani.

Jak ktos przychodzi robic po godzinach to halasuje 2-3 godziny dziennie o stalych porach, mozna zrobic zakupy, zjesc cos na miescie, pojsc na rower w tych godzinach i problem z glowy.

Ale oczywiscie napierdalanie 4 tygodnie bez przerwy od rana do nocy w sezonie urlopowym jest duzo mniej uciazliwe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał:

Skoro ludzie lepiej od rządu

Kpisz. Nikt nie wie co jest dla nas i dla naszych pieniędzy lepsze niż rząd.

5 minut temu, RappaR napisał:

Istotą kapitalizmu jest szkodzić innym, doprowadzając konkurencyjne firmy do wyparcia i bankructwa, samemu stając się bogatszy od innych.

Zapomniałeś dodać wyzysk. Korporacje nazywają to ładnie "przenoszeniem produkcji do krajów europy środkowo-wschodniej bo tam są niższe koszta pracy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej 4 tygodnie w sezonie urlopowym. Ludzie są w pracy, na wakacjach. Teraz dziubie sobie popołudniami a jak nie mogę odpocząć po pracy. 

fluber może ja jestem domatorem, lubię posiedzieć w domu poczytać książkę, obejrzeć coś w tv, a Ty "wyganiasz" mnie z mojego własnego mieszkania.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał:

Istotą kapitalizmu jest szkodzić innym, doprowadzając konkurencyjne firmy do wyparcia i bankructwa, samemu stając się bogatszy od innych.

Sąsiad robi co chce ze swoim życiem i tyle. 

Rozumiem, że Ty obok rozwoju własnego dodatkowo podpierdalasz kolegów w pracy? :) No tak, to przecież istota kapitalizmu.

 

6 minut temu, fluber napisał:

Jak ktos przychodzi robic po godzinach to halasuje 2-3 godziny dziennie o stalych porach, mozna zrobic zakupy, zjesc cos na miescie, pojsc na rower w tych godzinach i problem z glowy.

Ale oczywiscie napierdalanie 4 tygodnie bez przerwy od rana do nocy w sezonie urlopowym jest duzo mniej uciazliwe:)

No jest mniej uciążliwe, bo sąsiedzi są na urlopie :) Poza tym łatwiej iść na rower w sezonie urlopowym niż w grudniu czy w lutym :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znoszę wsi, ja muszę mieć lampę za oknem, wszystko pod ręką a nie 10km do najbliższego sklepu. Ale nie przy okazji nie jestem fanem codziennego chodzenia po galeriach handlowych, codzienny obiad w restauracji dla 3 osób przez miesiąc to skromnie licząc 3000 (bo chyba nie masz na myśli kebaba/hamburgera)

ignazz to sąsiad z naprzeciwka śmiga w zielonej koszulce z numerem 33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ptak napisał:

Nie znoszę wsi, ja muszę mieć lampę za oknem, wszystko pod ręką a nie 10km do najbliższego sklepu. Ale nie przy okazji nie jestem fanem codziennego chodzenia po galeriach handlowych, codzienny obiad w restauracji dla 3 osób przez miesiąc to skromnie licząc 3000 (bo chyba nie masz na myśli kebaba/hamburgera)

Czyli lubisz, ciszę, spokój i chcesz mieć przystanek tramwajowy przed domem:) Chyba CI nie pomożemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam plan jak rozwiazać Twoj problem.

Zakup gdzies pare gram koksu na mieście.

Pojdz do tego sasiada z flaszką, i wersją, że ujowo u Ciebie, i nie masz z kimś się napić.

Schlej go jak świnia tak aby zasnał

Zakupiony koks na miescie położ na stole, widocznym miejscu

Potem wez jakies garnki, ponapierdalaj nimi troche by sąsiedzi uslyszeli.

Wyjdz i zostaw otwarte drzwi, 

Zadzwon z domu na Policje, i  zgloś, ze u Sąsiada jakieś wrzaski,  i by szybko przyjechali.

 

Zawiną go od razu, potem bedzie mial sprawe za narkotyki, i  raczej nie bedzie mial czasu na remont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.