Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper#2] sezon 2019/20


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym wolał 17tego. 18tego Bulek szykuje nam sie draft w fantasykeeper league, takze jesli to nie ma wiekszej roznicy to ten 17.12 bylby optymalny :)

Ale c*** w sumie. moge jechac na 2 drafty. tu mam keepero za 110, wiec dam rade i 18tego.

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Przejmuję Wizards, keeperów już jakiś czas temu podałem Arkowi, ale dla formalności napiszę też tutaj:

Conley, Hachimura, Kleber, Collins

Na drafcie oczywiście będę. Z góry przepraszam za jakiekolwiek błędy, to moja pierwsza lige keeperowa i nigdy nie brałem udziału w drafcie aukcyjny, stąd też nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej :) nauczony zeszłorocznym - moim zdaniem bezdpodstawnym - zablokowaniem mi chyba 2 transferów chciałem teraz tylko tak na wszelki wypadek rozwiać wątpliwości co do wymiany między True Celtics a Orlando, jakby ktoś jakieś miał. Oczywiście Steph jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem tej wymiany, ale jest sprowadzony doraźnie na ten sezon, natomiast Brogdon ma bardzo dużą wartość keeperową, bo wziąłem go za tylko 22$, a więc będzie keeperem na kilka ładnych lat, co wyrównuje wartość transferową, a przy okazji jest to nadal gracz ze świetną produkcją. Jak dobrze pójdzie to i Justin Holiday może mieć jakąś wartość keeperową. Nikt z nas nie tankuje także moim zdaniem to wymiana win - win.

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale musicie zrewidować trejd:

17. Od sezonu 2018/19 w trakcie sezonu obowiązuje salary cap na poziomie 250. Nie będzie możliwe swobodne jego przekroczeniena żadnym etapie sezonu. Zawodnicy mają wartość taką, jaka jest podana w punkcie 16. Graczom pobranym z FA przypisuje się wartość 1 $. Ewentualne przekroczenie ww. pułapu skutkuje cofnięciem ruchu, który ten fakt spowodował. 

Już teraz @Mazi_24 masz przekroczony limit, przeoczyłem pobranie Jordana za 95. Niestety musisz coś z nim zrobić, albo uwzględnic go w innym trejdzie. Orlando Jordanem wychodzi też ponad 250. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.05.2021 o 00:47, Araggorn napisał:

Nakupiłem rookie w drafcie... i chyba najlepiej sprawdził się Haliburton... oraz Edwards. Pewnie zostaną na kolejny sezon, o ile pozwolicie mi zostać ;)

Masz niedograne sloty, jak wielu z nas, m.in. i ja. Zastanawiam się, czy restrykcyjnie podejść do regulaminu, bo ten sezon był "bogaty" w resty, protokoły i covidy, nie mówiąc już o masie kontuzji. Każdy powinien dostać jakąś ulgę, bo ten sezon nie był normalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2021 o 08:17, bulek napisał:

Masz niedograne sloty, jak wielu z nas, m.in. i ja. Zastanawiam się, czy restrykcyjnie podejść do regulaminu, bo ten sezon był "bogaty" w resty, protokoły i covidy, nie mówiąc już o masie kontuzji. Każdy powinien dostać jakąś ulgę, bo ten sezon nie był normalny.

Wlasnie był z tym problem. Ja miałem sporo młodych, ale tez wypadali - np. Wiseman

 

takze jak cos to bardzo chetnie zostanę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.