Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper#2] sezon 2019/20


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ok panowie, bo już miałem zapytanie.

Tak, gramy sezon, nic się nie zmieniło w tym temacie :)

I wszystko wskazuje na to, że znajdziemy chętnych. Odezwę się do pabloboara i do Wola, Kosiego można skreślić, nie wiem co z SuperSonicsem, nie odzywa się. Ale prawdopodobnie za sprawą Maziego jedno zastępstwo mamy, szukamy dalej.

Oficjalnie: dziękuję za grę Kosiemu i SuperSonicsowi. Wolu gra dalej, czekam na Pabloboara.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest sprawa dosc pilna.

Coś się wychrzaniło z ustawieniami keeperów na yahoo, nie mogę zmienić cen, musimy zrobić inaczej. Każdy z Was mi wysle lun bapisze tutaj preferowanych keeperów, ja to musze wklepać komisaryjnie. Ogarnę dziś/jutro ceny wszystkich i do każdego powysyłam na PW.

Chyba, ze @dannygd wie, jak to zmienić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bulek napisał:

Panowie, jest sprawa dosc pilna.

Coś się wychrzaniło z ustawieniami keeperów na yahoo, nie mogę zmienić cen, musimy zrobić inaczej. Każdy z Was mi wysle lun bapisze tutaj preferowanych keeperów, ja to musze wklepać komisaryjnie. Ogarnę dziś/jutro ceny wszystkich i do każdego powysyłam na PW.

Chyba, ze @dannygd wie, jak to zmienić :D

a Finalize Team List klikałes? Moze dopiero wtedy bedziesz mógł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak byłoby najlepiej. Tu, albo na PW.

Porada dla wszystkich jak znaleźć łatwo i szybko.

Wchodzimy w sezon 2019 (trzeba niestety przez profil->historia - nie wiedzieć czemu ze strony ligi nie da się wejść we wczesniejsze sezony). Klikamy w zakładkę zawodnika i bierzemy player history, po czym jego pensje z draftu/waivera mnożymy *10% lub dodajemy 4. Dla porady, przy $ do 40 włącznie, to od razu dodajemy 4. Powyżej 40 mnożymy razy 10% i zaokrąglamy w górę. Minimalna to rzecz jasna 10.

Powysyłam ten wpis wszystkim na PW.

 

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.