Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper#2] sezon 2019/20


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie vetowałem głównie z powodu PJ, jako keepera ale poprzednie 2 zavetowane wymiany pod względem sportowym były chyba równiejsze :) 

Conley i Tatum to naprawdę więcej niż nie grający Colins, keeper PJ i wiecznie kontuzjowany "na 100% nie keeper za 25$" Levert,

ja w innej lidze oddałem ostatnio Davisa za właśnie Tatuma, Jonasa i Bojana i chociaż nie czuje się zwycięzcą tego dealu, to też nie płacze

a PJ mogę przygarnąć oddam CI keepera którego mi na drafcie polecałeś Culvera,

czy jest tu ktoś kto myśli że Culver będzie za rok wart 12$ a za dwa lata 16$?

Edytowane przez chyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie z tych którzy by robili aferę o veto, doceniam że nie vetowałeś, ale tak na marginesie - tatum, Bojan i grający stale w ograniczonych minutach Jonas to coś więcej? Collins jest top15 ligi, za rok jego cena wyniesie 42. Na gościa top15 ligi to dużo?

Ja veta nie pojmuje.

Ale oczywiście te słowa nie do Ciebie kieruję.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodany został Murray.

Naprawdę sobie nie żartujmy już, bo pobijemy rekord w ilości zawetowanych trejdów.

Ja naprawdę nie jestem żadnym contenderem żeby tak się bać, że wpłynie to na ruch w czołówce. Jeden Davis nic mi nie da.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry...

Rose>Murray? Really?

Pod kątem keepera?

Przypominam przepis. To nie keeper#1. Max to 250 o ile trejd mieści się w granicach keeper za gwiazdę. Ten się mieści. Z Collinsa, PJ, Murraya, który będzie wkrótce znów w S5 zrobimy keepera. Z Rose raczej nie.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pkt 12 regulaminu opisuje (z przykładem) to co zrobiłem Whitem i Culverem,

pkt 16 stoi w sprzeczności do punktu 12

przydałoby sie poprawić regulamin żeby sam sobie nie przeczył to raz, a dwa to ile będe płacił za White'a w przyszłym sezonie? 10 czy 20?

--------------------------

12. Wartość zawodników nie będących keeperami ustalana jest na podstawie corocznej aukcji draftowej. Zawodnicy którzy nie zostali wydraftowani lub zostali wyrzuceni i stali się FA, a potem zostali pobrani na zasadach FA mają wartość 0$. Zawodnicy którzy zostali pobrani na zasadach waiver przyjmują wartość wylicytowaną w trakcie "waiverowania" (przykład: zawodnik został wyrzucony z teamu i stał się waiverem, w drafcie aukcyjnym miał wartość 22$, w trakcie licytacji w ciemno podczas okresu "waiverowania" najwyższa zaproponowana kwota wyniosła 12$, więc jeżeli GM chce go zostawić jako keepera to jego wartość przed kolejnym sezonem wyniesie 12$+4$=16$).

 

16. Jeśli GM w trakcie sezonu pobiera z waiverów za pomocą budżetu FAAB zawodnika, którego chwilę wcześniej wyrzucił ze składu,  to podstawą do wyliczenia ceny zawodnika w sezonie kolejnym nie będzie wysokość bidu FAAB, tylko w zależności od przypadku:
       - cena zawodnika jako keepera na początku sezonu,
       - cena uzyskana na drafcie aukcyjnym na starcie sezonu

       - cena zawodnika uzyskana w wyniku wcześniejszego bidu FAAB w przypadku gdy był on wyższy

Powyższe założenia cenowe obowiązują zawodników również pozyskanych w wyniku wymian oraz przy założeniu że w międzyczasie taki zawodnik nie był FA (tzn. np. został wydraftowany za 10$, ale po zrzuceniu nikt go nie wylicytował i został potem pobrany jako FA).

Edytowane przez chyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadajac na Twoje pytanie...

te punkty w ogole sie nie wykluczaja,ale uzupelniaja

w Twoim wypadku liczyc sie bedzie niestety cena draftowa czyli wyzsza

chodzi o to by uniknac takich ,,mykow``,ze ktos wydraftowuje sobie gracza white (16$) czy culver (20),ale po jakims czasie uznal,ze go srogo przeplacil i ,,CELOWO`` zrzuca go na fa,liczac,ze uda mu sie go wylicytowac na waiverach taniej.punkt 16 regulaminu wlasnie o takich przypadkach mowi:

,, Jeśli GM w trakcie sezonu pobiera z waiverów za pomocą budżetu FAAB zawodnika, którego chwilę wcześniej wyrzucił ze składu,...`` - white,culver...

,, to podstawą do wyliczenia ceny zawodnika w sezonie kolejnym nie będzie wysokość bidu FAAB, tylko w zależności od przypadku: ``

- ,,  cena zawodnika jako keepera na początku sezonu, `` - nie dotyczy Twojego przypadku

- ,, cena uzyskana na drafcie aukcyjnym na starcie sezonu `` - dotyczy Ciebie

 

dodam,ze jesli takiego white`a czy culvera na licytacji waiver inny manager wylicytowalby taniej niz Ty go wydraftowales na poczatku sezonu na drafcie aukcyjnym, to dla niego obowiazujaca bedzie wlasnie ta cena z licytacji waiver (punkt 12)

 

mam nadzieje,ze pomoglem :) ?

chyba,ze jeszcze czegos nie rozumiesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dupy ten draft był, już nawet pomijam fakt tego że mnie nie było, bo w sumie bawie się całkiem dobrze szukając graczy którzy za rok będą warci 10$ i jednocześnie usiłując nie być ostatnim, ale ceny za młodych zawodników typu White, Fultz czy Culver kompletnie oderwane od rzeczywiśtości, Al Horford - 19$

White do pobrania z FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeżeli ktoś się podpalił świetnymi występami Michaela Portera Jr przyszłej wielkiej gwiazdy NBA prosto z Denver to chętnie go oddam, za jakiegoś oczywistego keepera na przyszły rok.

Będzie kosztował 10$, do paczki moge dołączyć Culvera 10$ i White'a 10$, a może i zaraz więcej wartego Bambe 10$ czy Portera z Cavs 10$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Wzorem keeper#1, nie będę zakładał tematu z deklaracjami. Podsumowanie więc tutaj.

To był dziwny sezon, pandemia i jej efekty, więc postanowiłem wyjątkowo odpuścić wszystkim karę za niedogranie slotów. Mógłbym oczywiście obniżyć pułap minimalnej ilości slotów, proporcjonalnie do 80% rozegranego sezonu, ale postanowiłem, że nie będę się czepiał, a co najwyżej osoby, które były drastycznie pod kreską będę obserwował, o ile się zgłoszą. Nie można wykluczyć np. tego, że do końca sezonu dane osoby mogliby choć się zbliżyć do wymaganego minimum.

Osoby, które byłyby zainteresowane dołączeniem do gry na miejsce rezygnujących (a tacy pewnie się pojawią, jak co roku), również są zobowiązane wpisać się w tym temacie.

Sezon poprzedni oczywiście zostaje zaakceptowany. Mistrzem zostaje @bulls2006, vicemistrzem @asq_, a miejsce na podium uzupełnił @Skorup. Nie będę bawił się w żadne procenty meczów nierozegranych i na tej podstawie robił średnie, gdyż raz, że nie czuje się na siłach robić podobne analizy, jak na 6g, a dwa, że nie ma rozwiązania idealnego.

Na zielono ekipy, które potwierdziły dalszą grę.

Na czerwono ekipy, które się rezygnują.

To startujemy:

1. Washington Wizards - Dylan 210$

2. Houston Rockets - @Decos20 205$

3. Atlanta Hawks - @jordan20 207$

4. Orlando Magic - @Skorup 202$

5. Los Angeles Clippers - @Falki 210$

6. New York Knicks - @Szuwar 210$

7. Phoenix Suns - @123 206$

8. Oklahoma City Thunder - @t3jlor 203$

9. Minnesota Timberwolves - @pabloboar 210$

10. Charlotte Hornets - @wolu21 210$

11. Portland Trail Blazers - @asq_ 201$

12. Golden State Warriors - @wilson44 210$

13. Boston Celtics - @bulls2006 200$

14. Memphis Grizzlies - bulek 204$

15. Seattle SuperSonics - @Araggorn 208$

16. San Antonio Spurs - @DrunX 209$

17. Chicago Bulls - @chyzio 210$

18. Dallas Mavericks - @Mik Dżager 210$

19. Sacramento Kings @Mazi_24 210$

20. Miami Heat - @qbarox 210$

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.