Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper#2] sezon 2019/20


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Fatalny był ten draft, nie mogę wejść tu nigdy w rytm... Kembę dopłaciłem wpieniony po niedolicytowaniu Conleya, a Draymonda dość celowo, bo wierzę, że w CY może wycisnąć drugorundową wartość. Ale to bez znaczenia, bo widziałem później, że nie mam o co walczyć, więc patrząc, że trzon z Isaaciem i Porzingisem wciąż będzie miał sens za rok próbowałem sensownie wyjąć jakieś prospekty. Stąd Clarke, Kyle Anderson bez ramienia, ale z upsidem i DMC, zupełna zagadka. Sezon do przeleżenia niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, chyzio napisał:

"a Draymonda dość celowo, bo wierzę, że w CY może wycisnąć drugorundową wartość" 

Draymond już podpisał przedłużenie :)

Fatalnie :(;) 

Fakt, teraz nawet przypominam sobie news. W ferworze przygotowań do tego early draftu wskoczyłem na Basketball Reference i tam, o dziwo, jeszcze aktualizacja nie poszła https://www.basketball-reference.com/contracts/players.html Anyway, w sytuacji bez Duranta i Klaya, będzie musiał co nieco doprodukować. Niech teraz się chociaż na koniec drugiej rundy załapie, żeby mi wstydu do końca nie narobić ;) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, powiedziałbym nawet, że nie tyle szansą, co gwarancją. 🤣

Trochę ich mam, ale niestety większość prawdopodobnie przepłacona, choć biorąc pod uwagę, jakie ceny chodziły na drafcie, nic mnie w tej lidze nie zdziwi.

edit. Chociaż jak tak teraz patrzę na Twoją drużynę, to walka może być zacięta. 😎

Edytowane przez Mik Dżager
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co to za dziwne handlowanie Davisem? Antek nie ma większej wartości? Przepis o max. 250 nie oznacza, że wszystkie trejdy będą przechodzić, zwłaszcza, że jest w nich dziadek Conley o raczej wątpliwej wartości keeperowej.

Przepis o 250 dotyczy głównie sytuacji, w której za gwiazdę idą ciekawi keeperzy, tutaj natomiast mamy sytuację, w której ani Conley ani Tatum nie mogą być raczej na poważnie keeperami, a już na pewno nie długoletnimi. Ten trejd nadaje się do zwetowania również i przykro mi tylko, że raz po raz idą podobne trejdy na zasadzie, a może któryś przejdzie. Proszę użytkowników o wetowanie, inaczej będę musiał zrobić niestety tak jak w jedynce, że trejd vetuje jedna osoba, a nie chciałbym tego uczynić.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mazi_24 napisał:

Tatum ma dla mnie wartość keeperową i to długoletnią ale ok, to jestem w stanie zrozumieć ale najbardziej nie rozumiem tego veta na trejdzie z Bealem i Porterem Jr

Tatum za 40 to keeper? Bez jaj. 

a Beal na jednym slocie w ogolnym rozrachunku moze da przy dobrych wiatrach 1/3 tego co Davis. A takich talentow jak MIchael Porter Junior to jest na peczki w NBA a mowimy o fantasy, gdzie tacy gracze jak jakis Bjelica sa 100 razy lepsi w fantasy od tych pseudo utalentowanych guardow pokroju Garlanda czy Michaela Portera. Tym bardziej, ze to nie dynastia, gdzie zostawiasz sobie caly sklad, tylko zostawiasz sobie 4 keeperow i trzeba miec obsesje, zeby chcciec zostawic sobie Portera Juniora jak sie ma mozliwosc zachowania tylko 4 keeperow. 

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz że dla psychofana Bostonu posiadanie Tatuma jako keepera nie jest obiektywne ;) a i tak uważam że przeceniacie wartość Davisa zwłaszcza w obliczu tego że jest kruchy jak szkło, a jak Beal dojdzie do formy to będzie top10 i pisanie że to wartość w 1/3 Davisa to śmiech na sali

Edytowane przez Mazi_24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mazi_24 napisał:

Zapominasz że dla psychofana Bostonu posiadanie Tatuma jako keepera nie jest obiektywne ;) a i tak uważam że przeceniacie wartość Davisa zwłaszcza w obliczu tego że jest kruchy jak szkło, a jak Beal dojdzie do formy to będzie top10 i pisanie że to wartość w 1/3 Davisa to śmiech na sali

a kiedy Davis mial jakas dluzsza kontuzje ? Bo to bajania o jego kontuzjach to mit.

A Beal, ktory ma 1/3 wartosci Davis to nie mit tylko czysta statystyka chocby z ostatniego sezonu, ktory Beal mial fenomenalny a i tak na srednich z calego sezonu byl kilometry za Davisem. I mowimy o Bealu, ktory mial cala druzyne dla siebie i na podkrecanie swoich cyferek, a w tym sezonie jednak musi dac troche rzutow mlodym, ktorych mają zamiar ogrywac Wizards. W tamtym sezonie nie bylo tez chocby Thomasa, ktory tez chce troche gry dla siebie. Jest Hatchimura, jest Bryant glodny gry, sa chytrzy na rzuty zza łuku Bertans czy rokujący dobrze Wagner, czy Troy Brown jr. Wiec nie, Beal nie bedzie top10. 

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mazi_24 napisał:

Ja to rozumiem i biorę pod uwagę ale 1/3 to Twoje określenie z zeszłego sezonu a to jest grube i zdecydowanie przesadzone stwierdzenie

dobrze, przesadzilem. Niecała połowa Davisa posilkując się wyliczeniami Ninjy. Z tym, ze Davis rok temu przez ostatnie 20 spotkan gral jakies 20 minut na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.