Skocz do zawartości
wiLQ

Random Shit 2019/20

Rekomendowane odpowiedzi

rok temu w tym całym rankingu robili sobie z Joka jaja dając go często za jakimiś Lebronami czy Westbrookami, teraz z kolei przesadzają, ale to chyba kwestia tego, że dziwnie w tym zestawieniu wyglądałby Sap :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Lucas napisał:

1179236154.jpg.0.jpg

No i ten powolny gruby sk...n znowu  w ostatniej akcji wygrał kolejny mecz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, eF. napisał:

Chyba nikt tego nie wrzucił więc wrzucam --> https://www.nba.com/article/2019/11/08/kia-mvp-ladder-week-1-2019-20

Zgadzacie się z ich wyborami? Pierwsze trzy miejsca obsadzone idealnie, ale brak Doncicia w tym zestawieniu to jawna kpina :D 

Luka robi sobie średnie na poziomie 28/11/9 na 48% z gry i jest absolutnym liderem PO Teamu, a Ci go wrzucają za.... Irvinga, Bookera, Jokicia czy Hardena. Nie rozumiem tego, no nie rozumiem, hehe. Już nie mówiąc o tym, że wyróżniony został Kendrick Nunn, lol. Chłopak gra dobry basket jak na rookie, ale bez przesady. Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym Donciciem? Problemem jest jego kolor skóry czy co? To jest lekka kompromitacja tego rankingu. No doubt. 

Kogos ładnie dupa piecze z powodu Doncicia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, montana napisał:

Gostek ma prawie triple duble ppg 25+ na świetnej efektywności. Swietne +/- w obronei i ataku i nie jest nawet w dziesiątce. W ledder powinien na dzisiaj być 4ty. Jest jawnie dyskryminowany za wiek, kolor skóry i europejskie pochodzenie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Przecież Doncic w obronie jest na poziomie "prime" Hardena czy Nasha.

a od kiedy to ma znaczenie w takich rankingach? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a od kiedy to ma znaczenie w takich rankingach? :)

Odniosłem się tylko do wpisu kolegi, że świetnie w obronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, MarcusCamby napisał:

Odniosłem się tylko do wpisu kolegi, że świetnie w obronie.

No jak Doncic jest na boisku to obrona lepsza :). Dlaczego ? bo koledzy mogą się bardziej starać w obronie bo atak zabezpieczony jest :). Napisałem świetne +/- :)

EJBmEPuU0AA01t_ (1).jpg

Edytowane przez marceli73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

wiesz, że w tym TPA to Westbrook wygląda na zajebistego obrońcę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.
12 godzin temu, montana napisał:

zapewne Sekou Smitha hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, polishllama69 napisał:

wiesz, że w tym TPA to Westbrook wygląda na zajebistego obrońcę ?

Ale to nie do końca tak. Ja nie mówię że Doncic i Westbrook to dobrzy obrońcy tylko że jak są na boisku zespół lepiej broni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.

Tylko różnica między nimi jest taka, że Westbrook to statpadder, a Doncić daje impact superstara w wieku 20 lat. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, eF. napisał:

Tylko różnica między nimi jest taka, że Westbrook to statpadder, a Doncić daje impact superstara w wieku 20 lat. :)

w ataku nie 'oszukuje'. zreszta, chlopak zagral kilka swietnych spotkan, a ty go zestawiasz z gosciem, ktory 2 sezony mial z impactem all nba 1st team i kilka wiecej all nba 2nd. lodu na glowe, ef, lodu!...

Edytowane przez kcp78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.
1 minutę temu, kcp78 napisał:

w ataku nie 'oszukuje'. zreszta, chlopak zagral kilka swietnych spotkan, a ty go zestawiasz z gosciem, ktory pelny sezon mial z impactem all nba team. lodu na glowe, ef, lodu!...

Jaram się jego grą, nic nie poradzę. A jak wprowadzi Dallas do PO w tym sezonie i te średnie mu nie spadną za bardzo, to lód będzie niepotrzebny. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, eF. napisał:

Jaram się jego grą, nic nie poradzę. A jak wprowadzi Dallas do PO w tym sezonie i te średnie mu nie spadną za bardzo, to lód będzie niepotrzebny. :D

a co ma nie wprowadzic, skoro dallas to calkiem mocna ekipa, z top 5 trenerem na lawce ;) ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.
13 minut temu, kcp78 napisał:

a co ma nie wprowadzic, skoro dallas to calkiem mocna ekipa, z top 5 trenerem na lawce ;) ...

Przed sezonem mało który typował, że wejdą do 'ósemki', więc można powiedzieć, że mimo wszystko Dallas to taki underdog.

A wyglądają bardzo fajnie, poprawią się w meczach u siebie i PO powinni zrobić bez problemu (zdrowi). A wtedy taki @MarcusCamby (przeceniany grajek, a DPOTY ma) zamiast dawać mi downvote, to dołączy się do mojego entuzjazmu w stosunku do Doncicia, i może przeprosi za tę negatywną reakcję. Nie było w tej lidze gracza, który w takim wieku robił takie rzeczy, period. Trzeba nie lubić koszykówki aby tego nie dostrzegać. :D

Westbrook bez Duranta nie wiele znaczył, a te jego TD były weryfikowane w PO. Imo RW0 jest overrated, ale cenię go za 'serce do gry'. Doncić oczywiście w PO jeszcze nie zagrał, ale Doncić ma 20 lat i Porzingisa u boku, a nie Duranta czy PG13. Westbrook w jego wieku wchodził do ligi i robił 15/5/5 na 39% z gry, c'mon.

Edytowane przez eF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, eF. napisał:

Westbrook bez Duranta nie wiele znaczył, a te jego TD były weryfikowane w PO. Imo RW0 jest overrated, ale cenię go za 'serce do gry'. Doncić oczywiście w PO jeszcze nie zagrał, ale Doncić ma 20 lat i Porzingisa u boku, a nie Duranta czy PG13. Westbrook w jego wieku wchodził do ligi i robił 15/5/5 na 39% z gry, c'mon.

westbrook gral w ncaa, doncic w eurolidze. c'mon!...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.
2 minuty temu, kcp78 napisał:

westbrook gral w ncaa, doncic w eurolidze. c'mon!...

No okej, ale Westbrook robił 15/5/5 na 39%, a Doncić robi 28/11/9 na 48%. Czy ta EuroLiga taka silna, czy może Doncić taki zajebisty? :D

Ps. Rubio też grał w EuroLidze i co z tego? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, eF. napisał:

No okej, ale Westbrook robił 15/5/5 na 39%, a Doncić robi 28/11/9 na 48%. Czy ta EuroLiga taka silna, czy może Doncić taki zajebisty? :D

Ps. Rubio też grał w EuroLidze i co z tego? 

no nie zadawaj glupich pytan, ef! doncic wchodzac do ligi mial kilka lat doswiadczenia gry z seniorami, a westbrook nie. c'mon!..

Edytowane przez kcp78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, eF. napisał:

Przed sezonem mało który typował, że wejdą do 'ósemki', więc można powiedzieć, że mimo wszystko Dallas to taki underdog.

A wyglądają bardzo fajnie, poprawią się w meczach u siebie i PO powinni zrobić bez problemu (zdrowi). A wtedy taki @MarcusCamby (przeceniany grajek, a DPOTY ma) zamiast dawać mi downvote, to dołączy się do mojego entuzjazmu w stosunku do Doncicia, i może przeprosi za tę negatywną reakcję. Nie było w tej lidze gracza, który w takim wieku robił takie rzeczy, period. Trzeba nie lubić koszykówki aby tego nie dostrzegać.

nic nie znaczący statpadder Westbrook był MVP bez Duranta wprowadzając bieda roster Thunder na mocnym Zachodzie. I kilka lat był niekwestionowanym graczem z TOP10 ligi. Doncic do takiego miana aspiruje.

Sam jestem kibicem Mavs od prawie 20 lat i też jaram się ofensywą Doncica, ale znajmy umiar. Za to ja za krytykę jego obrony dostałem downvote od Zdzicha ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi