Skocz do zawartości
wiLQ

Random Shit 2019/20

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@MarcusCamby

Ale po co go nazwałeś tym tłukiem? Rozumiem, można kogoś nie lubić, z kimś się nie zgadzać, ale po co kogoś obrażać. Lepiej po prostu odpuścić. 

Druga kwestia. Nie rozumiem osób, które lajkowały czy śmieszkowały po tym wpisie Marcusa. Co takiego fajnego czy śmiesznego było w tym wpisie, że pozytywnie poruszył aż tyle osób? I tu dochodzi kolejna kwestia. Wpis pochodził od lubianego, szanowanego usera a uderzał w usera o kiepskiej reputacji. Gdyby była odwrotność sytuacji i to @eF. zacząłby obrażać innego usera to dostałby 10x downvote i tyle. Oczywiście nie mam zamiaru go bronić, bo się chłopak trochę zagotował, ale ta cała sytuacja pokazuje pewną patologię, która istnieje na tym forum. Nie lepiej zamiast atakować, obrażać to po prostu, jeśli kogoś nie trawimy, czy się z nim nie zgadzamy, zlać temat i odpuścić? I po co jeszcze dodawać oliwy do ognia jakimiś lajkami w takich sytuacjach? 

Marcus, żeby nie było, że ja teraz Ciebie atakuje, bo absolutnie nie mam takich intencji. Szanuję Ciebie i każdego innego usera (oczywiście dopóki ktoś by mocno personalnie we mnie nie uderzył). Co rozumiem pod słowem szanuje? Nie mam problemu wymienić zdania z każdą obecną tu osobą, jeśli nawet z kimś się nie zgadzam, bez względu na to co działo się w przeszłości, czy kogoś nie trawię za ilość wcześniejszych głupich wpisów itp. Staram się w miarę kulturalnie wyrazić swój punkt widzenia i nie atakować, nie obrażać innych, bo po co. Btw, nie mam również nikogo na ignorze :)

Oczywiście, czasem się zdarzy, że zażartuję, wbiję lekką szpileczkę (jak ostatnio w @BMF po tym jak Zion dostał 1 głos na najlepszego rookasa), ale wszystko raczej w żartobliwym tonie i absolutnie nie mam zamiaru nikogo urazić, a jeśli kiedyś to zrobiłem i nie pamiętam to przepraszam. 

Jestem na forum niespełna rok, więc nie mam wielkiego doświadczenia w kwestii oceny jak forumowa społeczność działa, zmienia się przez lata, ale na pewno szkoda, że ostatnimi czasy coraz więcej osób zdecydowanie rzadziej tu zagląda albo definitywnie decyduje się odejść, bo jednak im więcej opinii, tym ciekawsze dyskusje. 

Pozdro ;)

Edytowane przez Braveheart22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, ignazz napisał:

Borys sugerował ze my jakaś kasta zamknięta jesteśmy wiec ironicznie trochę odciąłem plewy ( nie grające ) od ziarna ( GM ). A na serio to chcesz spróbować sił? Lakers nie dostaniesz ale jest klub dostępny z również świetnego miasta. 

nie, po prostu chcialem sie dowiedziec o co dokladnie chodzilo? dlaczego chcial usunac ten dzial? czy w ogole chcial? po prostu nie wiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, BMF napisał:

Te odejścia to jakiś dziwny instynkt stadny, na zasadzie ,,kilka osób publicznie pisało w przeszłości, że nie wie co tutaj robi, forum takie złe'' -> ,,Kucio protagonista narodu'' -> ,,idą za nim tłumy, bo fajnie sobie napisać 'gardzę tym forum, elo, Borys, usuwaj konto''', nie dorabiałbym do tego jakiejś ideologii userów e-nba żyjących w wiecznym stresie przez sekciarzy-lajkowiczów-downovote'owców. eF. załóży sobie za jakiś czas konto The Flu i dalej będzie nas raczyć swoją twórczością. 

Są pewnie lepsze sposoby uprawiania dyskusji niż wyzywanie od tłuków, ale wczoraj poleciała sekwencja: gadamy o nagrodach za regular -> wbija eF, w pełnym eF. mode, ubrany cały na biało, i wrzuca: haha, jaki Siakam, dał dupy w playoffach, Lowry luźno lepszy. Za to go kocha(liś)my. 

no z tym sie zgodze w pelni

od poczatku mowilem ze to usuwanie konta jest bardzo zabawne, na zasadzie mamo zabierz mi konsole bo za duzo na niej gram

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.
Napisano (edytowane)
13 godzin temu, ignazz napisał:

Szokujące ze nerwy puściły w temacie all NBA  

Atak tak osobisty i spersonalizowany w stronę uznanego tutaj usera (uznanie jest i tak mało istotne w tym kontekście bo moim zdaniem nie masz prawa do ataku w takim stylu na no-name’a anonimowo w internecie a co dopiero tutaj gdzie jesteśmy grupa zapaleńców nba i tworzymy niewielka społeczność) jest jednym z najgorszych wpisów jakie tu czytałem. Były różne podśmiechooojki z kwestii szczególnie okolopolitycznych Wyksztalcenia zarobków imion ;) jazdy tramwajami czy fotkami na siłowni ale twój poziom przebija wszystko i serio się zastanawiam co tu wnosiłes merytorycznie  w czasie twojej obecności. A w imię czego ten atak? Zrozumienia ze liczą się PO i tytuły gdy głosujący oddają głosy po RS na RS? Coś mocno nie halo. 

Miałem już nic nie pisać, ale to co przeczytałem spowodowało, że Cię wyjaśnię, bo jesteś TOP'em podwójnych standardów. Tu piszesz - to szanowany user, czyli rozumiem, że ten SZANOWANY user może mi ubliżyć w jakikolwiek sposób i to jest tolerowane, a jako, że ja jestem tym nie szanowanym to c*** we mnie? Ziomuś, Ty jesteś typem w stylu "8K vs plebs", a mi się zdarzało zgarniać lepszy hajs, i co? Nie muszę się tym chwalić na forum. Sugerujesz tutaj coś w stylu szanowani kontra źli, bo chcesz tu uchodzić za tego pucowatego ziomeczka, który się zirytuje, bo ktoś się wkurwił? Mnie wkurwia, że jakiś nołnejm tak do mnie pisze i mnie obraża, bo w realu by tego nie zrobił. Do meritum - wiesz co Cię wyjaśnia? Temat Bucks - Heat, gdzie rzuciłeś się na mnie, bo inny SZANOWANY user się do mnie spruł. Zaatakowałeś mnie, a kiedy zacni userzy napisali, że to jest żenujące... to usunąłeś swoje wpisy. I tyle. (na mojej starej dzielnicy nie przetrwałbyś dnia, bo jesteś frajer) 

@january 😂😂😂😂

to jest TOP topów, k****, ten człowiek to MEM

EDIT- i żeby nie było, nie jestem dumny, że tak ostro potraktowałem pana Camby... we mnie to siedziało już trochę czasu, a on po prostu mnie sprowokował do tak mocnej reakcji. Nie czuję dumy, ale nie jestem w stanie patrzeć na podwójne standardy, które na tym forum są tolerowane od dawna, bo uważam, że coś tam dla tego forum też zrobiłem... a przecież chodzi nam o koszykówkę, ehh. Wkurwiłem się za mocno i za to sorry, ale moje stanowisko jest proste - wolałbym tu nie mieć konta. Dzięki. :) 

Edytowane przez eF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Kubbas napisał:

no z tym sie zgodze w pelni

od poczatku mowilem ze to usuwanie konta jest bardzo zabawne, na zasadzie mamo zabierz mi konsole bo za duzo na niej gram

Piękne podsumowanie odejścia polishlamy ( usuńcie bo ciągle tu wchodzę i nie mogę przestać) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Trochę dziwnie się czyta z boku takie dramy, serio..jak ktoś potrafi się oburzyć i obrazić o nazywanie tlukiem czy poczuć urażony tekstem o pleceniu bzdur przez obcą osobą w necie, to chyba ogólnie internet a nie tylko forum,  nie jest miejscem dla takiego kogoś ;) przecież chyba każdy z nas ( nawet @eF.) ma/miał w realu kumpli, gdzie teksty typu " pierdolisz"/" weź nie pierdol"/ "pij nie pierdol " są na porządku dziennym i przecież nikt się na siebie nie obraża :) to w końcu forum o grze dla facetów a nie kółko oazowe czy szkółka niedzielna..

Edytowane przez Tyrion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Tyrion napisał:

Trochę dziwnie się czyta z boku takie dramy, serio..jak ktoś potrafi się oburzyć i obrazić o nazywanie tlukiem czy poczuć urażony tekstem o pleceniu bzdur przez obcą osobą w necie, to chyba ogólnie internet a nie tylko forum,  nie jest miejscem dla takiego kogoś ;) przecież chyba każdy z nas ( nawet @eF.) ma/miał w realu kumpli, gdzie teksty typu " pierdolisz"/" weź nie pierdol"/ "pij nie pierdol " są na porządku dziennym i przecież nikt się na siebie nie obraża :) to w końcu forum o grze dla facetów a nie kółko oazowe czy szkółka niedzielna..

Czyli sytuacja, gdy kumple (co jest swoistą dziecinadą) - w ramach ustalonej konwencji - drą z ciebie łacha bądź odnoszą się do ciebie w chamski sposób legitymizuje chamstwo wobec anonimowych osób w sieci?! Fenomenalna refleksja 😔... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No akurat Ty wielokrotnie pisałeś do innych tutaj, że plotą bzdury, a i określenie " pierdolisz" się pojawiało, więc chyba też nie należysz do grona tych  nadmiernie wrażliwych ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, kcp78 napisał:

Czyli sytuacja, gdy kumple (co jest swoistą dziecinadą) - w ramach ustalonej konwencji - drą z ciebie łacha bądź odnoszą się do ciebie w chamski sposób legitymizuje chamstwo wobec anonimowych osób w sieci?! Fenomenalna refleksja 😔... 

LkA1NOd.png

Fenomenalne :)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Tyrion napisał:

No akurat Ty wielokrotnie pisałeś do innych tutaj, że plotą bzdury, a i określenie " pierdolisz" się pojawiało, więc chyba też nie należysz do grona tych  nadmiernie wrażliwych ;)

Jest istotna różnica między 'pleceniem bzdur' a 'tłukiem' (nie wyłącznie wynikająca z kontekstu). Najwyraźniej ty jej nie dostrzegasz. Trudno... 

9 minut temu, airmax napisał:

LkA1NOd.png

Fenomenalne :)  

Szczególnie, że wyrwane z kontekstu 😁... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

nie ma mnie parę dni, jeden drugiego zwyzywał od tłuków (jakieś 2.5 / 10 w skali mocy obelgi), na co drugi walnął bexę i zagroził że he's gonna talk to his lawya & is going to retire (Shaq at 2000 SDC), a teraz od 4 podstron ludzie rozkminiajo czy zloty były fajne i co kto komu napisał na BeGM i że w ogóle to kiedyś to było a teraz już nie jest, ale dwóch innych userów idzie razem oglądać koty więc może nie jest jednak tak źle.

57347365.jpg

To ja spadam na kolejne parę dni, wrócę jak kurz opadnie 

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, rw30 napisał:

To ja spadam na kolejne parę dni, wrócę jak kurz opadnie 

... jak na Westbrooka przystało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Koelner napisał:

... jak na Westbrooka przystało.

(tu bym dał reakcję 'confused' żeby wyrazić że ni ch*** nie wiem o co przedmówcy chodzi, ale że nie mogę dać to piszę tego bzdetnego posta)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, rw30 napisał:

(tu bym dał reakcję 'confused' żeby wyrazić że ni ch*** nie wiem o co przedmówcy chodzi, ale że nie mogę dać to piszę tego bzdetnego posta)

(tu bym dał reakcję 'sad' żeby wyrazić, że smutno mi z powodu confusion rw30, ale że nie mogę dać to piszę tego bzdetnego posta) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, BMF napisał:

(tu bym dał reakcję 'sad' żeby wyrazić, że smutno mi z powodu confusion rw30, ale że nie mogę dać to piszę tego bzdetnego posta)NoNo nie do konca, bo jakby byla confused to by nie bylo posta rw30 tylko reakcja.

Rw by dal reakcje 'confused' na post ignazza i Ty na ten sam post reakcje 'sad'?

No raczej to dopiero bezsens, zeby interpretowac reakcje na reakcje. W ogole by trzeba sie wtedy zaglebiac w kolejnosc danych enotikonek i zakladac, ze kazdy ma te samo podejscie, ze Jego reakcja dotyczy reakcji poprzedniej osoby, a nie np tresci posta..

Ja od siebie dodam, ze pasuje mi kazda opcja, brak emotek, tylko serduszko, te poprzednie, jakies nowe itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Boże, jaką trzeba być emocjonalną pussy , żeby wdawać się w wielkie spory o jakimś murzynie biegającym za pomarańczową piłką. W polityce to rozumiem - kwestia wartości, wychowania itd. ale telewizyjny show jakim jest mecz NBA? Kłótnie o trzecią piątkę NBA. :D

Teksty o pruciu się, mojej dzielni. Hyży jakiś? 

Edytowane przez DeltaCenter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Boże, jaką trzeba być emocjonalną pussy , żeby wdawać się w wielkie spory o jakimś murzynie biegającym za pomarańczową piłką. W polityce to rozumiem - kwestia wartości, wychowania itd. ale telewizyjny show jakim jest mecz NBA? Kłótnie o trzecią piątkę NBA. :D

Teksty o pruciu się, mojej dzielni. Hyży jakiś? 

I po przeczytaniu tych wszystkich dyskusji musiałeś użyć kolejnego inwektywu ?

To co napisałeś można obrócić?

"Wdawać się w wielkie spory w polityce, gdzie ludzie osiągają sukces manipulacjami, kłamstwami masy ludzi bez żadnych konsekwencji. W koszykówce to rozumiem - mimo że gracze mają swoje poglądy, to jednak to co osiągnęli to efekt zwycięstwa loterii genetycznej jak i później wielu ciężkich i długich treningów.'

Punkt widzenia zależy od pktu siedzenia, imo nie ma zbyt dużej róznicy.

there is no right or wrong there is only popular opinion.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, mac napisał:

I po przeczytaniu tych wszystkich dyskusji musiałeś użyć kolejnego inwektywu ?

To co napisałeś można obrócić?

"Wdawać się w wielkie spory w polityce, gdzie ludzie osiągają sukces manipulacjami, kłamstwami masy ludzi bez żadnych konsekwencji. W koszykówce to rozumiem - mimo że gracze mają swoje poglądy, to jednak to co osiągnęli to efekt zwycięstwa loterii genetycznej jak i później wielu ciężkich i długich treningów.'

Punkt widzenia zależy od pktu siedzenia, imo nie ma zbyt dużej róznicy.

there is no right or wrong there is only popular opinion.

Tłuk i pussy to skala 3/10. Dyskusja o tym trzeci czy czwarty dzień z rzędu to nie porozumienie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Tłuk i pussy to skala 3/10. Dyskusja o tym trzeci czy czwarty dzień z rzędu to nie porozumienie. 

Tym bardziej, że szczyt pewno forum ma na czas playoff, a każdy nowy widząc random shit i wchodząc tu ma pewno już z góry wyrobiona opinie. Byście już każdy od teraz zmienił temat i byłoby po problemie, ale każdy skomentuje i będzie jeszcze do czasu finałów tu wypominanie kto, komu i po co. Na kij? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi