Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, MA23 napisał:

Dziwna sprawa. Na ESPN nie pokazuję mi daty G7 Celtics-Heat w przypadku gdyby była konieczna. Komuś innemu też się nie wyświetla?

Wczoraj również to zauważyłem. Generalnie ESPN podaje datę G7 jako TBD. Nie wiem czemu z góry to nie jest 29 września. Może ze względu na pierwszą debatę prezydencką w Ohio (Trump vs. Biden).

 

Edytowane przez Qbajag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MA23 napisał:

Dziwna sprawa. Na ESPN nie pokazuję mi daty G7 Celtics-Heat w przypadku gdyby była konieczna. Komuś innemu też się nie wyświetla?

Adrian Wojnarowski
@wojespn
ESPN Senior NBA Insider. Host of The Woj Pod.
The Bubble espn.comDołączył/a czerwiec 2009
„There is no need to play 7 Games during ECF. Boston in 6”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Victor Oladipo is looking to move on from the Indiana Pacers, sources tell Jared Weiss of The Athletic.

Oladipo and the Pacers briefly discussed an extension before the start of the 19-20 season.

Oladipo's future with the Pacers has been speculated about in the media, but Kevin Pritchard has publicly said he believes the All-Star wants to remain with the franchise

Oladipo can become a free agent in 2021.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Challange na dzisiejsze święto: 

Złóż dwie piątki, jedną z graczy z Europy, a drugą z reszty świata (poza USA), tak aby każda z nich miała szansę powalczyć z najlepszą piątką jaką może złożyć USA. 

Piątka z USA na dziś to: Lillard/Harden/Khawi/LeBron/Davis.  Jeśli chcesz zmienić piątkę z US to proszę bardzo. Ja nie brałem pod uwagę  Stepha, ani KD bo zbyt dawno niewidziani i pewnie wrócą mocno zardzewiali.

Która z tych trzech ekip by wygrała na dziś i za 3 lata? Uzasadnij jeśli masz ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jordan20 napisał:

doncic-simmons/bojan bogadanovic (w zaleznosci czy chce super opcje do bronienia czy pewne 20 pkt w meczu z duza iloscia trojek)-siakam-giannis-embiid (bo lepiej bronilby davisa niz jokic,ktorego cenie bardziej i jest wszechsronnijeszy w ofensywie niz lepszy od niego obronca-gobert)

A gdyby były 3 ekipy? USA, Europa, reszta świata? Taki był mój zamysł. Brak spacingu w tej Twojej ekipie.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doncic - Bogdan - Giannis - Porzingis - Jokic. Trochę dziur w obronie ale może Porzi z Giannisem daliby radę to polatać. A w ataku z dobrym systemem i trenerem to by na pewno miało szanse wypalić i pozamiatać twój skład. 

z resztą świata jest dużo trudniej chyba. 

Simmons - SGA - Ingles - Siakam - Embiid to najlepsze co dało się złożyć. No za słaby spacing po prostu jak na taki poziom rozgrywek. 

 

Ogolnie popraw mnie jesli się mylę, ale wydaje mi się kumam o co ci chodziło z tym pytaniem co bedzie za trzy lata: wychodzi na to że byc może Za trzy-cztery lata top playerzy NBA będą głównie z Europy!? Bo Ci najwięksi Kozacy z USA będą już starzy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Doncic - Bogdan - Giannis - Porzingis - Jokic. Trochę dziur w obronie ale może Porzi z Giannisem daliby radę to polatać. A w ataku z dobrym systemem i trenerem to by na pewno miało szanse wypalić i pozamiatać twój skład. 

z resztą świata jest dużo trudniej chyba. 

Simmons - SGA - Ingles - Siakam - Embiid to najlepsze co dało się złożyć. No za słaby spacing po prostu jak na taki poziom rozgrywek. 

 

Ogolnie popraw mnie jesli się mylę, ale wydaje mi się kumam o co ci chodziło z tym pytaniem co bedzie za trzy lata: wychodzi na to że byc może Za trzy-cztery lata top playerzy NBA będą głównie z Europy!? Bo Ci najwięksi Kozacy z USA będą już starzy?

 

Tak, dokładnie o to mi chodziło. Europejska piątka będzie tylko lepsza i wtedy byłaby na pewno dużym faworytem z piątka z US. 3 lata to nawet zresztą za długo patrząc na wiek Lebrona i pozostałych. Wystarczy dwa.

Z Europą mam tak samo. Z reszty świata lekko naginając (Irving ma podwójny paszport) można jeszcze tak:

Irving/SGA/Simmons/Ingles/Embiid.

Swoją drogą przy rozkminie o tym uderza jak dobrze Europa stoi w porównaniu z resztą świata. Gdzie te wszystkie Argentyny, Brazylie, czy nawet Portoryka w dzisiejszej NBA? Gdyby nie Afryka to tylko antypody i lekko Kanada by się tu liczyły. Mizeria straszna.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi ktoś założy temat o OKC przede mną,  @Eryko lub @TripylDabyl to obiecuję nauczyć się jak wyszukiwać IP, po IP jak znaleźć adres, a później pod tym adresem założę mu firmę "Punkt skupu złomu i makulatury Januszex 24h" i wykupię bilbordy przy głównych ulicach, przystankach w jego mieście, rozkleję plakaty przy jadłodajniach dla bezdomnych Caritasu z reklamą "płacimy najlepiej"!

Co dziennie pobudzenie zmysłów zapachu, słuchu i wzroku - gwarantowane.

A na serio to nie ma co zakładać jeszcze tematu o OKC bo tu mamy jeszcze Greena do sprzedania, Rubio, Adamsa, może Oubre. Wiele się może zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.