Skocz do zawartości
wiLQ

Random Shit 2019/20

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Ale podejrzanym o co? :) a sam fakt ze jeszcze można sprawdzić kto, ile i kiedy dostał lajków tylko pogłębia to o czym pisze:/

jakiś Ty pokrzywdzony, naprawdę, ja bym w tak patologicznym środowisku nie spędził 5 minut dłużej, po co to robisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, fluber napisał:

Np mogę wejść w profil i zobaczyć ze @mac dostał od Ciebie 9 lajków przez ostatnie 10 minut:) 

Jakby co zrzekam sie tych lajow i przekazuje je na konto usera charytatywnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jakiś Ty pokrzywdzony, naprawdę, ja bym w tak patologicznym środowisku nie spędził 5 minut dłużej, po co to robisz?

Przecież nic takiego nie napisałem:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, fluber napisał:

Np mogę wejść w profil i zobaczyć ze @mac dostał od Ciebie 9 lajków przez ostatnie 10 minut:)

sprawdzałem czy działają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

sprawdzałem czy działają :)

W sensie czy jest limit 10lajkow?

Imo dla dobra forum powinienes to sprawdzac codziennie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

Przecież nic takiego nie napisałem:) 

napisałeś, że system lajków prowadzi do samobójstw i jest patologiczny, a sam w rok zebrałeś tyle ile ja w 3.5 roku, coś mi się tu gryzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

gadasz takie bzdury, że to głowa mała, nie ma żadnych podziałów, wszyscy są na zlotach mile widziani dlatego przyjeżdzają ludzie z całej Polski w różnym wieku, dzięki beGM poznaliśmy się lepiej, ale są też osoby (ponad połowa ze zlotu) która w to nie gra i ciśnie z nas często bekę, poza jednym incydentem nikt się na nikogo nie obraża i wszyscy szybko znajdują wspólny język, to, że na forum kibice danych drużyn nie żałują sobie docinek, to już jest znak tych czasów i to jest sport, kibice nie po to są kibicami aby przeciwników klepać po plecach, zresztą przy tym co dzieje się na TT to u nas jest jak naprawdę spokojnie, szkoda, że mało kto to dostrzega

aha i rozumiem, ze Ty jestes jednym z tych "dobrych chlopaków", których to ja niby szkaluje dobre imie, a sam zaczynasz swój post takim "inteligentnym" zwrotem, który obraża drugą osobę, ale tak żeby się nie można było do Ciebie przyczepić. Dałeś właśnie idealny przykład dyskusji, która moim zdaniem rozwala Forum. Zaczynasz się irytować, unosić honorem i obrażać drugą osobę. Nie tędy droga. Trzeba na siłę coś wytykać, naprawdę uważasz, że zrobiłem coś tak strasznego, że normalnie takie głupoty wypisuje, że trzeba mieć przejebanie dużą głowę, żeby zrozumieć te moje bzdury, które paplam. Wytłumacz mi dokąd zmierzasz w swojej dyskusji :)

Szkoda, że nie umiesz normlanie przedstawić swojego punktu widzenia bez spinki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

napisałeś, że system lajków prowadzi do samobójstw i jest patologiczny, a sam w rok zebrałeś tyle ile ja w 3.5 roku, coś mi się tu gryzie

Ale co konkretnie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Borys

nie unoszę się honorem, po prostu od x lat powielasz te sam bzdury, beGM chciałeś nawet zamknąć, bo "ktoś" Ci coś naopowiadał, obecnie nie mam na forum z nikim żadnej kosy raczej, czasem coś tam napisze w emocjach, choć zawsze szczerze po prostu, można mnie za to nie lubić, ale ja nie robię tego by sobie poprawić humor, ale dlatego, że taki po prostu już jestem, a los forum zawsze leży mi na sercu, niedługo cyknie mi dekada gdy mam tu konto, to spore wyżeczenie, mógłbym ten czas sporzytkować na milion innych sposobów przecież

7 minut temu, fluber napisał:

Ale co konkretnie? :)

napisałem to wyżej, maszeruj albo giń ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@Borys

napisałem to wyżej, maszeruj albo giń ;)

Wyżej zadałeś pytanie z teza w stylu "czy żona przestała Cię zdradzać" Na które nie umiem odpowiedzieć:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwi mnie, że o taką głupotę rozpętała się tak mocna dyskusja. Ja nie uważam się za członka jakiejkolwiek grupy, raczej utrzymuje dobry kontakt ze wszystkimi, mimo że też często wymiany zdań z wieloma userami mogą wyglądać na kłótnie. Jeśli już to bardziej wbijam szpilę forumowych autorytetom jak Chytruz i BMF, ale też przeważnie w granicach koleżeńskiej złośliwości. Po prostu lubię zwalczać niektóre forumowe schematy, stąd czasem uchodzę za lovera Melo, DeRozana czy ostatnio nawet Drummonda.

A początki każdy user ma ciężki. Jak ja zaczynałem na forum sześć lat temu, to też Kubbas i Przem mnie ostro przeczołgali kpiąc z 90% moich opinii, część z Nich lądowała w łapu-capu, a niektórzy nawet myśleli, że jestem troll kontem Rappara. eF był moim zdaniem irytujący w sposobie w jaki przedstawiał swoje zdanie, wielu osobom to przeszkadzało i zwracano mu uwagę, coś jak Ignazz i jego miłość do spacji i interpunkcji. Nie spodziewałem się jednak, że słowo tłuk tak go ubodzi. Dziwi mnie, że eF z tego powodu opuścił forum, a tu trwa tak gorąca dyskusja na temat upadku forum. Wydaje mi się, że chociaż poziom dyskusji na przestrzeni lat mocno spadł, to ja nie widzę jakiś podziałów i wielkich forumowych kłótni, a raczej dość sielankową atmosferę.

A takiej odpowiedzi eFa to szczerze powiedziawszy spodziewałem się prędzej czy później po tym swoim śmieszno-gorzkim komentarzu, także luzik z mojej strony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od dwóch stron rozmawiamy o poziomie forum, aby go podnieść, aby było lepiej, przyjemniej, a tu wyskakuje ktoś z takimi tekstami. No ręce opadają.

Forum jest podzielone na podgrupy i neutralnych kibiców, którzy od czasu do czasu napiszą swoje reakcje na obecną sytuację w NBA. Ale wiele wiele wiele tematów to wymiana zdań jednych i tych samych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wziąłeś to zbyt do siebie i niepotrzebnie na mnie naskoczyłeś, ale wyszedł dobry przykład, bo właśnie takie "emocjonalne posty" prowadzą do kolejnych prztyczków, a mało kto potrafi zachować dystans. A tłumaczenie, że ktoś taki jest prowadzi donikąd, bo każdy jakiś jest, ale właśnie sens jest w tym, żeby dyskusja była na wysokim poziomie kultury osobistej. Bes słownych wycieczek, ala gadasz takie bzdury, że to głowa mała" i to za co? Za napisanie mojej obiektywnej opinii, która jest wynikiem wieloletniej obserwacji, wielu różnych PMow, które pisza ludzie z żalami, roznych zgłoszen, ktore widza tylko moderatorzy i Ja... 

Bo trochę mi ręce opadają :) 

P.S. żeby coś powielać od paru lat, trzeba to robić systematycznie co jakiś czas. Natomiast akcja z beGM miała miejsce kilka lat temu i nie na moje zawołanie, tylko po wielu PMach, ktore dostawałem od osób, rozpocząłem wtedy dyskusję chcąc dowiedzieć się co o tym sądzą inni, a nie żeby kogoś uraźić. Od tamtej pory ani razu nigdzie nic o beGM nie pisałęm, aż do teraz, gdzie poprostu przywołałem grupę osób od beGM  wraz z innymi grupami jak fani lakers, czy tzw. towarzystwo wzajemnej adoracji, a Ty nagle robisz z tego jakiś problem, emocjonujesz się i próbujesz mi wmówić, że ja niby od lat powielam jakieś nieprawdziwe informację o ludziach z beGM.

Jest to totalnie wyssane z palca, sam założyłem ten dział dla osób, żeby wspierać Ich zabawę i nie mam z tym najmniejszych problemów. "Problemy" mają niektórzy ludzie, którym przeszkadzały sprzeczki przenoszone z działu beGM na reszte forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Borys. Tu chyba raczej chodziło o kwestie tych naszych zjazdów które rzeczywiście są już bez gier w kosza czy konkursów za trzy. Spotkania są świetne i bez podziałów choć na ostatni się nie wyrobiłem to wiem ze był świetny. BeGM ma się także lepiej od czasu gdy był zarzut ze na stronach głównych każdy chciał przemycić zakazane treści pod grę co szybko przestało być problemem. 

Napisałeś coś trochę mieszając po prostu i o tym pisał Smoku. 

Uczestnicy Złotów nie są jakoś pogrupowani choć oczywiście jest w dobrym tonie porozmawiać o wymianach w beGM jeżeli jest okazja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Borys napisał:

P.S. żeby coś powielać od paru lat, trzeba to robić systematycznie co jakiś czas. Natomiast akcja z beGM miała miejsce kilka lat temu i nie na moje zawołanie, tylko po wielu PMach, ktore dostawałem od osób, rozpocząłem wtedy dyskusję chcąc dowiedzieć się co o tym sądzą inni, a nie żeby kogoś uraźić. Od tamtej pory ani razu nigdzie nic o beGM nie pisałęm, aż do teraz, gdzie poprostu przywołałem grupę osób od beGM  wraz z innymi grupami jak fani lakers, czy tzw. towarzystwo wzajemnej adoracji, a Ty nagle robisz z tego jakiś problem, emocjonujesz się i próbujesz mi wmówić, że ja niby od lat powielam jakieś nieprawdziwe informację o ludziach z beGM.

Jest to totalnie wyssane z palca, sam założyłem ten dział dla osób, żeby wspierać Ich zabawę i nie mam z tym najmniejszych problemów. "Problemy" mają niektórzy ludzie, którym przeszkadzały sprzeczki przenoszone z działu beGM na reszte forum.

a o co chodzilo z tym beGM bo nie jestem w temacie?

anyway @LeweBiodroSmoka spiales sie o to ze Borys napisal o zlotach ze kiedys byly wieksze i wieksza czesci forum na nich byla z podejsciem typu "moje zloty sa lepsze niz twoje"

i chyba wlasnie to jest taki przyklad typowego unoszenia sie w dyskusjach ktore prowadzi do sytuacji jak ta z @eF.

@eF. nie rob lipy, nie usuwaj konta tylko dyskutuj dalej, ludzi ktorzy ogladaja, interesuja sie i maja jakas wiedze malo, a nie zanosi sie zebysmy mieli jakis nowy narybek tutaj

takze nie raz cie wyjasnialem w dyskusjach, przynajmniej sie staralem, ale zawsze jestes mile widziany razem ze swoimi postami

Edytowane przez Kubbas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A samo beGM nie jest kasta zamknięta bo po pierwsze trwa rekrutacja nowych GM !!! Plus często gęsto mamy spięcia między sobą zamiast iść w ogień za innego GM. 

2 minuty temu, Kubbas napisał:

a o co chodzilo z tym beGM bo nie jestem w temacie 

Nie interesuj się. 

chcesz dołączyć? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ignazz napisał:

A samo beGM nie jest kasta zamknięta bo po pierwsze trwa rekrutacja nowych GM !!! Plus często gęsto mamy spięcia między sobą zamiast iść w ogień za innego GM. 

I to jest cała sól tej gry. Ja tam na forum jestem dlatego, że nie jestem tu jedyna osobą regularnie oglądająca Denver, więc jest z kim opinie o tej drużynie powymieniac + dla tej gry, która czasem wkurwia, ale generalnie jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lucas napisał:

I to jest cała sól tej gry. Ja tam na forum jestem dlatego, że nie jestem tu jedyna osobą regularnie oglądająca Denver, więc jest z kim opinie o tej drużynie powymieniac + dla tej gry, która czasem wkurwia, ale generalnie jest spoko.

A przypomniałeś mi coś co zalega. 
@julekstep @Lucas @LeweBiodroSmoka

szczere gratulacje za Joka. Koszykarsko to dla mnie ogromne wzruszenie jego slowmo gra i po 2014 mało co mnie tak poruszyło. GRATULACJE. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, ignazz napisał:

Nie interesuj się. 

yyyy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Kubbas napisał:

yyyy.

Borys sugerował ze my jakaś kasta zamknięta jesteśmy wiec ironicznie trochę odciąłem plewy ( nie grające ) od ziarna ( GM ). A na serio to chcesz spróbować sił? Lakers nie dostaniesz ale jest klub dostępny z również świetnego miasta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi