Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, 100lare napisał:

Może bedzie mi ktos w stanie pomoc, skad mogę ściągnąć stare mecze, np g7 gsw cavs z 2016 roku?

zależy jak daleko w czasie, bo takie stare-nowe jak ten G7, to np. tutaj http://watchraw.com/1331/cleveland-cavaliers-vs-golden-state-warriors-nba-playoffs-2016-the-finals.html

ale większy wybór masz tu http://720pier.ru/viewforum.php?f=32 oraz tu https://rutracker.org/forum/viewforum.php?f=2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie

22 minuty temu, january napisał:

Pomyśleć, że gdyby nie jadaczka Branda, to Sixers mogli wybrać w tym drafcie duet Thybulle-Edwards...

a tak przynajmniej będzie można się śmiać z fanów Cs brandzlujących się bez skali do Ainge'a i swoich rookies (chociaż akurat w tym roku wybory są naprawdę legit), nie mniej za takie błędy trzeba będzie płacić, już wystarczającą zapłatą jest oglądanie Zhaire zamiast Mikala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2019 o 19:05, wiLQ napisał:

Zamiast pisac krotkie posty w roznych watkach tego dzialu ponizej jest garsc uwag, ktora mialem w dotychczasowych przygotowaniach do sezonu NBA [kolejnosc losowa]:

Na razie tyle, ale bedzie ciag dalszy bo na razie przerobilem tylko 1/3 druzyn 😉

Jade dalej...

7) Czy Cavs maja jakis fetysz na shoot-first PG? Clarkson, Isaiah, Sexton, a teraz jeszcze Garland?
Jak analizowalem jakie statsy zrobi Garland w swoim rookie sezonie to mi wyszlo, ze wlasciwie powinienem skopiowac co zrobil Sexton ;-D
A juz wykorzystanie 2 wysokich pickow na tego typu graczy to nie rozumiem, wiec moze ktos z Was ogarnia ich wizje? Probuja odtworzyc magie Kyriego czy jak?

8 ) kto bedzie piatym starterem w Mavs w lutym 2020?
Czy mi sie blednie wydaje, ze tego zawodnika nie maja aktualnie w skladzie?

9) co sie stalo z FT% Westbrooka w ostatnich 2 sezonach? Najlepsza teoria jaka widzialem to zmiana zasad co mozna robic miedzy osobistymi, ale jesli 2 lata tego nie ogarnal to sie troche w pale nie miesci jakby to musialo byc silne przyzwyczajenie... ktos ma jakies inne pomysly?

10) watek Pacers delikatnie mowiac kuleje, wiec jaki jest na forum rozklad opinii czy para Sabonis-Turner zadziala na dluzej czy nie?

11) w jaki sposob Nickeil Alexander-Walker dostanie minuty w Pelikanach?
Czy zrobia mu miejsce tak, ze ktorys z ex-Lakersow bedzie musial sie pogodzic ze znacznie mniejsza rola?
Czy to bedzie dla niego rok glownie w GLeague?

12) Po co Kings zatrzymali Barnesa? Tak mi szkoda Bjelicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, wiLQ napisał:

11) w jaki sposob Nickeil Alexander-Walker dostanie minuty w Pelikanach?
Czy zrobia mu miejsce tak, ze ktorys z ex-Lakersow bedzie musial sie pogodzic ze znacznie mniejsza rola?
Czy to bedzie dla niego rok glownie w GLeague?

 

Po tym co pokazuje to absolutnie zasługuje na spore minuty na początku sezonu nawet kosztem Redicka, który na razie nie zachwyca. Może też dostać jakieś minuty w ustawieniu bez Favorsa i z z Zioniem na centrze. W gorszym wypadku powinien być 2-3 wchodzącym z ławki jeśli jednak Gentry postawi na Redicka i Favorsa i mieć te około 15-25 minut.

Jeśli jednak znajdzie się w rotacji za Moore'm, Hartem czy Jackonem to będzie dla mnie kompletnie niezrozumiała decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

spokojnie, to tylko pre-season a Pels mogą też mieć interes w pompowaniu własnych graczy pod ewentualne wymiany :) 

Na początku sezonu powinni grać na maksa najlepszymi graczami, ewentualnie po nieudanym początku mogą spróbować podbić wartość np Moore'a. Natomiast teraz nie widzę innej możliwości niż granie dużych minut NAW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, The Game 85 napisał:

Na początku sezonu powinni grać na maksa najlepszymi graczami, ewentualnie po nieudanym początku mogą spróbować podbić wartość np Moore'a. Natomiast teraz nie widzę innej możliwości niż granie dużych minut NAW .

zalecałbym spokój, point guardzi w pierwszym sezonie mają cholernie ciężko i jak pokazują ostatnie lata, salka kosz i siłownia to najlepsz remedium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wiLQ napisał:

Az wszedlem dzisiaj na jego strone w basketball-reference.com, a tam w sekcji nickow " Eddie House "...
alez sposob dla Celtics na uczczenie wlasnego rolesa sprzed dekady ;->

Dla ciebie rolesa, dla Bostonu legendy i wielkiego autorytetu w szatni. Z calym szacunkiem, ch*** wiesz o Bostonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2019 o 12:54, wiLQ napisał:

7) Czy Cavs maja jakis fetysz na shoot-first PG? Clarkson, Isaiah, Sexton, a teraz jeszcze Garland?
Jak analizowalem jakie statsy zrobi Garland w swoim rookie sezonie to mi wyszlo, ze wlasciwie powinienem skopiowac co zrobil Sexton ;-D
A juz wykorzystanie 2 wysokich pickow na tego typu graczy to nie rozumiem, wiec moze ktos z Was ogarnia ich wizje? Probuja odtworzyc magie Kyriego czy jak?

nikt nie rozumie ich logiki, śmieszy fakt, że najlepsi playmakerzy to Nance i Delly

W dniu 16.10.2019 o 12:54, wiLQ napisał:

8 ) kto bedzie piatym starterem w Mavs w lutym 2020?
Czy mi sie blednie wydaje, ze tego zawodnika nie maja aktualnie w skladzie?

Przydałaby się tam jakaś konwersja talentu, ale nie mam pomysłu jak to będzie zrobione, w teorii Lee + coś + Kleber za Adamsa to dobra cena, ale tutaj jakiś niski 3&D by się przydał, bardziej z D nawet bym powiedział al'a PJ Tucken

W dniu 16.10.2019 o 12:54, wiLQ napisał:

watek Pacers delikatnie mowiac kuleje, wiec jaki jest na forum rozklad opinii czy para Sabonis-Turner zadziala na dluzej czy nie?

w ataku powinna zadziałać, ale obrona może kuleć a tam jeszcze trzeba jakoś Bitadze usadzić

W dniu 16.10.2019 o 12:54, wiLQ napisał:

11) w jaki sposob Nickeil Alexander-Walker dostanie minuty w Pelikanach?
Czy zrobia mu miejsce tak, ze ktorys z ex-Lakersow bedzie musial sie pogodzic ze znacznie mniejsza rola?
Czy to bedzie dla niego rok glownie w GLeague?

raczej za dużo ich nie zdobędzie, bo wartość zwrotu teraz jest ujemna, muszą napompować swoich grajków i coś z nimi zrobić (Favors, Okafor, Moore, Jackson?) i coś pogrzebać, trochę szkoda, ale może w lutym to się zmieni

W dniu 16.10.2019 o 12:54, wiLQ napisał:

12) Po co Kings zatrzymali Barnesa? Tak mi szkoda Bjelicy...

ten opt-out oznaczał dogadanie jakiegoś dealu, strasznie zjebanego jednak, bo przy 50/4 to raczej byłoby dość cicho o tym, jedyny plus to fakt, że jest front loaded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dion "zagralem pol przyzwoitego sezonu w karierze" Waiters tam w redemption year wchodzi na pelnej kurwie z tego co slysze lmao.

Dion saying Spo only won because of LeBron & Wade, laughing at idea of Tyler Herro being better than him and ‘liking’ comments about waiving/trading him.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.