Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Borys napisał:

Ja właśnie nie chciałem, ale społęczność forum chciała i uległem jej namowom :)

Teraz są spotkania, zloty kilkudniowe raz na jakiś czas, kiedy co roku...

nikt nie chciał tylko Ty napisałeś, że narazie niech zostanie i zobaczymy jak się sprawdzi :)

a zloty są co roku na trade deadline

10 minut temu, mac napisał:

według mnie downgrady nie są głównym problemem.

Dużo bardziej nie miłe, jak ktoś Cię pociśnie/obrazi itp, i widzisz że jeszcze inni to lajkują. (a więc nie ma tu downvota)

eF. narobił syfu i tyle, są granice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

eF. narobił syfu i tyle, są granice

nie przeczę i się zgadzam.

Może kumulowało się w nim coś, bo jednak określenie tłuk czy tłok czy to tam było to chyba mało obraźliwy zwrot, a reakcja z Jego strony była bardzo słaba i też uważam, że zdecydowanie przekroczył granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze Efie sie to juz zbieralo od jakiegos czasu

tez sie do tego przyczynilem dyskutujac z nim pare razy jak uwazalem ze nie ma racji

ale jak dyskutowalismy to stricte koszykarsko

Borys ma chyba racje ze podzieliliscie sie w jakies dziwne grupy

trzeba pewne rzeczy oddzielac od siebie

moge dyskutowac z julkiem czy kims tam jeszcze i wiekszosci przypadkow sie z nim nie zgadzac, smiac sie z jego jakichs opinii ale jak napisze cos dobrego to mu lajkowalem

wydaje mi sie ze tutaj brakuje tego balansu, jak juz sie kogos upierdolicie to minusujecie kazdy jego post i po jednym spieciu z taka osoba za kazdym razem wychodzicie mu w kontrze z jakimis pyskowkami albo minusami

po prostu co niektorzy tutaj biora to zbyt personalnie, ja kazda dyskusje traktuje stricte koszykarsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nikt nie chciał tylko Ty napisałeś, że narazie niech zostanie i zobaczymy jak się sprawdzi :)

a zloty są co roku na trade deadline

eF. narobił syfu i tyle, są granice

to nie jest zlot, to są zwykłe spotkania na piwko.

Zlot to byl kiedys na 2-3 dni, bylo granie w kosza, bylo wyjscie na miasto itd. itp. Pozniej byla przerwa i od paru lat jest piwko na trade deadline.

Ale to jest swego rodzaju naturalna kolej rzeczy. Może muszą się takie dramy nagromadzic, troche musi pierdynknąć, żeby trochę oczyścić Forum z nagromadzonych emocji. Takze za jakis czas wszystko powinno wrócić do normalności i może w następnym roku zrobimy zlot jak kiedyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykładzie tego forum widać zmiany we współczesnym świecie. Patologiczny system lajków i polubień od wprowadzenia którego liczba samobójstw młodych ludzi wzrosła znacząco. 

Downvoty? Wkurzajace

Lajki dla tych z którymi się nie zgadzam? Wkurzajace jeszcze bardziej

Więcej lajków dla niego niz dla mnie? Jebac to forum i was wszystkich. 

Mamy powszechna cyfryzacje, mamy też zerojedynkowe reakcje. 

Plus wszechobecne zamykanie się w bankach informacyjnych. Nieprzypadkowo polityka na całym świecie jest tak spolaryzowana. Tak działa sztuczna inteligencja w Internecie. Cokolwiek nie oglądasz, dostajesz podpowiedzi zbieżne z zainteresowaniami. Plaskoziemcy mają podsuwane linki o płaskiej ziemi, antyszczepionkowcy o szkodliwych szczepionkach itd. Zamykamy się na inne opinie bo jesteśmy w ciaglym kontakcie z tym z czym się zgadzamy i co lubimy. I nie widzimy innych perspektyw. 

Dlatego forum jako miejsce wymiany różnych poglądów, staje się miejscem w którym jest coraz więcej nerwowości i zlosci

Jak dojdzie do tego fakt ze kisimy się we własnym sosie od lat i mamy w pamięci jakieś stare krzywdy i niedokończone dyskusje, a jeszcze czasem mamy gorszy dzien w rl life to recepta na wybuch frustracji jest właściwie gotowa. 

I tak naprawdę albo pójdziemy w kierunku o którym pisał @Borys ze zaakceptujemy ze mamy różne zdania i nie będziemy się próbować do niczego na siłę przekonywać albo się tu "pozabijamy" i kolejne konta i użytkownicy będą stąd znikać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to, że Ty @Boryswpadasz na piwko, to nie znaczy, że my nie robimy zlotów ;)

tamto spotkanie w Korsarzu było średnio udane, zdarza się, a co do wypadów na kilka dni - nie jest łatwo zgrać tyle osób w jednym czasie, zresztą teraz może być jeszcze trudniej

nocuja chyba tylko osoby, ktore przyjechaly z dala, ale o ile mi wiadomo to nie sa zorganizowane zloty z graniem w basket,... tylko spotkanie glownie osob z Warszawy i pare osob wpadnie, glownie z wirtualnej ligi, takze kolejna wydzielajaca sie grupa na forum, a nie ogolnie ludzie z forum. No chyba, ze o czyms nie wiem ;)

@fluber w pełni się z Tobą zgadzam. Więcej takich głosów i osób i może będziemy szli w dobrą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Borys napisał:

tylko spotkanie glownie osob z Warszawy i pare osob wpadnie, glownie z wirtualnej ligi, takze kolejna wydzielajaca sie grupa na forum, a nie ogolnie ludzie z forum. No chyba, ze o czyms nie wiem ;)

z Warszawy było jakieś 5 osób na 20, byłoby więcej, ale ktoś dał.... ;)

co złego w tym, że ludzie z beGM chcą się spotykać, jest tam wielu forumowych hofów, mógłyś przestać szkalować dobrych chłopaków?

wszyscly ludzie na zlocie, to ludzie z forum, około połowa to userzy z wieloletnim stażem, nie słuchaj co Ci @ely3 gada, to nie je prawda, wszyscy bawiliśmy się znakomicie

liczę na to, że na następnym zlocie pobijemy kolejny rekord, zapraszam wszystkich w okolicach TD

14 minut temu, fluber napisał:

Patologiczny system lajków i polubień od wprowadzenia którego liczba samobójstw młodych ludzi wzrosła znacząco. 

w takim razie jesteś głównym podejrzanym, w ciągu ostatniego roku zebrałeś 1.8k lajków - Ty patolu!

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

co złego w tym, że ludzie z beGM chcą się spotykać, jest tam wielu forumowych hofów, mógłyś przestać szkalować dobrych chłopaków?

ja nie wiem, czy jestem za stary i nie wyczuwam ironii, czy stracilem poczucie humoru? A moze wcale nie ma tu ironii, to mi wytlumacz w jaki sposob szkaluje dobre imie chlopakow? :)

Daje tylko przyklad, ze forum sie dzieli, na grupe od beGM, towarzystwa wzajemnej adoracji, milosnikow lakers itd. za chwile bedziemy mieli oddzielne zloty, fanow beGM, fanow lakers, itd.

Dla mnie wsyscy chlopaki na Forum są fajni ;) kiedys nawet byly tu dziewczyny, przynajmniej 1 aktywna, ale chyba juz nie ostala sie :)

Takze nikogo nie szkaluje. Myślę, że jak ktoś pamięta czasy starych zlotów to wie o co mi chodzi. Ale wierze, ze jeszcze takie zrobimy i bedzie co wspominac :) a na TD w tym roku zamierzam sie pojawic, ostatnio tez mialem byc, ale mialem jesli dobrze pamietam szpital w domu i w ostatnim momencie nie dalem rady.

NIe zrozum mnie zle, nie mówię, że spotkania na TD są gorze, to poprostu trochę coś innego, dla mnie to właśnie spotkania przy piwko n TD, a zlot to było kiedyś i miało trochę inną formę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

@ely3

w takim razie jesteś głównym podejrzanym, w ciągu ostatniego roku zebrałeś 1.8k lajków - Ty patolu!

Ale podejrzanym o co? :) a sam fakt ze jeszcze można sprawdzić kto, ile i kiedy dostał lajków tylko pogłębia to o czym pisze:/

Np mogę wejść w profil i zobaczyć ze @mac dostał od Ciebie 9 lajków przez ostatnie 10 minut:) 

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Borys napisał:

Daje tylko przyklad, ze forum sie dzieli, na grupe od beGM, towarzystwa wzajemnej adoracji, milosnikow lakers itd. za chwile bedziemy mieli oddzielne zloty, fanow beGM, fanow lakers, itd.

gadasz takie bzdury, że to głowa mała, nie ma żadnych podziałów, wszyscy są na zlotach mile widziani dlatego przyjeżdzają ludzie z całej Polski w różnym wieku, dzięki beGM poznaliśmy się lepiej, ale są też osoby (ponad połowa ze zlotu) która w to nie gra i ciśnie z nas często bekę, poza jednym incydentem nikt się na nikogo nie obraża i wszyscy szybko znajdują wspólny język, to, że na forum kibice danych drużyn nie żałują sobie docinek, to już jest znak tych czasów i to jest sport, kibice nie po to są kibicami aby przeciwników klepać po plecach, zresztą przy tym co dzieje się na TT to u nas jest jak naprawde spokojnie, szkoda, że mało kto to dostrzega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ale podejrzanym o co? :) a sam fakt ze jeszcze można sprawdzić kto, ile i kiedy dostał lajków tylko pogłębia to o czym pisze:/

 

jakiś Ty pokrzywdzony, naprawdę, ja bym w tak patologicznym środowisku nie spędził 5 minut dłużej, po co to robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.