Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety to jest "urok" forum o wszystkich drużynach, każdy kibicuje komuś innemu i nie pozwala sobie na krytykowanie jego idoli. Coś jak w polityce, każdy kibicuje innej formacji i jego zdanie jest najważniejsze/najmądrzejsze. Szkoda, że tak się dzieje, do tego dochodzi obrażanie, wyśmiewanie i przyklaskiwanie. 

Jeśli chodzi o nagrodę dla Siakama, to uważam, że można było ją dać komuś innemu. Owszem, w RS był wiodącą postacią Raptors, ale 22/7/3 to tak trochę mało jak na lidera zespołu i grę pod koszem. Dla porównania Kyle wycisnął 19/5/7 i w PO kontynuował dobrą grę. 

Dla mnie w takich zestawieniach All Team powinni być liderzy zespołu, a Siakam takim nie był do końca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eF. nie wiem na co liczyłeś, ale obrażanie się o bycie nazwanym "tłukiem", grożenie że jak jeszcze raz tak napisze, to sprawisz, że przeprosi, oraz nazywanie jeszcze Marcusa za to płaczkiem jest godne, ale pięciolatka. Nwm może dla Ciebie ironia to kraina zelaża, ale jeśli tak to kup tam bilet w jedną stronę i już nie wracaj.

Edytowane przez TripylDabyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szokujące ze nerwy puściły w temacie all NBA  

Atak tak osobisty i spersonalizowany w stronę uznanego tutaj usera (uznanie jest i tak mało istotne w tym kontekście bo moim zdaniem nie masz prawa do ataku w takim stylu na no-name’a anonimowo w internecie a co dopiero tutaj gdzie jesteśmy grupa zapaleńców nba i tworzymy niewielka społeczność) jest jednym z najgorszych wpisów jakie tu czytałem. Były różne podśmiechooojki z kwestii szczególnie okolopolitycznych Wyksztalcenia zarobków imion ;) jazdy tramwajami czy fotkami na siłowni ale twój poziom przebija wszystko i serio się zastanawiam co tu wnosiłes merytorycznie  w czasie twojej obecności. A w imię czego ten atak? Zrozumienia ze liczą się PO i tytuły gdy głosujący oddają głosy po RS na RS? Coś mocno nie halo. 
 

wracajac do tematu głównego:

Siakam otrzymał nagrodę za utrzymanie Toronto na topie po odejściu pary Leonard Green bo to on w większym stopniu przejął zespół po utracie lidera. Głosujący zupełnie słusznie powiązali jego dalszy rozwój i te same wręcz wyniki RS mimo braku KL&DG. Przecież to poza OKC była największa sensacja sezonu 

Temat Siakama poza dyskusja na regular 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

44 minuty temu, Lucas napisał:

Prześladowania Jokiciowców nie ustają.

Ja usunałem bo wydawały się spamem i bałem się że dyskusja jeszcze mocniej ewoluuje.

Zostawiłem pożegnalny post @eF.  tylko dlatego że był pożegnalny a nie że nie był chamski.

 

Mam nadzieję że to wszystkim pasuje i zapraszam do powrotu do dyskusji.

 

  

47 minut temu, julekstep napisał:

lol

serio w temacie gdzie w przeciagu ostatnich 10+ postow polecialy mocno chamskie teksty ktos zdecydowal zeby raczej kasowac gify z Jokiem?

 

gratki! xD

 

Całkiem możliwe ale tamtych nie ogarnałem te natomiast tak.

Lepiej chyba działać niż nie bo kiedyś ktoś nie usunął czegoś.

Zresztą nie jesteś chyba userem któremu przeszkadzają chamskie teskty, nie? :P

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dnc napisał:

Całkiem możliwe ale tamtych nie ogarnałem te natomiast tak

pisząc 10+ ostatnich postów miałem na myśli dokładnie 10+ ostatnich postów (ta i poprzednia podstrona) :P 

i nie -> nie przeszkadzają mi chamskie teksty (nic mi z grubsza nie przeszkadza skoro mam ignore'a do dyspozycji) po prostu dziwi mnie kasowanie śmiesznych gifów a zostawianie chamskich tekstów :P (wytłumaczyłeś czemu to zrobiłeś i ok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nazywanie kogoś wszą nie jest miłe i kulturalne. Ja również nie trawię kilku osób, które piszą bzdury, jednozdaniowe posty, przez kilka stron wymieniają poglądy nie związane z tematem, a mimo to nie wyzywam ich i nie piszę, że to bełkot, pierdoły, żenujące czy coś. Po prostu toleruję takie osoby, co proponuję pozostałym użytkownikom forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Borys napisał:

Na byle bzdury sypią się zgłoszenia, a tu jak sytuacja wymaga to nikt nie zrobił zgłoszenia. 

eh zmęczony już jestem tym wypominaniem każdemu czegoś. I szczerze to wszyscy jesteście po trochu odpowiedzialni za taką sytuację. Ja sam kilka razy próbowałem wejśc w dyskusje, ale mimo, że jestem modem to poczułem jakieś głupie "podśmie**ujki", próbę obrażenia mojej osoby, bez używania obraźliwych słów. Zwyczajnie darowałem sobie.

Problem jest taki, że przestaliście tu zaglądać, żeby czerpać przyjemność z obcowania z ludźmi, którzy jarają się koszykówką, tylko wchodzicie tu po to, żeby komuś dowalić, udowodnić, że tylko dana osoba ma rację, a mój zespół jest lepszy od Twojego. 

Kiedyś fani NBA tego nie mieli, cechowało takie coś kibiców, a dokładnie kiboli piłki nożnej, jeśli można tak to nazwać. Teraz coraz bardziej to co można było od zawsze zobaczyć wśród Polskich kibiców piłki, przenosi się także na Polskich kibiców koszykówki. 

Niestety kultura osobista wyniesiona z domu, podwórka... wychodzi w takich miejscach. I to nie jest wina naszego Forum, to jest przykra oznaka dziej szych czasów. Widać to na każdym kroku. I nie oczekujcie , że znajdę cudowne antidotum na to. 

Jedno wiem na pewno, od dziś usuwam do odwołania możliwość dawania lajków, downgradów, śmieszków itd. Stały się one sposobem na oczernienie kogoś, śmiania się, pokazania, że ktoś jest lepszy od kogoś... dokładnie taką miałem obawę i byłem przeciwny wprowadzaniu ich. Jednak zrobiłem tak jak chciała większość. 

@eF. poprosił mnie o usunięcie konta i tak też na dniach zrobię, wróćcie proszę do normalności. Zastanówcie się przez chwilę czy nie macie tego jadu w sobie i postarajcie się odpuszczać. Ponoć to jest jedna z najważniejszych umiejętności w dzisiejszych czasach, jak widać bardzo celna. 

Bardzo dobry post, ale wiedz jednak, że nadal jednak spore grono osób, co dzięki temu forum są całkiem dobrymi znajomymi.

Widać to szczególnie na zlotach.

Dodatkowo, mimo wspólnej pasji koszykówki, okazuje się przy okazji, że może być też inne wspólne hobby.

I tak np ja spotkam się w weekend z @elwariato na wspólne oglądanie kotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Bardzo dobry post, ale wiedz jednak, że nadal jednak spore grono osób, co dzięki temu forum są całkiem dobrymi znajomymi.

Widać to szczególnie na zlotach.

Dodatkowo, mimo wspólnej pasji koszykówki, okazuje się przy okazji, że może być też inne wspólne hobby.

I tak np ja spotkam się w weekend z @elwariato na wspólne oglądanie kotów.

🤣 ło matko, reputacja ma legła bezpowrotnie w gruzach, ok i tak szorowała dno ale zawsze była jakaś nadzieja :P koty to ja sobie oglądam chcąc nie chcąc codziennie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mac napisał:

Bardzo dobry post, ale wiedz jednak, że nadal jednak spore grono osób, co dzięki temu forum są całkiem dobrymi znajomymi.

Widać to szczególnie na zlotach.

Dodatkowo, mimo wspólnej pasji koszykówki, okazuje się przy okazji, że może być też inne wspólne hobby.

I tak np ja spotkam się w weekend z @elwariato na wspólne oglądanie kotów.

Oczywiście, że tak. Nic nie jest czarno-białe. Jednak kiedyś kiedy na forum było dużo mniej osób i panowała super przyjemna atmosfera to zloty takie kilkudniowe z noclegami, były organizowane co roku, było dużo więcej osób niż teraz i nie było żadnych grupek. Teraz powinno być lepiej, a w rzeczywistości jest gorzej, bo sposób dyskusji stoczył się przerażająco.

Nie wiem, czy to kwestia wieku, ale kiedyś mieliśmy po 15 lat i nikt nikogo nie obrażał, nie trzeba było wygwiazdkowywać przekleństw, bo zwyczajnie nikt ich nie używał itd. itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@Borys

zloty są co roku

wystarczyło nie udostępniać downgrajdów, chciałeś koszykarski wykop, to co się dziwisz :)

Ja właśnie nie chciałem, ale społęczność forum chciała i uległem jej namowom :)

Teraz są spotkania, zloty kilkudniowe raz na jakiś czas, kiedy co roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@Borys

zloty są co roku

wystarczyło nie udostępniać downgrajdów, chciałeś koszykarski wykop, to co się dziwisz :)

według mnie downgrady nie są głównym problemem.

Dużo bardziej nie miłe, jak ktoś Cię pociśnie/obrazi itp, i widzisz że jeszcze inni to lajkują. (a więc nie ma tu downvota)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.