Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Westbrook ma trzecie najgorsze BPM w karierze, trzecie najgorsze PER w karierze, drugie najgorsze WS/48 w karierze, drugi raz w karierze na minusie on/off.

No, nawet w randomowych statsach z dupy jest po drugiej stronie rzeki, a gość to historycznej skali statpadder.

Co najwyżej można mu oddać, że potrafi przez jakąś część regulara grać jak gwiazda, ale to nie daje impaktu z top15 ligi na przestrzeni całego sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Westbrook ma trzecie najgorsze BPM w karierze, trzecie najgorsze PER w karierze, drugie najgorsze WS/48 w karierze, drugi raz w karierze na minusie on/off.

Gościu jest Hof-em więc wiadomo że prawie wszystkie sezony regularne miał wybitne.

W sensie, to nie jest argument, że to nie jest jego najlepszy sezon w karierze.  Nie znajdziesz 15 lepszych pierwszych opcji na sezon regularny. A pod tym kątem oceniam nominacje do all NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Jest topowym graczem mogącym pełnić taka role w NBA. Middleton czy Lowry jako potencjalne pierwsze opcje są tier niżej niż Westbrook. 

w takim razie powodzenia dla wszystkich drużyn z aspiracjami, które chciałyby Wesa jaką pierwszą opcje w 2020 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w takim razie powodzenia dla wszystkich drużyn z aspiracjami, które chciałyby Wesa jaką pierwszą opcje w 2020 

Yup, jedyne w czym Westbrook obecnie jest jeszcze w szerokiej czołówce, to we ,,wrzucam X do New York Knicks i zobaczymy, kto zrobi najlepszy wynik'', ale to dosyć kiepskie kryterium. W sumie, skoro Westbrook jest taki sobie jako druga opcja w ~50W teamach, to w sumie i tak nie jestem pewien, gość mając obok znakomitego George'a robił ~minus 6%TS względem średniej ligowej, dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Jest regularnie wyjaśniany w po, ale rozmawiamy o nagrodach za sezon regularny i miejscu wesa w drugiej dziesiątce a nie w top 3.

rozmawiamy w momencie gdy gość ma prawie 32 lata i zaczyna się regularnie łamać, ja bym z niego pierwszej opcji na pewno nie robił, ale co kto woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Siakam kosztem Lowry'go to jakiś joke

Skoro oceniamy sam RS to raczej Siakam no-brainer kosztem Lowry'ego.

Ja rozumiem, że Siakam sobie ostro zbił dobrą prasę tymi 3-miesięcznymi wakacjami, ale wcześniej wyglądał przez większość sezonu rewelacyjnie i był liderem Raptors.

Kosztem Westbrooka mogli dać Devina Bookera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khris jednak zasłużył za taki sezon raczej. Czy np Klay jakikolwiek RS miał znacząco lepszy?

Była to też chyba dla niego jedyna szansa, bo za rok dojdzie pewno sporo kandydatów jak Durant, Irving, Curry, Klay (raczej ma małe szanse), KAT, Hooker, Tray (on już mógł w tym wygrać) może Zion.

Ben Simmons jest a Joel nie.. ale to chyba wynika z tych pozycji. Vucevic tez chyba zasluzyl bardziej niz Westbrick. Lowry też imo lepszy sezon

Ogólnie to, Jok powinien być a 1 na C, Gob w drugiej na C i by się zrobiło dodatkowe miejsce. A najlepiej to w ogóle wywalić ten stuczny już podział na pozycje, skoro w obecnych czasach mamy już w wielu meczach positionless basketball.

Jest jakiś wymów że gracz musi być z PO teamu? Bo i Tray i Beal też mogliby się załapać zamiast Bricka, który już ma wystarczająco takich nagród raczej.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Skoro oceniamy sam RS to raczej Siakam no-brainer kosztem Lowry'ego.

Ja rozumiem, że Siakam sobie ostro zbił dobrą prasę tymi 3-miesięcznymi wakacjami, ale wcześniej wyglądał przez większość sezonu rewelacyjnie i był liderem Raptors.

Kosztem Westbrooka mogli dać Devina Bookera.

LOL.

RS a PO to zupełnie inne rozgrywki. Albo chcesz Westbrooka z RS, albo chcesz Jordana z PO. Co z tego, że Siakam wyglądał dobrze w RS?

nigdy tego nie skumam... KAT był kozakiem w RS, a w PO robił 16 ppg i nic nie znaczył

Lowry to no brainer w tym przypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

LOL.

RS a PO to zupełnie inne rozgrywki. Albo chcesz Westbrooka z RS, albo chcesz Jordana z PO. Co z tego, że Siakam wyglądał dobrze w RS?

nigdy tego nie skumam... KAT był kozakiem w RS, a w PO robił 16 ppg i nic nie znaczył

Lowry to no brainer w tym przypadku...

Nagrody są za RS, tłuku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nagrody są za RS, tłuku...

Napisz tak do mnie jeszcze raz, a gwarantuję ci, że sprawię, że przeprosisz za takie gadki. Ok, kolego? :) 

7 minut temu, fluber napisał:

To że nagrody są za RS??? 

ale RS nic nie znaczy, kolejne PO to pokazują, dżizas

nagrody za RS są nic nie warte, ale to tylko moje skromne zdanie... ile było kozaków w All-NBA, a w PO obsrali gacie.. c'mon

jaracie się tym w ogóle jeszcze? 

EDIT - nawet w RS liderem Raptors był Lowry, a tu czytam, że Siakam to no-brainer, heh. Też się na niego nabrałem, ale został zweryfikowany mocno.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie problemem są pozycje. Middleton zdobył więcej głosów niż Westbrook czy Simmons, ale na F jest taki ścisk, że i Davisa dali jako centra, żeby był mniejszy.

Dla mnie w tym 2020 przy multi to są dwa rozwiania i chociaż byłoby konsekwentnie.

Piątki bez podziału na pozycję lub pozycja na której częściej się występuje 

Tak to Davis grający więcej na PF jest centrem, a grający głównie na SF Middleton jest traktowany jako SF, ale jego nigdzie nie przesuwali żeby zmieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Skoro oceniamy sam RS to raczej Siakam no-brainer kosztem Lowry'ego.

Siakam miał super początek sezonu, ale potem spuścił z tonu, nawet nie licząc bubble zostaje 24-8-4 na 56%TS - wciąż impakt legit allstara, ale Lowry podobnie, nawet boxscore'ową produkcję mieli podobną (20-5-8 na 59%TS) a obaj to czołówka w D na swoich pozycjach. Siakam miał większy efekt wow, bo robi więcej punktów i miał ten moment na starcie sezonu, gdzie wyglądał jak superstar. 

I chyba (poza otrzymaniem maxa) trochę mu ten hype zaszkodził, skoro położył potem Raptors cały sezon, bo nie chciało mu się trenować. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajki za "Tłuka" (tak, to obelga) od płaczka, który tu się publicznie żalił, że żona go zdradza (przeszło już, lamusie?)... to kwintesencja tego forum

szkoda mojego czasu... dorośli ludzie, którzy masują sobie plecki, a przy okazji atakują każdego kto pokazuje, że ma swoje zdanie 

@Borys dzięki za forum, nie musisz mnie usuwać, bo szkoda tematów, ale sprawdź co tu się dzieje. Kółeczko wzajemnej adoracji od lat. Każdy nowy musi walczyć z "panienkami". Ja walczyłem ponad dwa lata i wykładam c***a na to towarzystwo. Flubber, Julek, ekipa z Pistons (3 osoby), Braveheart, BMF i paru innych userów robi tu klimat (ok, jest tu jeszcze trochę wartościowych ludzi, ale nie będę robił litanii z ksywami) .. jednakże większe grono osób to patologia pod względem JAKOŚĆ/HEJT. Przykład prosty z brzegu Lucas... chorągiewka bez charakteru, zalajkuje tam gdzie kogoś ktoś pociśnie, beka z typa zawsze. Orliński (ekspert) to też w sumie chorągiewka, whateva. Czemu tu nie ma nowych userów, a jak są, to albo któraś pizda ich zgłosi, bo mu przeszkadza (Sancho), albo go zagłuszą cisnąc z niego? Mi się to nie podoba, choć mógłbym z takimi panienkami walczyć jeszcze długo. Szkoda mojego czasu, bo ten jest cenny, a to forum jest coraz gorsze.

i'm out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.