Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

@mac https://streamable.com/exojct

Wszyscy bujają się razem z tego co czytałem na tt, wstawiam filmik. Nurkic pewnie odpuścił balet przy stoliku ze względu na żałobę po babci/religie.

Utykający Luka wygląda trochę jak żółw 

Edytowane przez Kołczu33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kołczu33 napisał:

@mac https://streamable.com/exojct

Wszyscy bujają się razem z tego co czytałem na tt, wstawiam filmik. Nurkic pewnie odpuścił balet przy stoliku ze względu na żałobę po babci/religie.

Utykający Luka wygląda trochę jak żółw 

Wielkie dzieki za filmik. Doncic jak smiesznie macha w masce.

No i trochę vajnie, ze trzymaja sie razem. Ciekawe co oni sadza o tej calej akcji w srodku, zwlaszcza ze balkany nie braly udzialu w zadnej kolonizacji, a sami calkiem niedawno doswiadczali wojny domowej

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to raczej samowyzwalacz, Nurek to Muslim, może nie za bardzo się integruje z resztą

Chyba jednak nie, bo na filmiku kolczu33 go widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wesoło tam musi być

nie wiem czy było 

 

 

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

myślę, że fotki z puszkami piwa mogłyby być źle odebrane, ale dobrze, że się chłopaki trzymają razem, a przecież bywało różnie jak za czasów Vlade i Petrovicia

Brak Chorwatów tłumaczy te zdjęcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Hezonje być może mało kto lubi, bo wygląda na niezłego buca, ale z Zubacem Jok ma sppko relacje co dało się zauważyć podczas meczów z Clipps

Może dlatego , że Ivica jest Chorwatem bośniackim z Mostaru. Bośniacy najwiecej wycierpieli ale z mojego doświadczenia wiem , że są najbardziej otwarci oraz tolerancyjni z byłej Jugosławii w przeciwieństwie do mocno prawicowych i nacjonalistycznych Chorwatów . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TripylDabyl napisał:

Na pewno tragedia wojny domowej jest nadal w głowach tych ludzi, ale wątpię by pierwszą rzeczą po tym jak się spotkają jest analiza co kogo rodacy zrobili w trakcie wojny domowej, tym bardziej, że chyba tylko Dragić mógł być świadkiem tych zdarzeń.

Swojego czasu trochę siedziałem nad problematyką kotła bałkańskiego i powiem Tobie że to jest bardziej pokręcone niż logika kobiety. Wojna na początku lat 90-tych to tylko jedna z odsłon tego konfliktu. Polecam poczytać o obozie Jasenovac oraz o tym do czego służyły srbosjeki (czy tam serbioszki) i o "zawodach", które wygrał franciszkanin Petar Brzica - ale to dość makabryczne tak tylko ostrzegam. Zrobił się trochę offtop, ale m.in. dlatego tak miło widzieć ich wszystkich razem jako kumpli :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Alonzo napisał:

Swojego czasu trochę siedziałem nad problematyką kotła bałkańskiego i powiem Tobie że to jest bardziej pokręcone niż logika kobiety. Wojna na początku lat 90-tych to tylko jedna z odsłon tego konfliktu. Polecam poczytać o obozie Jasenovac oraz o tym do czego służyły srbosjeki (czy tam serbioszki) i o "zawodach", które wygrał franciszkanin Petar Brzica - ale to dość makabryczne tak tylko ostrzegam. Zrobił się trochę offtop, ale m.in. dlatego tak miło widzieć ich wszystkich razem jako kumpli :) 

Nie no wiem jak wygląda tamtejsza sytuacja, ale to też nie jest tak, że nie są w stanie na siebie patrzeć pod innym pryzmatem, niż tego co zrobili ich rodacy 30 lat temu. Myślę, że w przypadku takich gości, którzy są zagranicą, mają taki sam zawód itd. są w stanie sobie nie skakać do gardeł, tym bardziej, że nie każdy Serb, czy Chorwat jest prawicowym nacjonalistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Swojego czasu trochę siedziałem nad problematyką kotła bałkańskiego i powiem Tobie że to jest bardziej pokręcone niż logika kobiety. Wojna na początku lat 90-tych to tylko jedna z odsłon tego konfliktu. Polecam poczytać o obozie Jasenovac oraz o tym do czego służyły srbosjeki (czy tam serbioszki) i o "zawodach", które wygrał franciszkanin Petar Brzica - ale to dość makabryczne tak tylko ostrzegam. Zrobił się trochę offtop, ale m.in. dlatego tak miło widzieć ich wszystkich razem jako kumpli :) 

Srbsjek (chyba) ale zaplusowałeś w moich oczach, bardziej niż gdybyś pocisnął belkę z Simmonsa i LBJ.

Siedzi im w głowach. Kumpel chciał pisać magisterkę i powiedział "język serbo-chorwacki" to pani ucząca tego języka (Chorwatka) powiedziała " 2 narody, 2 kultury, 2 jezyki" i strzeliła focha.

Ale sądzę, że kolesie mają ładniejsze podejście. Bosniacy nie zapomną Srebrenicy, ale nie każdy Serb to drugi Mladić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ptak napisał:

Srbsjek (chyba) ale zaplusowałeś w moich oczach, bardziej niż gdybyś pocisnął belkę z Simmonsa i LBJ.

Siedzi im w głowach. Kumpel chciał pisać magisterkę i powiedział "język serbo-chorwacki" to pani ucząca tego języka (Chorwatka) powiedziała " 2 narody, 2 kultury, 2 jezyki" i strzeliła focha.

Ale sądzę, że kolesie mają ładniejsze podejście. Bosniacy nie zapomną Srebrenicy, ale nie każdy Serb to drugi Mladić

A tam jeszcze mieszają się 3 religie - katolicyzm, prawosławie i islam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Me Myself and I napisał:

Zubaca też niet

Przeczytaj dalsze posty, sie okaze ze obaj kolesie byli.

Nie wiem czy juz na tym filmiku kolczu33 nie widac tam zubaca.

 

Gdyby byl tam nasz Marcin to moze tez bujalby sie z Kleberem czy Theisem, pokazujac tym, ze nie odpowiadaja oni za czyny swoich rodakow z przeszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.