Skocz do zawartości
wiLQ

Random Shit 2019/20

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
56 minut temu, mac napisał:

A grasz padem czy na kawiaturze?

Jedenz userow tego forum to top5 graczy w fife na klawiaturze w Polsce. Nie napisz tu dokladnie kto, bo to bardzo skromna.

Jednak moze by sie dalo ustawic jakas partyjke pokazowa. Wiele tez zwyklych userow jak qcin, lbs, johy graja i streamuja jak graja w fifke.

Kiedyś tylko na klawiaturze, wiadomo. Później na padzie, ale marny ze mnie grajek. Gram dla relaxu, choć NBA 2K może temu przeczyć, uwaga - true story. W NBA2k18 w mycareer (lubiłem sobie pyknąć w wolnej chwili) miałem już overall... jakieś 86 po jednym sezonie, także mocny grajek, heheszki. Grałem ważny mecz, już teraz nie pamiętam z jaką drużyną, whateva, ale było tak - rzucałem z dobrych pozycji, rzucałem za trzy, rzucałem spod kosza, a zazwyczaj byłem słabo kryty i zrobiłem coś w stylu - 8/32 z gry... i wyjebałem grę przez balkon, lol.

Edytowane przez eF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak podejrzewałem, Booker co już oficjalnie potwierdzone zastąpi Lillarda zarówno w ASG jak i w trójkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam jedno pytanie i jeden fun fact:

czemu Doris Burke jest color commentatorem na meczach NBA? rozumiem jak by była tym głównym, play-by-playem czy jak się mówi, ale kim ona była w zawodowej koszykówce kiedykolwiek? co ona tam robiła? jakie experckie opinie ona jest w stanie wygłosić? nie wiem, nie rozumiem, czy ktoś mi wytłumaczy czemu ona tam jest poza parytetami czy innymi tego typu?

i druga sprawa: w poszukiwaniu odpowiedzi na postawione powyżej pytanie - nie jestem  w ciemie bity, jest rok 2020 etc, więc nie pierdoliłem się w tańcu i  wpisałem w google frazę 'doris burke wikipedia', po czym przeszedłem do wyszukanego artykułu, i tam, pośród osiągnięć Doris w kobiecej NCAA (nie, nie uważam żeby to z kogolwiek robiło experta nt. NBA) i innych tego typo faktów przeczytałem coś takiego:

Personal life

Doris married Gregg Burke in 1989 and divorced in 1990. The couple remarried in 1991 and divorced again the same year

Image result for shocked face meme

• Like 2
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, rw30 napisał:

czemu Doris Burke jest color commentatorem na meczach NBA?

Ona czy Reggie Miller? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Przemek_Orliński napisał:

Ona czy Reggie Miller? 

yyyyyyy że co? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi