Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Braveheart22 napisał:

Co o tym myślicie? Zgadzacie się z taką kolejnością poszczególnych duetów w tej sondzie? Nie zaskakuje Was, że większość ankietowanych postawiłaby na duo Grizzlies? 

no Kings mają najsłabsze duo bez wahania,

Collins też raczej daleko od sufitu nie jest, więc spoko,

w Suns ciężko to określić, bo oni sami niewiedzą czego chcą, Ayton z elite O przemienia się w świetne D z jakimiś jumperkami z dupy, teraz mówi, że musi być agresywny, bo za mało na linii ląduje, też słaby finishing w tym sezonie a Booker z rozgrywającym jest spoko, ale zapomina się czasem i ma za duży usage

Morant jest już lepszy niż należało oczekiwać, JJJ zaczyna wracać, ale jeszcze trochę ten swój skillset będzie sklejał, ale Jonas obok mu bardzo pomaga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Fox ma lepsza renomę niż jest graczem w rzeczywistości. Jest dobry ale nie tak jak się tu pisze. A ze uważacie Johna Collinsa jako słabeusza się już przyzwyczaiłem. Łatki jak zawsze. 

nikt go za słabeusza nie uważa, ot roles, który zaczyna uderzać w sufit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox jest moim zdaniem najlepszym materiałem jako przyszły fanchise player organizacji, zwłaszcza biorąc pod uwagę co pokazywał w zeszłym sezonie. Można by dyskutować o Trae Youngu, bo niby ma najbardziej przypasowany skillset do obecnej NBA, ale osobiście wyżej mam Foxa i jak wspominałem John Collins to raczej nie jest zawodnik na sidekick do contendera. Jego trade value jest prawdopodobnie najniższe w tym zestawieniu.

Bagley rok temu wyglądał kozacko. Pod względem ofensywnego repertuaru widzę go wyżej niż przykładowo Aytona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Bagley rok temu wyglądał kozacko. Pod względem ofensywnego repertuaru widzę go wyżej niż przykładowo Aytona.

gramy po dwóch stronach a tam Bagley ssie równo, Ayton zrobił progres w D i to w połączeniu z jego mobilnością czyni go gracza bardzo grywalnego po tej stronie, czekam na to samo u MB III

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Fox jest moim zdaniem najlepszym materiałem jako przyszły fanchise player organizacji,

chyba wziłąbym Moranta ponad to mimo wszystko, Fox jest ciężki do spasowania z czymkolwiek sensownym i zrobienie z tego contendera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morant to taki Fox bez defensywy ;)

Też kluczowe będzie jak u obu będzie będzie wyglądał kwestia rzutu dystansowego. Tu było sporo zastrzeżeń w obu przypadkach, ale obaj zaskakują w tej kwestii in plus, biorąc pod uwagę jak sporo mówiło się o tym jako potencjalnym red flag.

Także dziwi mnie, że Kings tak spadli. Rok temu by pewnie mieli z 80% w takiej ankiecie. Raczej każdy cmokał nad ich siłą talentu, a przecież zarówno Fox jak i Bagley nie są winni gorszego obecnego bilansu Kings, bo sporo stracili przez kontuzje.

Grizzlies oglądałem chyba najwięcej na tym forum, zanim zaczął się jeszcze hype na Nich. Także początkowo byli typowani na czerwoną latarnię ligi, ale na pewno nie są tak mocni jak ich ostatnie wyniki. Myślę, że niedługo passa może się odwrócić, co zapewne zmieni narracje.

Aczkolwiek na pewno polecam oglądać Grizzlies i Moranta, bo grają przyjemnie dla oka i podwaliny do budowania mocnego projektu też są znakomite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

Morant to taki Fox bez defensywy ;)

za to zdecyowanie lepszy kreator i łatwijszy skillset do umieszczenia w mocnym zespole, no i mówienie o Morancie, że bez defensywy to nadużycie (nie żeby on był jakiś super, ot przeciętny grajek po tej stronie)

21 minut temu, MarcusCamby napisał:

Raczej każdy cmokał nad ich siłą talentu,

kto cmokał nad Bagleyem, przecież on jest regularnie jebany 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.