Jump to content
Sign in to follow this  
wiLQ

Random Shit 2019/20

Recommended Posts

Embiid czy Towns też potrzebują obok siebie topowego obwodowego, ba, nawet Shaq potrzebował. Jokić z tej grupy to inny gracz, bo on faktycznie może robić za facilitatora ofensywy, ale jego trzeba obudować w D + ciężko powiedzieć jak tam u niego będzie ze scoringiem, na razie zagrał kozackie playoffy z przeciętnie broniącymi ekipami.  

Ten sam tier, reszta to już kwestia tego, kto kogo lubi.

13 minut temu, Lucas napisał:

Bo Davis najbardziej z tych graczy potrzebuje kogoś do kreacji, zresztą to widać przy LeBronie teraz :P W Playoffs wtedy przecież Holiday, Mirotić grali kapitalnie, a mówiło się wtedy jeszcze o Playoffs Rondo ;) Mocno subiektywne i nie chcę tu nakręcać gównobrzy, ale jako lider-franchise player to tę czwórkę miałbym tak:

1. Jokić 2. Embiid 3. Towns 4. Davis

Jako sidekick:

1. Davis 2. Embiid 3. Towns 4. Jokić

Towns to mnie w ogóle nie przekonuje w tym układzie. Obsrał zbroje w PO, do których zaprowadził go Butler, i to on raczej byłby zajebistym sidekickiem niżeli franchise playerem. Davis w NOLA udowodnił, że mógłby takim franchise playerem być, ale organizacja nie odbudowała go jak należy. Dlatego nie rozumiem tego wyboru, bo tekst w stylu - Towns sobie kreuje pozycje, Davis nie - nie powinien być głównym czynnikiem, kiedy patrzymy na całokształt. 

• Haha 1

6 minut temu, BMF napisał:

Ten sam tier, reszta to już kwestia tego, kto kogo lubi.

No tu się zgadzam, dlatego napisałem moim zdaniem i to sobie ułożyłem, nie mam zamiaru przekonywać tu kogoś kto byłby lepszy w danej roli i dlaczego, bo części z tych rzeczy i tak w sumie nie sprawdzimy, Jokic i Biid raczej sidekickami nie będą, przynajmniej w swoim prime.

Moim zdaniem, Jokić byłby potworem gdyby miał obok siebie gracza pokroju Doncicia albo Butlera. Ok, udowodnił w PO, że jest bestią, ale nie jestem pewien czy z nim jako Franchise Playerem drużyna jest w stanie powalczyć o pierścień na poważnie. Nuggets mają silniejszy roster od PTB (nie mieli na Jokicia odpowiedzi), a jednak z nimi odpadli. Jak silni byli wtedy PTB pokazał ich sweep z osłabionymi GSW. Wcześniej Nuggets męczyli się ze średnimi Spurs, którzy też nie mieli kim bronić Jokicia, bo przecież nie Poeltlem czy Bertansem, a wywalczyli ten awans 'w bólach'. Dlatego sądzę, że Jokić jako ten drugi (obok właśnie Doncicia czy Butlera, kogoś z tej półki) byłby mimo wszystko najlepszą wersją Jokicia. Oczywiście, Jokić to lepsza opcja jak Towns, ale nie o to mi chodzi. :)

A jak już sobie luźno dyskutujemy, to u mnie wyglądałoby to tak - 1.Embiid, 2.Davis, 3.Jokić, 4.Towns. Tylko staram się podejść do tego w miarę obiektywnie, bez względu na sympatie, a i tak na końcu wychodzi tyle, że ich wszystkich 'zjada' Giannis, heh.

Matko, Doncic nawet jeszcze w Playoffs nie pierdnął, a tu po niecałych 100 spotkaniach w lidze ktoś stawia go półkę wyżej od TOP5 gracza poprzedniego sezonu.

Bardzo sobie cenię Lukę i świetnie się na niego patrzy, ale hype momentami idzie zbyt mocno.

• Like 1

33 minuty temu, Lucas napisał:

Matko, Doncic nawet jeszcze w Playoffs nie pierdnął, a tu po niecałych 100 spotkaniach w lidze ktoś stawia go półkę wyżej od TOP5 gracza poprzedniego sezonu.

Bardzo sobie cenię Lukę i świetnie się na niego patrzy, ale hype momentami idzie zbyt mocno.

Towns za to faktycznie pierdnął w PO, hehe. Masz go wyżej od Luki?

Zgadzam się, że hype jest ogromny, ale chłopak gra jak TOP3 tego sezonu. To trochę wyżej jak Jokić w poprzednim RS. Inna sprawa - nie było w tej lidze gracza z takimi umiejętnościami w takim wieku, więc nie ma co się dziwić, że jest taki hype, bo to niezwykły talent.

• Like 1

I on jest miły z twarzy i biały równocześnie. A to bardzo ważne. W kosza tez gra spoko ale ważniejsze ze niezłe wyglada. 

• Haha 1

7 minut temu, ignazz napisał:

I on jest miły z twarzy i biały równocześnie. A to bardzo ważne. W kosza tez gra spoko ale ważniejsze ze niezłe wyglada. 

a jego matulka jest ostrym milfem

• Like 4

35 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Tony Parker i ten gość z Cavs właśnie dali lajka 

Btw czy Jokicovcy maja zdjęcie Matuli Jego ?

Jedynego. Nie Donka oczywiście 

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Noooo

top-2 NBA milfow razem ze stara Curry'ego

Edited by julekstep
  • Like 2

31 minut temu, ignazz napisał:

ten gość z Cavs właśnie dali lajk

Delonte West

Co do Jokicia to znajduje tylko foty jego ojca i braci. Jak Malone był latem w Serbii u Jokicia to też nie widziałem zdjęcia jego matki. 

Nawet jak są jakieś profile bio to podane jest imię i nazwisko ojca, miejsce urodzenia etc, a matki jakby nie było 😛

Teraz, Lucas napisał:

Delonte West

Co do Jokicia to znajduje tylko foty jego ojca i braci. Jak Malone był latem w Serbii u Jokicia to też nie widziałem zdjęcia jego matki. 

Nawet jak są jakieś profile bio to podane jest imię i nazwisko ojca, miejsce urodzenia etc, a matki jakby nie było 😛

Mama jokica pewnie wyglada jak chytra baba z Radomia ;]

• Haha 2

42 minuty temu, Lucas napisał:

Delonte West

Jest zrodzony z mocy. Coś jak Anakin Skywalker (tylko w drugą stronę).

• Like 1

Jeśli Jok ma geny po mamie, to pewnie razem nie mieszczą się na zdjęciu.  

Edit. Btw Doncic w koszykówce już osiągnął więcej niż Towns czy Jokic. Grał w drużynie w której liczyło się tylko zwycięstwo, na bardzo wysokim poziomie, robił wielkie rzeczy w reprezentacji. W pierwszym sezonie zagrał najlepszy rookie sezon jakie mną widziało od dawna. Teraz to twarde top 3 mvp race. No ale tak, nie grał w PO i nie wiadomo jeszcze czy się tam osra xd

Ja wiem że Towns czy Jokic aż raz grali w PO, ale trochę bez przesady, to nie Kawhi czy LBJ by obrazac się gdy ktoś ma ich nizej jak Luke.

Kurczę kocham tą pyzatą Buźkę(mój top 1 center do oglądania), ale fani i antyfani naprawdę wsadzają to do każdej lodówki.

Potem się dziwią że tak wygląda;((

Edited by Kucharius1
  • Thanks 1

1 godzinę temu, Lucas napisał:

ponoć jeden z tych rzekomych braci to właśnie jego matka .

• Like 1
  • Haha 5

9 minut temu, rw30 napisał:

ponoć jeden z tych rzekomych braci to właśnie jego matka .

Szach mat, hahaha. Wygrałeś ten battle! 😂

5 godzin temu, Lucas napisał:

Ja na franchise playera to brałbym zdecydowanie Embiida, Jokicia i Townsa nad Davisem. Jako sidekicka do LeBrona to może już inna kwestia.

nie no KAT do LBJ to też elitarny fit

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

nie no KAT do LBJ to też elitarny fit

No dlatego potem dałem edit kolejnego posta