Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, ignazz napisał:

ten gość z Cavs właśnie dali lajk

Delonte West

Co do Jokicia to znajduje tylko foty jego ojca i braci. Jak Malone był latem w Serbii u Jokicia to też nie widziałem zdjęcia jego matki. 

Nawet jak są jakieś profile bio to podane jest imię i nazwisko ojca, miejsce urodzenia etc, a matki jakby nie było 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Delonte West

Co do Jokicia to znajduje tylko foty jego ojca i braci. Jak Malone był latem w Serbii u Jokicia to też nie widziałem zdjęcia jego matki. 

Nawet jak są jakieś profile bio to podane jest imię i nazwisko ojca, miejsce urodzenia etc, a matki jakby nie było 😛

Mama jokica pewnie wyglada jak chytra baba z Radomia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Lucas napisał:

Delonte West

Co do Jokicia to znajduje tylko foty jego ojca i braci. Jak Malone był latem w Serbii u Jokicia to też nie widziałem zdjęcia jego matki. 

Nawet jak są jakieś profile bio to podane jest imię i nazwisko ojca, miejsce urodzenia etc, a matki jakby nie było 😛

Jest zrodzony z mocy. Coś jak Anakin Skywalker (tylko w drugą stronę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Jok ma geny po mamie, to pewnie razem nie mieszczą się na zdjęciu.  

Edit. Btw Doncic w koszykówce już osiągnął więcej niż Towns czy Jokic. Grał w drużynie w której liczyło się tylko zwycięstwo, na bardzo wysokim poziomie, robił wielkie rzeczy w reprezentacji. W pierwszym sezonie zagrał najlepszy rookie sezon jakie mną widziało od dawna. Teraz to twarde top 3 mvp race. No ale tak, nie grał w PO i nie wiadomo jeszcze czy się tam osra xd

Ja wiem że Towns czy Jokic aż raz grali w PO, ale trochę bez przesady, to nie Kawhi czy LBJ by obrazac się gdy ktoś ma ich nizej jak Luke.

Kurczę kocham tą pyzatą Buźkę(mój top 1 center do oglądania), ale fani i antyfani naprawdę wsadzają to do każdej lodówki.

Potem się dziwią że tak wygląda;((

Edytowane przez Kucharius1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucas napisał:

 

Co do Jokicia to znajduje tylko foty jego ojca i braci. Jak Malone był latem w Serbii u Jokicia to też nie widziałem zdjęcia jego matki. 

 

ponoć jeden z tych rzekomych braci to właśnie jego matka .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lucas napisał:

Ja na franchise playera to brałbym zdecydowanie Embiida, Jokicia i Townsa nad Davisem. Jako sidekicka do LeBrona to może już inna kwestia.

nie no KAT do LBJ to też elitarny fit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.espn.com/nba/story/_/id/28263454/clips-paul-george-hints-tell-all-indiana-exit-not-one-boo

"You know, someday I'll do a tell-all and tell the leading events of how I left Indiana," George said. "And I promise you, I'm not the one to boo."

PG powinien zapisywać te swoje historie bo zmieniają się co pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli ASG miałoby się odbyć za chwile to widziałbym to tak, WSCHÓD - Giannis, Embiid, Walker, Butler, Brogdon, Dinwiddie, Beal, Lowry, Middleton, T.Harris, Adebayo, Siakam + Drummond, Vucević, Sabonis, Tatum, Brown, Young, VanVleet, Bledsoe, Simmons, LaVine, Graham, Love. ZACHÓD - James, Doncić, Harden, Davis, Towns, Leonard, Lillard, George, Booker, Jokić, Bogdanović, Gobert +  Capela, Wiggins (?), Ingram, Rubio (?), Mitchell, Westbrook (?), Murray (?), Fox (?), McCollum (?), CP3, Aldridge (?), Millsap.

Wychodzi na to, że o ile Zachód ma mocną 'dwunastkę', o tyle o wiele większy wybór jest na Wschodzie. A przecież od dłuższego czasu nie gra Irving, już nie mówiąc o takich graczach jak Wall, Oladipo czy Durant. Kto by pomyślał przed sezonem, że tak to będzie wyglądać, heh. Miałem zdecydowanie większy problem z ułożeniem 'dwunastki' na  Wschodzie, gdzie chociażby Drummond, Young, Sabonis czy Brown zasługują na ASG w tym roku. Dlatego szkoda, że jest tylko 12 miejsc.

Ps. Kac się zgadza, umieram w domku po rodzinnym obiedzie, więc napisałem sobie taki post. Zachęcam do swoich typów. Zdrówko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Rany Boskie.

Z jednej strony rozumiem reakcje, ale z drugiej to wlasnie ruszylo glosowanie, wiec post na miejscu :P (bez wchodzenia w szczegoly typu propsowanie kasztanow ze swojego teamu :P).

Kurde az sam zaraz zrobie swoje typy!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialy oczy co braly. Ale spokojnie. 3 sezony ponad, byscie go napompowali i pchneli. O ile znajdzie sie taki jelen jak Tloki. A o to ciezko. Najzabawniejsze, ze jeszcze sie wslizgniecie do PO z 8, gdzie Blake i Drummond wykreca takie cyferki przy sweepie z Bucks, ze dalej zarzad bedzie wierzyl, ze future is blight. 

Nie moge nawet napisac: zawsze moze byc gorzej. Bo szkoda Rozy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuciłem wczoraj z nudów Celtics-Cavs i o k****, gościa który by miał tak wyjebane jak Love to dawno nie widziałem (rzucił 30 punktów btw). Wygląda jak kolo z gimbazy, który dawno chciał iść do domu grać w LoLa, ale koledzy zmusili go do grania, bo im brakowało jednego do składu. Jak ma pozycję to rzuci, jak jest pod koszem to zbierze, a poza tym odsuwa się z drogi w obronie, odprowadza ludzi wzrokiem pod kosz i gdyby to rzeczywiście była gierka pod blokiem a nie mecz NBA, to pewnie by w ogóle nie wracał na swoją połowę.

Lockout będzie ciekawy, bo właściciele pewnie bliżej zainteresują się tymi Love'ami, George'ami, Dedmonami i Iguodalami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Chytruz napisał:

Jak ma pozycję to rzuci, jak jest pod koszem to zbierze, a poza tym odsuwa się z drogi w obronie, odprowadza ludzi wzrokiem pod kosz i gdyby to rzeczywiście była gierka pod blokiem a nie mecz NBA, to pewnie by w ogóle nie wracał na swoją połowę.

To on kiedyś grał inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.