Jump to content
Sign in to follow this  
wiLQ

Random Shit 2019/20

Recommended Posts

Godzinę temu, Cardi napisał:

Jest jakaś sekta Donićowców? Są wolne miejsca? Ile wynosi składka i kogo złożyć w ofierze, żeby dołączyć?

fp lukadoncić.pl a fb

Jakbyście tak historycznie poszperali na forum to z racji oglądania ogólnie Euro w tym lig bałkańskich oraz przede wszystkim hiszpańskiej i dziwnych post Jugo graczy ogólnie z turniejów młodzików to wyjdzie ze pierwszy pisałem o Doncicu coś więcej. 
swego czasu dużo podróżowałem w konfiguracji zwiedzanie plus turniej ( oglądanie a nie granie bo za cienki byłem ).

jaralem się Tiago ( ten częściowo się spłacił ale ocenę zawyża ze trafił do spurs choć jako młody wyglądał mi na dużo lepszego niż ktokolwiek z poza USA ) Rubio ( tego zjadły kontuzje ) Musa ( ten ma czas jeszcze) oraz Doncic. ( dojrzała gra w Realu mnie szokowała). W noc draftu byłem tu jego największym wyznawca choć teraz rozumiem wzbierające zainteresowanie. Mnie nie ruszają Youngi Sextony czy Foxy tej ligi na których u nas jest moda Ayton wzbudził zainteresowanie jak kiedyś AD poprzez porównania do Robinsona co sobie weryfikowałem. JJJ czy Bamba to produkty do zrobienia jak się da minuty i treningi ale nie ma tam błysku tylko katorżnicza praca. 

co ciekawe on w Euro bardzo dobrze bronił i był tak samo skuteczny w crunch przy starych cwaniakach rewelacyjnie zbierał ale hype był mniejszy na jego rozegranie bo w euro inaczej liczą asysty i zawsze miał 3-4 mniej niż według zasad z USA. 

te pare minut mniej i inne granie sprawiło ze ci co czytają staty a nie oglądają meczów przeszli obok niego bo 12/5/3,5 nie oddaje siły talentu. 
Co lepsze on w realu grał mimo swojego Wieku 6 czy 7 lat!!!!!

szlify ma. 

przyznaje się bez bicia ze jedynie Jokica całkowicie przeoczyłem i to jest powód do wstydu bo to inteligentny wysoki co cenie najbardziej. 

W dniu 21.11.2019 o 21:56, Vice-kontorezerwowe napisał:

A Mi się marzy by ktoś ogarnął  ten burdel. Temat o Lakers a Ja czytam o Giannisie, Doncicu, i jakiejś wyliczance piłkarzach kto gdzie grał, i jak daleko od stadionu się urodził.

ludzie na weekend odpoczywają więc nie ma się co pieklić

W dniu 13.11.2019 o 22:47, LeweBiodroSmoka napisał:

dożyliśmy czasów gdy rookasy zapierdalają 7 trójek w jednej kwarcie

what next?

SOPHO CENTER!!! i jego 15pkt w meczu, zdobyte samymi rzutami za 3 (5/5), przy żadnym punkcie z pod kosza. Może być? :D

• Haha 1

Sa tu jacys fani talentu Bruno Caboclo?

Kolo moze switchowac na wszyarkie pozycje, super defensor, przyzwoity rzut imgra ofensywna bez pilki.

Potrzebowal kontuzji w Mem zebymdostac szanse. Bedzie FA po sezonie i MEM pewnie i tak go nie podposze wiec nie widzi sensu ogrywania go chyba.

Rok temu na poczatku sezonu byl w Rockets, a to perfect fit pod najlepszego obecnie gracza Hardena. Szkoda.

W jakimś dobrym systemie pewnie byłby bardzo fajnym rolesem w sumie, chciałbym go w Rockets nawet. 

Edited by dapunk20

5 godzin temu, mac napisał:

Sa tu jacys fani talentu Bruno Caboclo?

Kolo moze switchowac na wszyarkie pozycje, super defensor, przyzwoity rzut imgra ofensywna bez pilki.

Potrzebowal kontuzji w Mem zebymdostac szanse. Bedzie FA po sezonie i MEM pewnie i tak go nie podposze wiec nie widzi sensu ogrywania go chyba.

Rok temu na poczatku sezonu byl w Rockets, a to perfect fit pod najlepszego obecnie gracza Hardena. Szkoda.

Od lat chciałem go w spurs. Niestety nie dostaje szansy ale musi mieć jakiś feler o którym nie wiemy ze tak mało grał. Wchodził strasznie surowy ale wymiary ma fantastyczne 

Znacie moze stronę gdzie jest podana srednia ilość publicznosci na meczach poszczególnych drużyn?

6 godzin temu, ignazz napisał:

Od lat chciałem go w spurs. Niestety nie dostaje szansy ale musi mieć jakiś feler o którym nie wiemy ze tak mało grał. Wchodził strasznie surowy ale wymiary ma fantastyczne 

Ma jeden feler. Nie umie grać w koszykówkę.

W dniu 25.11.2019 o 06:14, ignazz napisał:

Jakbyście tak historycznie poszperali na forum to z racji oglądania ogólnie Euro w tym lig bałkańskich oraz przede wszystkim hiszpańskiej i dziwnych post Jugo graczy ogólnie z turniejów młodzików to wyjdzie ze pierwszy pisałem o Doncicu coś więcej. 

i z racji ogladania jakiej to ligi balkanskiej pierwszy pisales o Doncicu cos wiecej ? : )

• Haha 5

34 minuty temu, rw30 napisał:

i z racji ogladania jakiej to ligi balkanskiej pierwszy pisales o Doncicu cos wiecej ? : )

Weź sobie pogrub hiszpańska bo dla młodzieży Yugo oglądam i tamte. Nie wiem czy bardziej śmiać się z tej „manipulancji” czy dwóch śmieszków;)

Z nba może jestem cienias z NCAA na pewno leszcz ale do Bałkańskich Gwalcicieli i nieślubnych synów Pekovica mam rękę 

Przecież z tego wpisu ignazza wychodzi tyle, że chłop ogląda ligi bałkańskie i hiszpańską, a jak wiadomo Doncić grał w Realu, więc może to by było zabawne, ale nie jest, bo @ignazz nie napisał tu niczego co mogło by spowodować te wybuchy śmiechu na forum. I don't get it. :)

A cześć, jak leci?

Czemu pytam? Ano dlatego, że jeszcze ktoś odleci po wczorajszym występie Davisa z Wolves (50 punktów, 20/29 z gry) i zrobi z niego poważnego kandydata na MVP (moim zdaniem TOP5 tego sezonu, ale do nagrody daleko), więc zrobiłem sobie porównanie Davisa z Giannisem, bo trochę mi się dzisiaj nudzi, a tak poza tym to najpewniej najlepsi podkoszowi w lidze. Do tego ich drużyny rządzą w tym RS, więc nie wypada ich nie porównać. Dobra, lecim!

PUNKTY - Davis (27.7), Giannis (31), ZBIÓRKI - Davis (9.0), Giannis (13.1), ASYSTY - Davis (3.3), Giannis (5.4)

PRZECHWYTY - Davis (1.5), Giannis (1.5), BLOKI - Davis (2.7), Giannis (1.3), PER - Davis (30.2), Giannis (33.8)

TS - Davis (60%), Giannis (62%), ORTG - Davis (122), Giannis (117) DRTG - Davis (98), Giannis (95!!)

FG - Davis (50%), Giannis (56%), 3P - Davis (33%), Giannis (32%), FT - Davis (80%), Giannis (60%)

EFG - Davis (53%), Giannis (61%), ON COURT - Davis (+8), Giannis (+16), ON/OFF - Davis (-6), Giannis (+6.7)

BPM - Davis (+7.6), Giannis (+12.6), VORP - Davis (1.9), Giannis (2.7).

Jak widać nie dzieli ich nie wiadomo ile. Trzeba przyznać, że Davis wypada naprawdę dobrze (muszę przeprosić, bo chyba trochę go nie doceniłem, a to jednak DZIK), ale tutaj trzeba dodać, że drugim najlepszym graczem w drużynie Giannisa jest Middleton, a w drużynie Davisa liderem jest LeBron, który gra na poziomie MVP, odciąża i robi sporo miejsca Davis'owi, więc sprawa wydaje się raczej zamknięta. Giannis to jednak 'trochę' wyższa półka i najlepszy gracz w NBA, który zapewne obroni tytuł MVP. I to nie tylko statsy, które ma potężne, ale jego wpływ na grę jest nieoceniony, bo Bucks bez Giannisa nie istnieją, a myślę, że Lakers bez Davisa i tak mieliby naprawdę dobry bilans... w końcu dzieli i rządzi LeBron w zajebistej formie. Także w kategorii DPOY Giannis jest, moim zdaniem, wyżej od Davisa, bo bloki to nie wszystko. Davis potrafi przejąć w obronie nawet SG rywala i to się naprawdę ceni, ale Giannis broni wszystkie pięć pozycji, a z nim na parkiecie, Bucks tracą zaledwie 95 punktów per 100 poss. Bez niego - 106. Tak to wygląda. Inna sprawa, że porównując ich, myślałem, że dzieli ich trochę więcej a tu miłe zaskoczenie, ale pewnie spory wpływ na ten wynik ma osoba LeBrona. I tak muszą się jeszcze sporo nauczyć zanim wejdą na poziom Scalabrine'a. Btw, jak daleko za nimi są Embiidy i Jokicie? :)

Ps. Jestem ciekaw jakby wyglądał Giannis gdyby miał obok kogoś takiego jak np. Butler. To by było coś.

Post w stylu "Nikt nie pytał ale napisze ze Giannis jest dobry"

A Embiid od Davisa jest lepszy od dosyc dawna. 

Edited by dapunk20
  • Like 2

Ja na franchise playera to brałbym zdecydowanie Embiida, Jokicia i Townsa nad Davisem. Jako sidekicka do LeBrona to może już inna kwestia.

• Like 2

12 minut temu, Lucas napisał:

Ja na franchise playera to brałbym zdecydowanie Embiida, Jokicia i Townsa nad Davisem. Jako sidekicka do LeBrona to może już inna kwestia.

Co do Embiida zgoda, ale w tym sezonie nie wygląda tak dobrze. Za to nie rozumiem na jakiej zasadzie Towns czy Jokić mieliby być ponad Davisem, który w Pelicans jako lider zagrał świetne PO 17/18, kiedy roster w Nowym Orleanie był o wiele gorszy od tego z Denver. Może trochę lepszy od tego w Minnesocie. Holiday, Rondo, Mirotić... i chyba tyle. A jednak dotarli do drugiej rundy, a sam Davis robił - 30/13/2/2 na 52% z gry.

Bo Davis najbardziej z tych graczy potrzebuje kogoś do kreacji, zresztą to widać przy LeBronie teraz :P W Playoffs wtedy przecież Holiday, Mirotić grali kapitalnie, a mówiło się wtedy jeszcze o Playoffs Rondo ;) Mocno subiektywne i nie chcę tu nakręcać gównobrzy, ale jako lider-franchise player to tę czwórkę miałbym tak:

1. Jokić 2. Embiid 3. Towns 4. Davis

Jako sidekick:

1. Davis 2. Embiid 3. Towns 4. Jokić

e: w sumie moze nawet Towns > Biid w tej opcji sidekicka, bo Biid jako numer dwa mógłby się z tym nie do końca pogodzić.

Edited by Lucas