Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Houston Rockets - Dallas Mavericks 123:137

20 letni Doncić wygląda dwa razy lepiej od Hardena w prime. W 4q Doncić go po prostu zmiażdżył. Damn!

Tu już chyba nie ma wątpliwości, że mamy do czynienia z kimś wyjątkowym. Ostatnim takim graczem był... LeBron. 

PS. Dallas po cichu awansuje na 3 miejsce w konferencji, a i Porzingis wygląda coraz lepiej. Będą mocni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie niby chciałbym Doncica z MVP z drugiej strony 20 letni sophmore z MVP to byłaby presja okrutna, cięzka sprawa. Ale fakt, w ofensywie nie ma tutaj nikogo lepszego w tym sezonie (chociaż ta chora skutecznosc raczej nie do utrzymania jest, ale chciałbym się mylić)

 

btw: Mavs po tym meczu z Donciciem na boisku mają lepszą ofensywe niż Warriors z Currym w 15-16 

 

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirwir napisał:

Doncic gra jak profesor. Ale w wyścigu MVP bardziej chodzi o narracje, którą narzucą media, a na chwile obecną Giannis i Leonard są pompowani.

Mavs mieli najłatwiejszy terminarz w lidze wg BBref, więc ciężko było Doncicowi o atencje i grę przeciwko medialnym rywalom.

Teraz wygrany pojedynek z Hardenem trafi w eter i zobaczymy jak sobie Mavs i Luka poradzą, gdy spotkają się za chwilę z czołówką najpierw Zachodu, a potem Wschodu. Jak się obronią, to Doncic będzie musiał być częścią tego wyścigu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirwir napisał:

Doncic gra jak profesor. Ale w wyścigu MVP bardziej chodzi o narracje, którą narzucą media, a na chwile obecną Giannis i Leonard są pompowani.

Leonard odpada, bo za często odpoczywa. Giannis, LeBron, Doncić - to obecnie najlepsi gracze w lidze, i jak nie zwolnią to będzie naprawdę ciężko wybrać najlepszego. A jest jeszcze Harden, który moim zdaniem, odstaje od tej trójki, ale amerykanie kochają rekordy, wiadomo. Jednakże patrząc na to z boku, to Luka ofensywnie jest już kompletny. Przejmuje mecze jak Jordan, podaje jak Nash, zbiera jak Westbrook (hehe). No chyba, że Giannis ustabilizuje swoje procenty na 32% wzwyż... kolokwialnie - będzie przejebany wybór.

Btw Skip Bayless ostatnio stwierdził, że Doncić to nie jest Superstar, bo w tamtym sezonie rzucał ft na poziomie 71%, lol. Ja wiem, że ten typ to stary troll, ale taka narracja w mediach może nieco zaniżyć jego prawdziwą wartość. Z drugiej strony MVP w tym wieku? To by było coś, ale chyba NBA na to nie pójdzie. Jeszcze nie w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Mavs mieli najłatwiejszy terminarz w lidze wg BBref, więc ciężko było Doncicowi o atencje i grę przeciwko medialnym rywalom.

Teraz wygrany pojedynek z Hardenem trafi w eter i zobaczymy jak sobie Mavs i Luka poradzą, gdy spotkają się za chwilę z czołówką najpierw Zachodu, a potem Wschodu. Jak się obronią, to Doncic będzie musiał być częścią tego wyścigu.

Sama wygrana z Hardenem nie do końca go promuje bo media starają się generalnie mutować wiadomości o Hardenie.

Jeśli Doncic "wygra" z Giannisem i Leonardem to media będą musiały go włączyć do wyścigu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kucharius1 napisał:

Skip to ten koleś co twierdził że miesiąc ćwiczeń z nim i 50 letni Jordan robi 1 na 1 Jamesa, wersja- atletyczne Prime Miami? 

Btw. On nienawidzi Dallas bo Cuban kiedyś z nim pojechał w ESPN, poza tym to fan Spurs.

Btw 2. Zobacz sobie jak Rose wypomina mu jego gwiazdorską karierę  w HS.

To jest troll, ale jednak robi za 'eksperta', hehe. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście tak historycznie poszperali na forum to z racji oglądania ogólnie Euro w tym lig bałkańskich oraz przede wszystkim hiszpańskiej i dziwnych post Jugo graczy ogólnie z turniejów młodzików to wyjdzie ze pierwszy pisałem o Doncicu coś więcej. 
swego czasu dużo podróżowałem w konfiguracji zwiedzanie plus turniej ( oglądanie a nie granie bo za cienki byłem ).

jaralem się Tiago ( ten częściowo się spłacił ale ocenę zawyża ze trafił do spurs choć jako młody wyglądał mi na dużo lepszego niż ktokolwiek z poza USA ) Rubio ( tego zjadły kontuzje ) Musa ( ten ma czas jeszcze) oraz Doncic. ( dojrzała gra w Realu mnie szokowała). W noc draftu byłem tu jego największym wyznawca choć teraz rozumiem wzbierające zainteresowanie. Mnie nie ruszają Youngi Sextony czy Foxy tej ligi na których u nas jest moda Ayton wzbudził zainteresowanie jak kiedyś AD poprzez porównania do Robinsona co sobie weryfikowałem. JJJ czy Bamba to produkty do zrobienia jak się da minuty i treningi ale nie ma tam błysku tylko katorżnicza praca. 
 

co ciekawe on w Euro bardzo dobrze bronił i był tak samo skuteczny w crunch przy starych cwaniakach rewelacyjnie zbierał ale hype był mniejszy na jego rozegranie bo w euro inaczej liczą asysty i zawsze miał 3-4 mniej niż według zasad z USA. 
 

te pare minut mniej i inne granie sprawiło ze ci co czytają staty a nie oglądają meczów przeszli obok niego bo 12/5/3,5 nie oddaje siły talentu. 
Co lepsze on w realu grał mimo swojego Wieku 6 czy 7 lat!!!!!

szlify ma. 
 

przyznaje się bez bicia ze jedynie Jokica całkowicie przeoczyłem i to jest powód do wstydu bo to inteligentny wysoki co cenie najbardziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2019 o 21:56, Vice-kontorezerwowe napisał:

A Mi się marzy by ktoś ogarnął  ten burdel. Temat o Lakers a Ja czytam o Giannisie, Doncicu, i jakiejś wyliczance piłkarzach kto gdzie grał, i jak daleko od stadionu się urodził.

ludzie na weekend odpoczywają więc nie ma się co pieklić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa tu jacys fani talentu Bruno Caboclo?

 

 Kolo moze switchowac na wszyarkie pozycje, super defensor, przyzwoity rzut imgra ofensywna bez pilki.

Potrzebowal kontuzji w Mem zebymdostac szanse. Bedzie FA po sezonie i MEM pewnie i tak go nie podposze wiec nie widzi sensu ogrywania go chyba.

 

Rok temu na poczatku sezonu byl w Rockets, a to perfect fit pod najlepszego obecnie gracza Hardena. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mac napisał:

Sa tu jacys fani talentu Bruno Caboclo?

 

 Kolo moze switchowac na wszyarkie pozycje, super defensor, przyzwoity rzut imgra ofensywna bez pilki.

Potrzebowal kontuzji w Mem zebymdostac szanse. Bedzie FA po sezonie i MEM pewnie i tak go nie podposze wiec nie widzi sensu ogrywania go chyba.

 

Rok temu na poczatku sezonu byl w Rockets, a to perfect fit pod najlepszego obecnie gracza Hardena. Szkoda.

Od lat chciałem go w spurs. Niestety nie dostaje szansy ale musi mieć jakiś feler o którym nie wiemy ze tak mało grał. Wchodził strasznie surowy ale wymiary ma fantastyczne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.