Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, BMF napisał:

 

Westbrook w prime w regularze był superstarem, obecnie to nie jest pewnie nawet poziom borderline allstara, rok temu pomimo ~MVP George'a, OKC skończyło bez HCA, teraz też hamulcowy Rockets jak na razie. 

Mecz z heat zaburza obraz gdzie zagral chyba najgorszy mecz w sezonie.  Jak go wytniesz ze statow to wyglada to niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Tam nie ma 'Nets z Irvingiem', tylko 'Irving z Nets' - to jest podstawowa kwestia :) 

raczej problemów szukałbym w obronie i niemobilnych bigmanach, przez co muszą trochę zacieśniać środek odpuszczając łuk a tam są najgorsi w lidze (no może obok GSW i HOU)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

raczej problemów szukałbym w obronie i niemobilnych bigmanach, przez co muszą trochę zacieśniać środek odpuszczając łuk a tam są najgorsi w lidze (no może obok GSW i HOU)

Nie chce pisac o obronie w kontekscie Irvinga.

Jestem hejterem o wielkim sercu ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Nie chce pisac o obronie w kontekscie Irvinga.

Jestem hejterem o wielkim sercu ❤️

dlatego zacznij o CLV i Prince'a, możesz też o DAJu i Allenie wspomnieć ;) 

14 minut temu, julekstep napisał:

Boston do góry

magia słabego kalendarza i wyskoku Haywarda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

dlatego zacznij o CLV i Prince'a, możesz też o DAJu i Allenie wspomnieć ;) 

Nie ogolnie Nets to mi szkoda. Taki fajny team rok temu. Najbardziej klimatyczna hala, teraz super parkiet...

To musieli podpisac 2 z 3 najwiekszych kasztanow wsrod obecnych 'superstarow' (trzeci to KAT ofc).

Ehh :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Luki, to w ataku gość jest niesamowity, ale ta jego obrona to jakiś żart, kolejny białas z europy co w ataku na nogach jest świetny a w obronie przysysa, dość mocno przypomina mi późnego Westbrooka a to dopiero sopho a już te wszystkie puste zbióki są w jego rękach, problem, że obok nie gra Adams, który świetnie zastawia tylko jakiś KP, u którego poddawano w wątpliwość tę zbiórkę i ogólną walkę na desce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dapunk20 napisał:

julek miej że umiar w tym hejtowaniu 

sam lubiłem się pospierać o wartośc Irvinga (nawet broniłem tego że Lowry jest lepszy przed poprzednim sezonem) ale o co za ten sezon chcesz się do niego przyczepić ? nie ma za co

O to co zwykle :)

Swoja postawa i egoistyczna gra psuje flow druzyny. Jak brakuje top-2 grajka ever obok to nie daje to szans raczej na nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał:

Boston do góry / Nets w dół. Wina LeVerta?

Niestety przy tym kasztanie 'rozgrywającym', który potrafi tylko siebie kreować to nawet DLO jest pięknym wspomnieniem :(

A wszystko w momencie kiedy Harris - czyli ich drugi najlepszy gracz (po LeVercie) - jest jeszcze większym automatem niż rok temu. Damn.

jak ja patrzę, że tam drugim i trzecim najlepszym graczem jest Temple i powszechnie krytykowany Jordan to ja się nie dziwię, że Nets dołuje.

Czepiać się Irvinga to jak czepiać się Lillarda w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

O to co zwykle :)

Swoja postawa i egoistyczna gra psuje flow druzyny. Jak brakuje top-2 grajka ever obok to nie daje to szans raczej na nic.

Przecież z tym bida supportem to chyba tutaj prime CP3 musiałby wjechać na 1 żeby to jakoś wyglądało po obu stronach parkietu

to jest chyba najgorszy roster ever jeśli chodzi o talent w defensywie ekipy która ma zagrać w PO 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Mecz z heat zaburza obraz gdzie zagral chyba najgorszy mecz w sezonie.  Jak go wytniesz ze statow to wyglada to niezle.

Westbrook dalej wygląda koszmarnie rzutowo, licząc preseason ma >25% za 3 i 60-kilka procent z FT na dystansie już kilkunastu meczów, czyli poziom z poprzedniego sezonu, ratuje go, że kończy 10% lepiej pod obręczą niż w całej karierze, ale nie ma szans tego utrzymać. Jak chcesz wyjąć najgorszy mecz Westbrooka, to wyjmij też najlepszy, i niewiele się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co w tym takiego strasznego? przecież miał całkiem dobry RS, a nagród za 1 serie PO nikt nie przyznaje

3rd team zrobił Walker i Westbrook, od pierwszego nie wiem czy był lepszy (raczej tak) ale od drugiego już na pewno, więc raczej nie ma tu jakiegoś skandalu

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Irving nigdy nie dostał pojedynczego punktu w MVP voting, czyli za żaden RS nie był w top10 ligi wg mainstreamu.

Zapraszam do sekcji komentarzy profilu NBA.com na FB :P

2 minuty temu, dapunk20 napisał:

No i co w tym takiego strasznego? przecież miał całkiem dobry RS, a nagród za 1 serie PO nikt nie przyznaje

3rd team zrobił Walker i Westbrook, od pierwszego nie wiem czy był lepszy ale od drugiego już na pewno, więc raczej nie ma tu jakiegoś skandalu

Ja i tak będę walczył aż wypadnie na należne mu miejsce poza top-50 grajków :P

na pohybel!

P.S: szkoda, że KAT nieźle zaczął, ale ostatnio chyba wraca do normy, więc będzie co hejtować! Stay tuned!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zapraszam do sekcji komentarzy profilu NBA.com na FB :P

jak tymi kategoriami idziemy to Rose jest top3 PG ligi 

przecież jak tam napiszesz Lowry>Rose to Ci skrzynkę groźbami śmiertelnymi zapełnią :D

 

Cytat

Ja i tak będę walczył aż wypadnie na należne mu miejsce poza top-50 grajków :P

uwazać że Irving nie jest top50 to pod autyzm podchodzi juz :D 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.