Skocz do zawartości
wiLQ

Sezon 2019/20 Liga III North

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnicą wrzucam tabelki (tym razem) po kolejnych 4 tygodniach sezonu:

Na średnich:

image.thumb.png.d86d8caf19f67c4dae846bf675c9eabd.png

Na totalach:

image.thumb.png.5e288c6b42d42fcef2f4cb74212b4e06.png

Kilka przemyśleń co do mojej sytuacji:

- szkoda że Collins musiał pauzować te 25 meczy bo jest to odczuwalne zwłaszcza pod względem FG, zbiórek i bloków....nie pomaga też to że Bagley jest prawie ciągle połamany a nawet gdy gra to troche poniżej oczekiwań...ale mam nadzieje że wkrótce wróci a Thunder oddadza Adamsa do Atlanty a wtedy trzymanie Noela tyle czasu w składzie bardzo mi sie opłaci (choć i teraz grajac tylko po 20 minut bardzo się przydaje)

-ciekawe czy wymiana Jrue Holiday za McColluma ostatecznie wyjdzie mi na dobre...bałem sie że Holiday w drugiej cześci sezonu bedzie grał słabiej (powrót Ziona, brak walki o PO, potencjalny trade)...traciłem w zasadzie tylko asysty i steale ale oczywiscie jak na złość zaraz po wymianie CJ zaczał grac słabiej a Holiday zaczał trafiac więcej trójek i poprawił FT a Pelicans zaczeli wygrywać...

- tym razem aż 6 zawodników z mojego stanowi Top 6 najczęściej pobieranych zawodników Fantasy...licze że to zaowocuje w drugiej połowie sezonu...Troy Brown gra coraz wiecej minut i coraz lepiej je wykorzystuje a Beal będzie coraz więcej odpoczywac...o Noelu juz wspominałem...wystarczy trade Adamsa i mam gracza top 30-40...Wood już miewa przebłyski tego co potrafi a teraz połamał się Morris, Griffin gra fatalnie i też ciągle problemy ze zdrowiem a Drummond lada chwila będzie chciał wymiany do innego zespołu...THJ i Prince wciąż są jednymi z lepszych specjalistów od trójek w lidze (z graczy z poziomu top 100)...Melton ma mega upside tylko gra jeszcze troche za mało minut ale jak Grizzlies pozbeda się Crowdera to może odpalić na całego...

-na plus oceniam swoje wymiany, w których pozyskałem Bojana Bogdanovic'a, Adebayo i Rubio oddając RoCo, Thomasa Bryanta z Morant'em i Cartera Jr. z PJ Washington'em

-w tabeli nie sądze żebym do końca sezonu podskoczył wyżej niż na 5 miejsce ale i tak będzie to niezły wynik biorąc pod uwage ze w projekcjach chyba dawano mi 9-te a w rzeczywistości były momenty gdy byłem chyba nawet na 13-tym miejscu...

-wciąż moge zyskać w stosunku do aktualnej pozycji w tabeli 4 pkt roto w FG, 2pkt w FT, 1pkt w trójkach, 2pkt w zbiórkach, 2pkt w asystach, 1pkt w stealach i 1pkt w stratach...czyli łacznie 13pkt roto czyli moge miec ok 80pkt co dawałoby mi wspomniane wcześniej maksymalnie 5 miejsce w lidze

P.S 1

Nastepne tabelki będą juz za 2 tygodnie

P.S 2

Może Wy tez macie jakies przemyslenia odnośnie swoich (i nie tylko) drużyn, którymi chcielibyście się podzielić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.10.2019 o 09:32, barcalover napisał:

Tier 4 - Mizeria

wilson44
Waiting for Superman

Tak z ciekawości - jak Ci poszło z typowaniem w innych ligach? Bo mignęło mi przed oczami, że w pierwszej się chwalisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 30.12.2019 o 12:27, Mikowal83 napisał:

ale mam nadzieje że wkrótce wróci a Thunder oddadza Adamsa do Atlanty a wtedy trzymanie Noela tyle czasu w składzie bardzo mi sie opłaci (choć i teraz grajac tylko po 20 minut bardzo się przydaje)

moim zdaniem Adams zostanie. Contenderzy są zacapowani i nikomu sie nie oplaca robic jakich kombinacji alpejskich zeby przejac taki wielki kontrakt Adamsa. To nie jest taki game changer zeby brac jego 27 baniek na kolejny sezon i nie wiem czemu Atlanta miałaby to robić. Po co?

Edytowane przez wilson44

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, wilson44 napisał:

moim zdaniem Adams zostanie. Contenderzy są zacapowani i nikomu sie nie oplaca robic jakich kombinacji alpejskich zeby przejac taki wielki kontrakt Adamsa. To nie jest taki game changer zeby brac jego 27 baniek na kolejny sezon i nie wiem czemu Atlanta miałaby to robić. Po co?

Ba, OKC w pierwszej kolejności musi najpierw przehandlować CP3, żeby im się chciało oddawać Adamsa. A jeszcze teraz, jak Donovan został coachem miesiąca, a Thunder biją się o PO, to już w ogóle wygląda na mało realne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
26 minut temu, Mikowal83 napisał:

@bulls2006 sprawdz skrzynke

Dawno nie było tabelki zią

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znowu sie zamulilem i znow wrzuce po uplywie 4 tygodni od poprzedniej czyli 27-go zeby zachowac rownomierne odstepy zeby lepiej widziec roznice. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@maciejj i @wilson44 sprawdzcie skrzynki.

Ogloszenie:

Oddam Lavine za jakiegos wysokiego z duza iloscia zbiorek i blokow. 

Oddam Adebayo za jakiegos obronce z duza iloscia trojek, punktow i asyst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w zbiórkach i stealach mam już na tyle dobrą sytuacje, ze nie bede rozpaczał oddając Drummonda, więc jakby co to czekam na oferty kogos pokroju Bookera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.01.2020 o 12:17, Mikowal83 napisał:

Znowu sie zamulilem i znow wrzuce po uplywie 4 tygodni od poprzedniej czyli 27-go zeby zachowac rownomierne odstepy zeby lepiej widziec roznice. 

To się nie zawieszaj ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wilson44 @bulls2006 sprawdzcie skrzynki tutaj lub na swoich mailach i oferty ktore wyslalem. Czekam na reakcje z Waszej strony.

Czasu coraz mniej zeby wymiany mogly faktycznie cos dac i zmienic w ukladzie tabeli. 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki Panowie za reakcje. 

Teraz ostatnie ogloszenie:

Do oddania mam Noel, Bagley, Chriss. 

Oddam jednego albo dwoch z nich (czyli sporo blokow i zbiorek przy bardzo dobrym FG a jednocześnie dobrym jak na wysokich FT) w zamian za kogos na pozycje PG/SG lub SG/SF ze spora iloscia punktow, trojek i asyst (troche steali tez mile widziane). 

Noel mimo ze jednak bedzie gral po 20 minut (Thunder nie oddali Adamsa) to i w tak krotkim czasie jest wartosciowym grajkiem swietne FG, FT, sporo zbiorek i duzo steali i blokow. Nie oddawalbym go gdyby nie to ze doszlo do wyminay w ktorej pozyskuje Aytona i gdyby nie to ze oplacilo mi sie stashowanie Wood'a ktory teraz odpali po odejsciu Drummknda z Pistons. 

Chriss gra w pierwszej piatce i nawet powrot do zdrowia Looney'a nie przeszkodzi mu w graniu po 24-28 minut w meczu po tym jak Warriors oddali sporo swoich wysokich skrzydlowych. Gra o wiele lepiej niz w zeszlym sezo ie i tez daje sporo zbiorek i blokow a nawet troche trojek i asyst przy dobrym FG i niezlym FT

Bagley na razie polamany (wroci do gry z poczatkiem Marca) ale przez te ostatnich 15-20 meczy sezonu moze sie jeszcze przydac bo daje duzo zbiorek, sporo punktow, bardzo dobre jak na wysokiego FT, i troche blokow a nawet trojek. 

Zainteresowanych zapraszam do negocjacji i wysylania ofert. 

Zostal miesiac do trade deadline wiec czasu coraz mniej a jak wymiana ma faktycznie byc odczuwalna w wynikach i tabeli to lepiej zrobic ja do konca przerwy na ASW. 

Pzdr Y'all! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podziwiam Mikowal jak Ty potrafisz zareklamować takich gości. Ja nawet Aldgridge'a nie mogę oddać. Choć powinienem bo choć liga nie ma dla mnie znaczenia to zawsze chciałoby się zająć jak najwyższe miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wszystko zależy jaka dajesz cene i za kogo. No i zalezy kogo szukaja i jak bardzo cenia swoich grajkow inni GMowie. 

Generalnie nie jest latwo ale wierze ze znajda sie jeszcze osoby chcace cos zmienic jesli chodzi o swoje miejsce w tabeli. 

@maciejj @striker @Alonzo @ArtZ @batou @budzikreal @RonnieArtestics @washko sprawdzcie swoje skrzynki.

Wyslalem Wam kim bylbym zainteresowany. 

Popatrzcie, pomyslcie i prosze dajcie znac bez wzgledu na decyzje. 

@bulek "Ci goscie" ktorych "reklamuje" nie sa wcale jakims szrotem.

Za ostatnie 2 miesiace (20-24 mecze) gry wedlug Ninjy ich wartosc wyglada tak:

Noel: top44/0,26/25$

Chriss: top155/-0,28/4$

Chriss (za ostatni miesiac-10 meczy) : top76/0,04/17$

Bagley (za caly sezon 13 meczy) : top140/-0,22/6$

Myślę ze za pakiet dwoch z nich (zwlaszcza Noel+Chriss) mozna oczekiwac kogos w okolicach top100 ktory da to czego szukam i potrzebuje (o czym pisalem wczesniej) 

Edytowane przez Mikowal83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Mikowal83 napisał:

Wszystko zależy jaka dajesz cene i za kogo. No i zalezy kogo szukaja i jak bardzo cenia swoich grajkow inni GMowie. 

Generalnie nie jest latwo ale wierze ze znajda sie jeszcze osoby chcace cos zmienic jesli chodzi o swoje miejsce w tabeli. 

@maciejj @striker @Alonzo @ArtZ @batou @budzikreal @RonnieArtestics @washko sprawdzcie swoje skrzynki.

Wyslalem Wam kim bylbym zainteresowany. 

Popatrzcie, pomyslcie i prosze dajcie znac bez wzgledu na decyzje. 

@bulek "Ci goscie" ktorych "reklamuje" nie sa wcale jakims szrotem.

Za ostatnie 2 miesiace (20-24 mecze) gry wedlug Ninjy ich wartosc wyglada tak:

Noel: top44/0,26/25$

Chriss: top155/-0,28/4$

Chriss (za ostatni miesiac-10 meczy) : top76/0,04/17$

Bagley (za caly sezon 13 meczy) : top140/-0,22/6$

Myślę ze za pakiet dwoch z nich (zwlaszcza Noel+Chriss) mozna oczekiwac kogos w okolicach top100 ktory da to czego szukam i potrzebuje (o czym pisalem wczesniej) 

A wiesz w ogóle ze Chriss jest na twoway contract, czyli zagra jeszcze z 10-12 meczy i więcej nie bedzie mógł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@RonnieArtestics A wiesz ze Warriors maja aktualnie tylko 11 czy 12 graczy w skladzie i moga podpisac z nim normalna umowe tak jak zrobili to wczoraj z Bowman'em? I biorac pod uwage sytuacje Warriors i to jak gra Chriss zapewne tak zrobią. 😏 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Mikowal83 napisał:

@RonnieArtestics A wiesz ze Warriors maja aktualnie tylko 11 czy 12 graczy w skladzie i moga podpisac z nim normalna umowe tak jak zrobili to wczoraj z Bowman'em? I biorac pod uwage sytuacje Warriors i to jak gra Chriss zapewne tak zrobią. 😏 

No chyba nie mogą skoro go już zwolnili w tym roku raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@RonnieArtestics

Golden State is signing Marquese Chriss to a two-year contract, league sources tell ESPN.

Czyli jednak mogą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mowilem ze mogą 😛 @RonnieArtestics sie nie zna... 😛 ale zrzucilem go skoro taki bezwartosciowy gosc ktorego nikt nie chcial. 

Tak jak oddaje Noela (nazwanego przez jednego z GMow lamusem czy leszczem) za paczke chipsow. 

Ciekawe teraz ilu z Was bedzie licytowalo Chrissa i bedzie zalowalo ze nie wzielo Noela... 😏 😛 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem ze jak go zwolnili to nie mogą, widocznie tylko przy transferze jest ta zasada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi