Skocz do zawartości

Sezon 2019/20 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnicą wrzucam tabelki (tym razem) po kolejnych 4 tygodniach sezonu:

 

Na średnich:

image.thumb.png.d86d8caf19f67c4dae846bf675c9eabd.png

Na totalach:

image.thumb.png.5e288c6b42d42fcef2f4cb74212b4e06.png

 

Kilka przemyśleń co do mojej sytuacji:

- szkoda że Collins musiał pauzować te 25 meczy bo jest to odczuwalne zwłaszcza pod względem FG, zbiórek i bloków....nie pomaga też to że Bagley jest prawie ciągle połamany a nawet gdy gra to troche poniżej oczekiwań...ale mam nadzieje że wkrótce wróci a Thunder oddadza Adamsa do Atlanty a wtedy trzymanie Noela tyle czasu w składzie bardzo mi sie opłaci (choć i teraz grajac tylko po 20 minut bardzo się przydaje)

-ciekawe czy wymiana Jrue Holiday za McColluma ostatecznie wyjdzie mi na dobre...bałem sie że Holiday w drugiej cześci sezonu bedzie grał słabiej (powrót Ziona, brak walki o PO, potencjalny trade)...traciłem w zasadzie tylko asysty i steale ale oczywiscie jak na złość zaraz po wymianie CJ zaczał grac słabiej a Holiday zaczał trafiac więcej trójek i poprawił FT a Pelicans zaczeli wygrywać...

- tym razem aż 6 zawodników z mojego stanowi Top 6 najczęściej pobieranych zawodników Fantasy...licze że to zaowocuje w drugiej połowie sezonu...Troy Brown gra coraz wiecej minut i coraz lepiej je wykorzystuje a Beal będzie coraz więcej odpoczywac...o Noelu juz wspominałem...wystarczy trade Adamsa i mam gracza top 30-40...Wood już miewa przebłyski tego co potrafi a teraz połamał się Morris, Griffin gra fatalnie i też ciągle problemy ze zdrowiem a Drummond lada chwila będzie chciał wymiany do innego zespołu...THJ i Prince wciąż są jednymi z lepszych specjalistów od trójek w lidze (z graczy z poziomu top 100)...Melton ma mega upside tylko gra jeszcze troche za mało minut ale jak Grizzlies pozbeda się Crowdera to może odpalić na całego...

-na plus oceniam swoje wymiany, w których pozyskałem Bojana Bogdanovic'a, Adebayo i Rubio oddając RoCo, Thomasa Bryanta z Morant'em i Cartera Jr. z PJ Washington'em

-w tabeli nie sądze żebym do końca sezonu podskoczył wyżej niż na 5 miejsce ale i tak będzie to niezły wynik biorąc pod uwage ze w projekcjach chyba dawano mi 9-te a w rzeczywistości były momenty gdy byłem chyba nawet na 13-tym miejscu...

-wciąż moge zyskać w stosunku do aktualnej pozycji w tabeli 4 pkt roto w FG, 2pkt w FT, 1pkt w trójkach, 2pkt w zbiórkach, 2pkt w asystach, 1pkt w stealach i 1pkt w stratach...czyli łacznie 13pkt roto czyli moge miec ok 80pkt co dawałoby mi wspomniane wcześniej maksymalnie 5 miejsce w lidze

 

P.S 1

Nastepne tabelki będą juz za 2 tygodnie

 

P.S 2

Może Wy tez macie jakies przemyslenia odnośnie swoich (i nie tylko) drużyn, którymi chcielibyście się podzielić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2019 o 12:27, Mikowal83 napisał:

ale mam nadzieje że wkrótce wróci a Thunder oddadza Adamsa do Atlanty a wtedy trzymanie Noela tyle czasu w składzie bardzo mi sie opłaci (choć i teraz grajac tylko po 20 minut bardzo się przydaje)

 

moim zdaniem Adams zostanie. Contenderzy są zacapowani i nikomu sie nie oplaca robic jakich kombinacji alpejskich zeby przejac taki wielki kontrakt Adamsa. To nie jest taki game changer zeby brac jego 27 baniek na kolejny sezon i nie wiem czemu Atlanta miałaby to robić. Po co?

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wilson44 napisał:

moim zdaniem Adams zostanie. Contenderzy są zacapowani i nikomu sie nie oplaca robic jakich kombinacji alpejskich zeby przejac taki wielki kontrakt Adamsa. To nie jest taki game changer zeby brac jego 27 baniek na kolejny sezon i nie wiem czemu Atlanta miałaby to robić. Po co?

Ba, OKC w pierwszej kolejności musi najpierw przehandlować CP3, żeby im się chciało oddawać Adamsa. A jeszcze teraz, jak Donovan został coachem miesiąca, a Thunder biją się o PO, to już w ogóle wygląda na mało realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzieki Panowie za reakcje. 

Teraz ostatnie ogloszenie:

Do oddania mam Noel, Bagley, Chriss. 

Oddam jednego albo dwoch z nich (czyli sporo blokow i zbiorek przy bardzo dobrym FG a jednocześnie dobrym jak na wysokich FT) w zamian za kogos na pozycje PG/SG lub SG/SF ze spora iloscia punktow, trojek i asyst (troche steali tez mile widziane). 

Noel mimo ze jednak bedzie gral po 20 minut (Thunder nie oddali Adamsa) to i w tak krotkim czasie jest wartosciowym grajkiem swietne FG, FT, sporo zbiorek i duzo steali i blokow. Nie oddawalbym go gdyby nie to ze doszlo do wyminay w ktorej pozyskuje Aytona i gdyby nie to ze oplacilo mi sie stashowanie Wood'a ktory teraz odpali po odejsciu Drummknda z Pistons. 

Chriss gra w pierwszej piatce i nawet powrot do zdrowia Looney'a nie przeszkodzi mu w graniu po 24-28 minut w meczu po tym jak Warriors oddali sporo swoich wysokich skrzydlowych. Gra o wiele lepiej niz w zeszlym sezo ie i tez daje sporo zbiorek i blokow a nawet troche trojek i asyst przy dobrym FG i niezlym FT

Bagley na razie polamany (wroci do gry z poczatkiem Marca) ale przez te ostatnich 15-20 meczy sezonu moze sie jeszcze przydac bo daje duzo zbiorek, sporo punktow, bardzo dobre jak na wysokiego FT, i troche blokow a nawet trojek. 

Zainteresowanych zapraszam do negocjacji i wysylania ofert. 

Zostal miesiac do trade deadline wiec czasu coraz mniej a jak wymiana ma faktycznie byc odczuwalna w wynikach i tabeli to lepiej zrobic ja do konca przerwy na ASW. 

Pzdr Y'all! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaka dajesz cene i za kogo. No i zalezy kogo szukaja i jak bardzo cenia swoich grajkow inni GMowie. 

Generalnie nie jest latwo ale wierze ze znajda sie jeszcze osoby chcace cos zmienic jesli chodzi o swoje miejsce w tabeli. 

@maciejj @striker @Alonzo @ArtZ @batou @budzikreal @RonnieArtestics @washko sprawdzcie swoje skrzynki.

Wyslalem Wam kim bylbym zainteresowany. 

Popatrzcie, pomyslcie i prosze dajcie znac bez wzgledu na decyzje. 

@bulek "Ci goscie" ktorych "reklamuje" nie sa wcale jakims szrotem.

Za ostatnie 2 miesiace (20-24 mecze) gry wedlug Ninjy ich wartosc wyglada tak:

Noel: top44/0,26/25$

Chriss: top155/-0,28/4$

Chriss (za ostatni miesiac-10 meczy) : top76/0,04/17$

Bagley (za caly sezon 13 meczy) : top140/-0,22/6$

Myślę ze za pakiet dwoch z nich (zwlaszcza Noel+Chriss) mozna oczekiwac kogos w okolicach top100 ktory da to czego szukam i potrzebuje (o czym pisalem wczesniej) 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mikowal83 napisał:

Wszystko zależy jaka dajesz cene i za kogo. No i zalezy kogo szukaja i jak bardzo cenia swoich grajkow inni GMowie. 

Generalnie nie jest latwo ale wierze ze znajda sie jeszcze osoby chcace cos zmienic jesli chodzi o swoje miejsce w tabeli. 

@maciejj @striker @Alonzo @ArtZ @batou @budzikreal @RonnieArtestics @washko sprawdzcie swoje skrzynki.

Wyslalem Wam kim bylbym zainteresowany. 

Popatrzcie, pomyslcie i prosze dajcie znac bez wzgledu na decyzje. 

@bulek "Ci goscie" ktorych "reklamuje" nie sa wcale jakims szrotem.

Za ostatnie 2 miesiace (20-24 mecze) gry wedlug Ninjy ich wartosc wyglada tak:

Noel: top44/0,26/25$

Chriss: top155/-0,28/4$

Chriss (za ostatni miesiac-10 meczy) : top76/0,04/17$

Bagley (za caly sezon 13 meczy) : top140/-0,22/6$

Myślę ze za pakiet dwoch z nich (zwlaszcza Noel+Chriss) mozna oczekiwac kogos w okolicach top100 ktory da to czego szukam i potrzebuje (o czym pisalem wczesniej) 

A wiesz w ogóle ze Chriss jest na twoway contract, czyli zagra jeszcze z 10-12 meczy i więcej nie bedzie mógł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mikowal83 napisał:

@RonnieArtestics A wiesz ze Warriors maja aktualnie tylko 11 czy 12 graczy w skladzie i moga podpisac z nim normalna umowe tak jak zrobili to wczoraj z Bowman'em? I biorac pod uwage sytuacje Warriors i to jak gra Chriss zapewne tak zrobią. 😏 

No chyba nie mogą skoro go już zwolnili w tym roku raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowilem ze mogą 😛 @RonnieArtestics sie nie zna... 😛 ale zrzucilem go skoro taki bezwartosciowy gosc ktorego nikt nie chcial. 

Tak jak oddaje Noela (nazwanego przez jednego z GMow lamusem czy leszczem) za paczke chipsow. 

Ciekawe teraz ilu z Was bedzie licytowalo Chrissa i bedzie zalowalo ze nie wzielo Noela... 😏 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.