Skocz do zawartości

Sezon 2019/20 Liga III South


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe nazwisko wylądowało na FA.

Specjalnie może się i trudno dziwić, ale to nie jest dla niego powód do dumy.

Choć zważywszy, że ruchu tego dokonała osoba będąca w samym czubie tabeli, to brak cierpliwości może jednak zastanawiać.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bulek napisał:

Ciekawe nazwisko wylądowało na FA.

Specjalnie może się i trudno dziwić, ale to nie jest dla niego powód do dumy.

Choć zważywszy, że ruchu tego dokonała osoba będąca w samym czubie tabeli, to brak cierpliwości może jednak zastanawiać.

Niby tak, ale nie do konca :D
Ja jestem na dnie i jak go zobaczylem to osralem majty, ale po chwili w sumie stwierdzilem,,, ze szalu w tym sezonie nie ma plus bedzie coraz gorzej. Cieżka decyzja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o Greena? Wyrzuciłem go choć miałem spore nadzieje. Bierzcie go jak chcecie, ja do dziada nie mam nerwów. Nieprzewidywalny koleś w górze tabeli nie dla mnie. Według mnie wycofają go prędzej czy później w walce o pick draftu, ale może się mylę i komuś zrobi robotę. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ogłoszenie parafialne.

Zbieram pieniądze na remont kościoła. Tzn. asysty na remont mojej drużyny.

Do sprzedania THJ, Wandal, może się znajdzie ktoś kto weźmie połamanego Isaaca (w jakimś duecie). Przy sprzedaży Wandala nie chciałbym zbytnio stracić w rebs. Przechwyty, bloki i straty mnie nie interesują, czyli jeśli ktoś ma gracza, który ich nie robi (straty akurat może robić) to walić śmiało.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.