Skocz do zawartości

Sezon 2019/20 Liga III Pacific


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

ej - czemu gracz, który nie trudzi się nawet żeby wystawić SG (w tym momencie już -22, na UTIL w sumie też podobne atrakcje) jest tak aktywny jeśli chodzi o trejdowanie?

dla mnie to dziwne + trejd, który jest obecnie 'pending' jest mocno nierówny więc idzie weto :P  (nie widzę tematów do weta na yahoo, więc tutaj piszę @Tocheck)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, julekstep napisał:

ej - czemu gracz, który nie trudzi się nawet żeby wystawić SG (w tym momencie już -22, na UTIL w sumie też podobne atrakcje) jest tak aktywny jeśli chodzi o trejdowanie?

dla mnie to dziwne + trejd, który jest obecnie 'pending' jest mocno nierówny więc idzie weto :P  (nie widzę tematów do weta na yahoo, więc tutaj piszę @Tocheck)

Ej a co za trade idzie bo wiem ze ze mna, ale nie pamietam czy po Vucevicia czy KATa a nie działa mi górny dotyk w telefonie i nie mogę sprawdzić :P 

no ale ze veto to i tak się nie zgadzam, bo oferta była wysłana na pewno uczciwa :P (to ze nie pamietam jej dokładnie najlepiej o tym świadczy :D) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 29.01.2020 o 01:26, julekstep napisał:

ej - czemu gracz, który nie trudzi się nawet żeby wystawić SG (w tym momencie już -22, na UTIL w sumie też podobne atrakcje) jest tak aktywny jeśli chodzi o trejdowanie?

dla mnie to dziwne + trejd, który jest obecnie 'pending' jest mocno nierówny więc idzie weto :P  (nie widzę tematów do weta na yahoo, więc tutaj piszę @Tocheck)

Czemu nie poszło veto? :(( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.