Jump to content
dannygd

Liga Roto Keeper #1 sezon 2019/2020

Okres wymian keeper za "gwiazdę"   

15 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Jaką datę rozpoczęcia wymian keeper za gwiazdę/zawodnika o znacznie większej wartości zapisujemy w regulaminie?

• Od połowy sezonu/rozegrania min. 40 meczów?
    • Od NBA trade deadline?

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 10/01/2019 at 09:59 PM

Recommended Posts

Danny, jak chcesz oddać kogoś dobrego to Mitchell jest Twój, jak takiego sobie ale z poprawnym fg/ft to mogę dać Adamsa

moja wymiana Adams za Huntera w NBA mogła się wydarzyć, nagminne są sutuacje wymiany picków za dobrych graczy a co dopiero Adamsa

wymiana Hardena i Foxa, za Middletona, Rubio i Cartera wybaczcie ale jest kompletnie z dupy

wymienie Butlera (bedzie luzno w top10 w tym sezonie na srednich), Aldriga (tez pewne top30) / Goberta za elitarnych shooterow. Do wziecia tez Warren jak ktos szuka skrzydlowego co nie robi strat i rzuca na ponad 50% z gry. szukam po prostu desperacko PG i SG.

w dodatku druzyny tych zawodnikow biją sie o playoffy i beda sie bic do konca albo o samo wejscie do PO albo przyzwoite rozstawienia, dlatego są gwarancją braku load managmentu i sa mocnymi kandydatami do rozegrania pełnej puli spotkań.

Edited by wilson44

52 minuty temu, wilson44 napisał:

wymienie Butlera (bedzie luzno w top10 w tym sezonie na srednich), Aldriga (tez pewne top30) / Goberta za elitarnych shooterow. Do wziecia tez Warren jak ktos szuka skrzydlowego co nie robi strat i rzuca na ponad 50% z gry. szukam po prostu desperacko PG i SG.

w dodatku druzyny tych zawodnikow biją sie o playoffy i beda sie bic do konca albo o samo wejscie do PO albo przyzwoite rozstawienia, dlatego są gwarancją braku load managmentu i sa mocnymi kandydatami do rozegrania pełnej puli spotkań.

ja mam  z PG do wzięcia CJa, niedawną gwiazdę Nunna i jeszcze dawniejszą IT, dorzucę też każdego zawodnika oprócz Ingrama za Butlera lub Aldridge

8 godzin temu, chyzio napisał:

Nurkić na sprzedaż

Na dziś ma zerową wartość, a jako keepera go nie sprzedaż (regulamin)...

8 godzin temu, chyzio napisał:

wraca w okolicach all-star break

To chyba wiesz więcej od niego ;)

Tak w ogóle w kontekście obecnie wiszącej wymiany, mam pytanie chłopaki co chcecie zyskać? Bo ninja i bbm suchej nitki nie zostawia na Waszej wymianie:

Overall deal gain: -15 
1 team deal gain: -5 
2 team deal gain: -10 

Na tym koncie nie posiadam niestety draft toola, a na jednej karcie można mieć przypisany tylko jeden draft tool.

Przyznam, że mnie zaskoczyłeś. Niemniej mam plan uzupełnienia trójek, poza tym w grudniu wraca Oladipo, który mi w pkt+3pts+ast pewnie pomoże, choć na początku nie można spodziewać się rewelacji, natomiast problemem moim są zbiórki, bloki i FG%, stąd próba pójścia w wysokich. Punkty mam mocne, co do trójek mam plan je nadrobić (przecież nie muszę hodować RHJ - a ninja tak przecież zakłada), trochę stracę w asystach, ale głównie na skutek Horforda, bo przecież nie Hielda, natomiast zysk w kombinacji FG%+REBS+ST nie podlega dyskusji - chyba, że Hield będzie tak stealować jak teraz.

Tak więc projekcie ninjy na następną fazę sezonu wiele mówią, ale nie są jakąś oczywistością, bowiem planuję dostosować taktykę do powodzenia/niepowodzenia trejdu. Jak zauważyłeś, dokooptowałem McLemore, jak zablokujesz, nie jest on mi do niczego potrzebny, a jak nie, to on zostaje, a leci RHJ.

Owszem, nie obrażę się, jeśli zablokujesz, bo Hield zaczyna kręcić fajne cyferki i z dnia na dzień będzie tylko lepszy, natomiast Gobert również powoli wchodził w sezon. Pozostanie status quo w mojej drużynie oznanaczałoby, że nadal bym był niechybnie w ścisłej czołówce, ale groziłoby jakimś dziwnym overkillem w pts, który bym tylko generował, a i w 3pts zakładając wzrost dyspozycji Hielda, to 19-20 pkt pewne. Miło, ale jeśli się ma jako lidera bloków Tristana, to oznacza to balansowanie na nie do końca sprawdzonej linii.

• Like 1

Nurkic nie ma zerowej wartości, Nurkic wraca w tym sezonie, gdyby miał zerową wartość to ludzie nie braliby by go w nie keeperowych ligach,

mocno koloryzując równie dobrze można powiedzieć że Otto Porter ma zerową wartość bo nie ma timetable a biorąc pod uwagę jego historię być może będzie to długo trwało,

ale ok,  nie będe go nikomu proponował

czyli w skrócie, nie mogę wymienić nikogo z moich kontuzjowanych graczy?

15 godzin temu, dannygd napisał:

Na dziś ma zerową wartość, a jako keepera go nie sprzedaż (regulamin)...

Szach mat!:)

• Haha 1

1 godzinę temu, chyzio napisał:

równie dobrze można powiedzieć że Otto Porter ma zerową wartość

Odczepcie się od mojego Otto Portera😀. Przed sezonem miał wartość Westbrooka😉. Jak ktoś chętny to z chęcią go sprzedam.

Tabelki po kolejnych 2 tygodniach sezonu

Na średnich:

image.thumb.png.01012ad829b94ea0d4fc6577ad1ba6f4.png

Na totalach:

image.thumb.png.1ce027cbae8986e718c17209a1ba868e.png

• Like 1

W dniu 18.11.2019 o 07:59, bulek napisał:

Owszem, nie obrażę się, jeśli zablokujesz

A czemu miałbym to robić - sam deal mi się podobał, tylko zdziwiła mnie jego "efektywność" ;)

23 godziny temu, chyzio napisał:

czyli w skrócie, nie mogę wymienić nikogo z moich kontuzjowanych graczy?

nie zrozum mnie źle, Nurkic nie gra od zeszłego sezonu, nie wiadomo czy i kiedy wróci, w tym nie mamy żadnego odniesienia do jego wartości, więc można tylko spekulować jako keeper. Wymieniać kontuzjowanych możesz - w tej sytuacji (w mojej ocenie) to zgodnie z zasadami mógłbyś robić deale w stylu Nurkic za Klay/Wall itp. o ile liga nie uzna, że wartość spekulacyjna Klaya nie jest 2x wieksza od Nurkica i dostaniesz zwykłe veto.

Jeśli uważacie inaczej w kontekście naszego regulaminu, to proszę Was o komentarz.

3 minuty temu, dannygd napisał:

A czemu miałbym to robić - sam deal mi się podobał, tylko zdziwiła mnie jego "efektywność" ;)

Mam jednak nadzieję, że on będzie efektywny - spadłem dziś o 4, ale to raczej nie była pochodna dealu tylko fatalnej skuteczności na czele z FVV, Gallo i wybanym już McLemorem, co do którego ewidentnie nie miałem szczęścia...

Powinienem teraz pójść w górę zbiórek, a o trójki mam nadzieje zadbam z trochę lepszym efektem niż teraz z McLemorem ;). Sytuacja jest cały czas monitorowana, oby tylko FG% nie nawalało.

22 godziny temu, Jackoso napisał:

Odczepcie się od mojego Otto Portera😀. Przed sezonem miał wartość Westbrooka😉. Jak ktoś chętny to z chęcią go sprzedam.

mogę dać Ci za niego nic nie wartego Nurkicia i Adamsa

Tabelki po kolejnych 2 tygodniach sezonu

Na średnich:

image.thumb.png.2fbfa783ce0b687d29d46b0e1a288772.png

Na Totalach:

image.thumb.png.a3984898abef6eab8e3fdb665d9ecd09.png

• Like 1
  • Thanks 1

Na sprzedaz Alec Burks grajacy za 16$ a w przyszlym sezonie kosztowac bedzie 10$.

Szukam kogos na pozycje PF/C lub C z dobrym FG, przyzwoitym FT, i dobrymi zbiorkami oraz blokami. Troche steali tez mile widziane. 

Zaintwresowanych zapraszam do negocjacji i wysylania ofert 

Chętnie pozyskam kiperów (jak już otworzy się magiczne okienko transferowe)

Do oddania dla tych co walczą o misia:

Ayton, CP3, Gordon, Lopez, Ross

Do okienka jeszcze mnóstwo czasu, a rynek "keeperow" już się reklamuje w pełni? Hmmm :)

Ja swoich już oddałem... o ile w ogóle ich miałem ;)

Choć został jeszcze jeden - Wiktorek. Jeśli wejdzie przyzwoicie w sezon, to może mieć całkiem sporą wartość keeperową. 

4 godziny temu, Tocheck napisał:

Chętnie pozyskam kiperów (jak już otworzy się magiczne okienko transferowe)

Do oddania dla tych co walczą o misia:

Ayton, CP3, Gordon, Lopez, Ross

Trzeba było sie określić szybciej z tym Aytonem, dostałbyś Nunna i nikt nie miałby pretensji na początki jego 25 meczowej przerwy, a teraz trzeba czekać