Skocz do zawartości
dannygd

Liga Roto Keeper #1 sezon 2019/2020

Okres wymian keeper za "gwiazdę"   

15 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Jaką datę rozpoczęcia wymian keeper za gwiazdę/zawodnika o znacznie większej wartości zapisujemy w regulaminie?

• Od połowy sezonu/rozegrania min. 40 meczów?
    • Od NBA trade deadline?

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 01.10.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie jako nowego gracza czym wcześniej  zakończy się deklaracja keeperów tym lepiej.

Muszę skompletować pełną drużynę a dopiero po potwierdzeniu keeperów będę wiedział kto będzie dostępny.

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

także jestem za terminem końca września dla wytypowania keeperów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tam obojętnie ale jeśli mam się przygotować do draftu też bym wolał znać listę dostępnych typa odpowiednio wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam już wybranych więc jestem za końcem września.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja juz tez dawno sie zdecydowalem i wybralem keeperow wiec jak dla mnie koniec wrzesnia jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli przy takiej zgodności zostawiam koniec września :)

Ps. Jak coś poza zaklepaniem na Yahoo - piszcie też tutaj kogo zostawiacie w jakiej cenie (potwierdzcie czy cena się zgadza) i ile macie na draft. Pomoże to nowym zaplanować draft aukcyjny - swoją drogą jak nie graliście w 20 osobowej lidze, polecam jakieś mocki sobie zrobić..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie zostają:

Thomas Bryant 12$

Donivan Mitchell 14$

Wendell Carter Jr. 20$

Khris Middleton 24$

Budzet na draft: 206$-70$=136$

Czemu na yahoo w naszej lidze jeszcze nie jest ustawiony rodzaj, termin i godzina draftu? Myslalem ze ustalilismy ze 16.10

Edytowane przez Mikowal83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moi keeperzy (Detroit Pistons) to :

Trae Young        - 22$

Otto Porter Jr    - 26$

Devin Booker     - 34$

Bam Adebayo    - 10$

Budżet na draft = 210$-92$=118$

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nazwa ligi na yahoo jest do poprawy bo jest 18/19 zamiast 19/20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5. @jordan20/Jakub Sprawka- Atlanta Hawks 215$ :

1) fox -18

2) john  collins -26

3) sabonis - 14

4) lavine - 28

razem: 86 $

zostaje na draft: 215-86= 129$

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam keeperzy muszą być zaznaczeni w Yahoo>opcja set keepers. 

Proszę też o potwierdzanie czy wartość keeperow się zgadza oraz budżet. Będę to jeszcze przed daftem weryfikował, ale zawsze łatwiej jak pilnujcie wartości.

Oczywiście keeperow wg powyższego schematu poddawajcie dodatkowo tu na forum.

@Mikowal83 z apki nie ma opcji zmiany roku w lidze rolowanej, ale wydaje mi się, że po drafcie z automatu się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moi keeperzy (SAS) to :

Paul George                 - 69$

Clint Capela                 - 24$

Bogdan Bogdanovic  - 10$

Goran Dragic               - 10$

Budżet na draft = 207$-$113=94$

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, thompkins napisał:

Paul George                 - 69$

Odważny ruch!

3 godziny temu, Dig napisał:

@dannygd ustawiłeś handicap dla budżetu waiver zamiast budżetu na draft. Tu widać kto ile ma kasy na draft https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/1946/draftresults

Robienie za komisza z apki mając rzadki dostęp do neta wieczorem - o ile wifi działa w miejscu noclegi to kiepski pomysł... Michał - wprowadź wartości jak możesz (masz w 1 poście tego tematu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Data wyboru keeperów jest ustawiona na dzisiaj (30.09) do 9 rano, była mowa o końcu września więc niektórzy mogą myśleć że mają jeszcze cały poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, co z linkiem do ligi, czy ja czegoś nie widzę?

I drugie pytanie. Czemu kasa na W jest pow. 200? Nie pomyliło się czasem z kasą na aukcję?

Edytowane przez bulek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Digw yahoo nie widzę nigdzie opcji, aby godzinę keeperów zmienić, 9.00 jest z automatu bo to godzina przetwarzania na yahoo (ich północ ;) ).

Drużyny sfinalizowane, @chyzio (nie)ładnie ustawiłeś keeperów, choć nie powinieneś ;D

@maryjan dosyć odważnie tylko 1 zostawił.

W dniu 29.09.2019 o 20:58, Dig napisał:

Nie wiem czemu tak się dzieje - keeperzy z ich kosztem są tutaj: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/1946/viewkeepers i powinni z automatu wskoczyć na drafcie, zaraz pozmieniam - akurat dorwałem kompa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ustawiłem wcześniej, jak jeszcze nie wiedziałem że nie muszę :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zerknijcie teraz czy wszystko się zgadza (daty, budżety, keeperzy itd.), tu widać dostępnych graczy na draft: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/1946/players 

Tu widać budżety i keeperów https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/1946/draftresults

Szczególnie dla nowych graczy (którzy nie grali w keepera #2) ale i naszych dla przypomnienia, krótkie info:

1. Zmienił się nam handicap z 2$ za każde miejsce w dół na 1$, co jednocześnie oznacza mniej kasy draftowej niż wcześniej (wcześniej średnio każdy team miał 219 $, teraz 209,5$).

2. Patrząc na powyższe, jak sprawdzacie sobie wartość graczy np. w fbninja to uśredniona wartość powinna być 209 lub 210$, choć oczywiście każdy może sobie ustawić jak chce.

3. Jest, aż 8 nowych graczy, co oznacza sporo więcej budżetu na samym drafcie i walkę o keeperów - jednak z drugiej strony sporo fajny keeperów trafiło przez to do puli. To oznacza, że nowi wcale nie są na straconej pozycji i przy dobrym drafcie mogą powalczyć nawet o podium. Poczytajcie regulamin - jak macie wątpliwości, pytajcie.

4. To, że można wygrać back2back (czytajmy bez bonusu $) - sam jestem najlepszym przykładem, więc nie ma co ślepo tankować o te kilka $. Z własnego doświadczenia wiem, że im mniej kasy tym sensowniej wydajemy ;) 

Moje oceny keeperów i szans na ten sezon przed draftem:: 

1. Na pewno faworytami do podium są ekipy z fajnymi, zbilansowanymi keeperami i wciąż dużym budżetem, jak Atlanta, Detroit czy Charlotte 

2. Jednak jeśli Porzingis wypali, a JJJ i SGA zrobią postęp, to Suns są głównym faworytem do wygrania ligi. Może zestaw nie do końca zbilansowany, ale bez problemu dealem dostosuje sobie skład. 

3. Podobają mi się keeperzy Dig-a (i moi), który ma też większy budżet ode mnie, ale bez jakiś perełek z draftu i ja i on, raczej nie mamy szans na pudło - jeśli choć tylko solidnie w/w będą draftować.

4. Utah zaskoczyła brakiem większej ilości keeperów, prawie startują od zera, Pels i Wizards mają niby sporo kasy, ale keeperzy (łącznie) nie dają im na starcie praktycznie żadnych mocnych stat w konkretnej kategorii. Natomiast Spurs i Nets znaki zapytania i przeciętną ilość kasy.

Polecam więc zachować czujność/ostrożność na drafcie i życzę powodzenia! ;) 

PS. Zachęcam do zadawania pytań i dyskusji. Liczę, że wprowadzane zmiany i nowa krew, dadzą nam bardzo ciekawą ligę i wymiany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.