Skocz do zawartości

Phoenix Suns 2019/20


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.08.2020 o 11:56, Qbajag napisał:

Zabraknie 2-3 zwycięstw sprzed przerwy. Ale potencjał na przyszły sezon jest. Bo bałem się, że Booker zażąda wymiany w końcu. 

Czy ja wiem czy Booker zamierza "żądać" wymiany? W Arizonie jest gwiazdą. Świetnie się rozwija a poza tym wciąż jest młody i ma przed sobą wiele lat w NBA. 

Poza tym jakbyś w tym wieku podpisał 5-letniego Maxa opiewającego na 158 milionów dolarów też byś tak wyglądał :D :

DhjVWCOV4AAJb8i?format=jpg&name=small

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Raven2156 napisał:

Czy ja wiem czy Booker zamierza "żądać" wymiany? W Arizonie jest gwiazdą. Świetnie się rozwija a poza tym wciąż jest młody i ma przed sobą wiele lat w NBA. 

Poza tym jakbyś w tym wieku podpisał 5-letniego Maxa opiewającego na 158 milionów dolarów też byś tak wyglądał :D :

DhjVWCOV4AAJb8i?format=jpg&name=small

Teraz być może nie. Przyszedł Monty Williams. Ayton zaczyna wyglądać coraz lepiej. Sprowadzenie Rubio okazało się dobrym ruchem.
Ale jeszcze niedawno nie wyglądało to tak wesoło. Pamiętajmy, że Phoenix od 10 lat nie byli w PO. Jasne, że Booker jest gwiazdą, ale ile czasu można chcieć być gwiazdą w drużynie, która nawet nie zbliża się do PO, ciągle zmienia trenerów, robi bezsensowne ruchy transferowe? 
Teraz jest nadzieja, że w końcu to się zmieni, ale jeszcze niedawno miałem obawy czy nie będzie trade request. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayton :) debil level hard!!

bedac w bance nie pojawil sie na niedzielnym tescie przez co musial zrobic kolejny w poniedzialek i teraz czeka na wynik. A mecz trwa. Ehhh ;/

 

Siedzi na rowerku i kreci kolka. c*** z nim. Do utylizacji.

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.

Memphis: 33-38 (Boston, Milwaukee)

Blazers: 33-39 (Dallas, Brooklyn)

Suns: 32-39 (Sixers, Dallas)

Spurs: 31-38 (Houston, Utah)

Memphis ma tiebreakera z Suns, Blazers mieli rozegrany jeden mecz więcej. Spurs mają szanse gdy: robią 2-0, Memphis 0-2, Blazers 1-1, Suns 1-1.

Boston, Bucks, Mavs, Nets, Sixers mają pewne seedy.

 

Jutro Sixers zagrają bez Embiida, Simmonsa i Horforda. 

Chyba to, czy Dallas wyjdzie na poważnie z Blazers/Suns zadecyduje, bo zarówno Boston i Bucks musieliby zagrać na poważnie z Memphis, a nie mają po co, więc pewnie uda im się wyszarpać jeden W (zobaczymy). Dzisiaj Mavs grali bez Doncicia i Porzingisa, jutro są w b2b, ciężka sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update:

Blazers 34-39 (Nets)

Memphis 33-39 (Milwaukee)

Suns 33-39 (Dallas)

Spurs 32-38 (Jazz) 

Blazers robią ósme miejsce w wyniku wygranej z Nets, jeżeli przegrają to do play-in potrzebuje porażki dwóch z trzech drużyn: Spurs, Memphis lub Suns, jak wszyscy przegrają to robią ósme miejsce.

Memphis robi play-in jeżeli wygrają z Bucks, robi 8. miejsce jeżeli ograją Bucks, a Blazers przegrają z Nets, jeżeli przegrają to potrzebują porażki Suns i Spurs do zrobienia play-in

Suns robi play-in jeżeli wygrają z Dallas, a Memphis przegrają z Bucks lub Blazers przegrają z Nets, jeżeli przegrają to odpadają

Spurs robią play-in jeżeli dwie z trzech innych drużyn przegrają swoje mecze, a oni pokonają Jazz, jeżeli przegrają to odpadają

Blazers raczej tego nie wypuszczą, a jak reszta zagra normalnie (będzie pewnie spora presja), to Spurs mają spore szanse: Bucks ograją raczej Memphis, a Dallas-Suns to MOŻE 50/50.

Jak Spurs znowu zrobią playoffy... :D

Wróć - teraz zobaczyłem, co zrobił Giannis, więc jak dostanie suspension, to Memphis mają szanse, chociaż i tak mogą przegrać z normalnie grającymi Bucks. 

Opcja Memphis-Blazers byłaby najgorsza, bo te patologiczne zasady play-inu (#9 musi wygrać dwa razy) nie dają Grizzlies szans.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jendras napisał:

Mavs już o nic w zasadzie nie grają, Suns są w gazie, myślę, że już tego nie wypuszczą i zobaczymy Phoenix-Portland w play in.

Mavs mają chyba jeszcze szansę by wyprzedzić Utah i uniknąć Clippers w 1R. Phoenix z rezerwami Philadelphia wyglądali wczoraj na zmęczonych. Ayton non stop gubił piłkę, Payne poza samą końcówką to tylko łapał głupie faule, Johnson, któremu siedziała 3ka wczoraj pudłował. Może to wina tego, że grali pierwszy raz w bańce dzień po dniu i to po Oklahomie, ale coś mi się widzi, że Dallas przerwą serię Suns.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giannis nie zagra z Grizzlies, wiec jakby to szarpneli to najgorszy scenariusz jest realny, bo oni w play in moga co najwyzej prosic Blazers o lagodny wymiar kary. 

Suns najpewniej wyeliminowal jeden lucky bounce na milion Lillarda, troche chyba liga tego nie wymyslila najlepiej, skoro w bubble mozna bylo zrobic 8-0 i nie zalapac sie na play-in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Chytruz napisał:

troche chyba liga tego nie wymyslila najlepiej, skoro w bubble mozna bylo zrobic 8-0 i nie zalapac sie na play-in.

wymyśliła najlepiej jak mogła , pierwszy raz od 92 roku zainteresowało mnie RS i dziwnie mi dziękować COVID-owi zamiast Silverowi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka o 8 seed polega na tym ze ekipy istotnie zainteresowane awansem spotykają się z ekipami wyżej rozstawionymi bez gwiazd. Nawet trudność kalendarza sięo 180 stopni przez to odwróciła. 

Spurs nie nadrobią strat bo grają słabo tylko ze rywale wygrywają z osłabionymi przeciwnikami. 

Z reszta spurs tez dostają prezenty słabszych składów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

walka o 8 seed ale przede wszystkim możliwość nie oglądania tankujących ekip

Walka o 8 seed jest tez w normalnych sezonach, wiec to nie jest zaden bonus. Nawet jest gorzej, bo rywale tych 4 walczacych teamow normalnie czasem probowaliby wygrac, a teraz maja wyjebane.

Tankujacych ekip nie trzeba ogladac jak sie nie chce.

Ogolnie to cie tu widze co regular od parunastu lat, wiec albo jednak cie interesuja, albo jak zaden cie nie interesowal od 1992, to moze czas przestac byc masochista.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.