Skocz do zawartości

Phoenix Suns 2019/20


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Lucas napisał:

Horford gra przeciez bardzo dobrze :P Baynes jest świetny, no ale gdzie mu do Ala.

Na ten moment to Baynes wygląda lepiej jak Horford, co potwierdzają statsy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lucas napisał:

PIPM Horford +2.54 (21 w lidze), Baynes +2.02 (33 w lidze), a nawet w prostych statach Horford więcej zbiera, te proste D (stl + blk) ma lepsze czy asysty.

Horford - 53%TS, 51%EFG, Baynes - 72%TS, 70%EFG

Baynes - 138 ortg, 105 drtg, Horford - 115 ortg,  102 drtg / Baynes - +9.5 bpm, Horford - +4.6 bpm

Statsy może i mają zbliżone, ale Baynes jest równie dobrym obrońcą, a przy tym jest efektywniejszy. Nie mam nic do Horforda, ba, to jest zajebisty grajek, jednakże Baynes jest zajebistszy. Może też dlatego, że Horford średnio pasuje do Embiida, a Baynes idealnie pasuje do obecnych Suns. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

horford 27 mln za sezon i 26 mln kiedy będzie miał 37 lat a Baynese 5, fakt że jak tak pogra do końca roku to mu pewnie Suns dadzą ładną umowę ale bankowo nie przepłącą tak jak Sixers zrobili to z Horfordem, także na tu i teraz, nawet jak Horford gra statystycznie lepiej to napewno nie x5 lepiej czyli tyle co więcej zarabia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, eF. napisał:

Horford - 53%TS, 51%EFG, Baynes - 72%TS, 70%EFG

Baynes - 138 ortg, 105 drtg, Horford - 115 ortg,  102 drtg / Baynes - +9.5 bpm, Horford - +4.6 bpm

Statsy może i mają zbliżone, ale Baynes jest równie dobrym obrońcą, a przy tym jest efektywniejszy. Nie mam nic do Horforda, ba, to jest zajebisty grajek, jednakże Baynes jest zajebistszy. Może też dlatego, że Horford średnio pasuje do Embiida, a Baynes idealnie pasuje do obecnych Suns. :)

Horford On Net +8.8
Horford Off Net -3.15

Baynes On Net +11.4 (zajebisty, nie sadzilem, ze az tak dobry jest)
Baynes Off Net +0.55

Takze Philly umiera bez Ala, a Suns mimo zajebistości Baynesa nadal potrafią być bez niego dodatni :P

3 minuty temu, elwariato napisał:

horford 27 mln za sezon i 26 mln kiedy będzie miał 37 lat a Baynese 5, fakt że jak tak pogra do końca roku to mu pewnie Suns dadzą ładną umowę ale bankowo nie przepłącą tak jak Sixers zrobili to z Horfordem, także na tu i teraz, nawet jak Horford gra statystycznie lepiej to napewno nie x5 lepiej czyli tyle co więcej zarabia

Problemem to tam jest Simmons, a nie Al. Problemem jest to, że Simmons zaraz będzie miał maksa, a generalnie nie robi postępów :P Takim graczom jak Millsap, Horford się płaci, bo świetnie wszystko kleją po obu stronach parkietu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Lucas napisał:

 

Problemem to tam jest Simmons, a nie Al. Problemem jest to, że Simmons zaraz będzie miał maksa, a generalnie nie robi postępów :P Takim graczom jak Millsap, Horford się płaci, bo świetnie wszystko kleją po obu stronach parkietu. 

ale my chyba gadaliśmy dlaczego Baynes>Horford a nie czy Horford to dobry grajek, bo tego raczej nikt nie kwestionuje, choć im Sixers kasę umoczyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam porównanie obu zawodników z Celtics. Ale jest świetny (ale kontrakt jest przegięciem dlatego nie został w Bostonie) tyle, że z niego żaden center. Aaron skala której nie przesuniesz a na dodatek w Bostonie nauczył się rzucać z dystansu.. tyle, że 76ers mają pod koszem Joela i potrzebowali kogoś kto rozciąganie grę. Różni gracze, różne role na boisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dawno czytałem, że Cs byli gotowi robić jakiś 3-way i płacić Nets aby zrobili SnT z Kyrie byleby Alfred został (to miałby być jakiś gigantyczny 3way z Hornets), więc to z tą decyzyjnością Ainge'a to chyba lekko na wyrost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też jestem fc**j fanem Baynesa, w dodatku adv stats które tu wrzucacie potwierdzajo eye-test. Ta sekwencja w IVq jak doszedł z pomocy do LBJ wbiegającego pod kosz, który nie mógł z tego powodu rzucać, więc oddał do Howarda, którego znowu wybronił Bayens, który jeszcze zgarnął zbiórę po niecelnym rzucie Howarda - miód. Albo jego pojedynek w 3rd Q z McGee - prawie jak Ewing z Olajuwonem w '94 :)

 

ogólnie Phoenix, jak ktoś już tu wspomniał, to banda gdzie indziej nie chcianych graczy + Booker. Ale ogląda się ich rewelacyjnie, szkoda tylko że ławka słaba, bo ani tam PG ani pod koszem nikogo sensownego.... ok jak Ayton wróci to tu się automatycznie sytuacja poprawi. A pogorszy jak im 3pt przestanie wpadać, no ale dobra. Trwaj chwilo.

I w ogóle kawał meczu był. Swojo drogo ten tak krytykowany Kuzma trafił najważniejsze rzuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns nie mają szans utrzymać tego poziomu, mają top3 trójek w NBA + kilku graczy gra absolutnie życiówkę by large margin, raczej ciekawe czy Ayton będzie w stanie być po powrocie na tyle dużym upgradem (ciekawe, czy w ogóle będzie) żeby Suns mieli realne szanse na playoffy. Na razie są bardzo dobrzy i jeszcze lepsi do oglądania, piękna koszykówka, ale ciekawe kiedy miesiac miodowy się skończy. 

Carter jest znośny z tego co widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ja do 'przed chwilą' nie wiedziałem kto to jest Jervis Carter [w tych 2 meczach  które widziałem, z 6ers & Lakers nie rzucił się w oczy], myślałem że to jakiś 2way contract czy coś a że rezerwowym PG jest tam ten dziwny karakan co z Heat przyszedł. 

 

 

i nie, nie wiem skąd to podkreślenie i niebieski text

aha, z Lakersami nie grał, to nic dziwnego że mi się nie rzucił w oczy : )

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BMF napisał:

Carter jest znośny z tego co widziałem.

 

4 godziny temu, dapunk20 napisał:

Przecież Jevon Carter na te kilkanaście minut jako backup PG  wydaje się być bardzo ok

bo jest spoko, ale Monty nie wiedzieć czemu odsunął go od rotacji i przesunął Tylera na back-up point, co k*rwa kompletnie nie fituje z Mikalem i zabija im siłę ławki, imo oni czekają na powrót Jerome'a z niego zrobią z niego lidera ławki (teoretycznie ma wrócić dwa mecze przed Aytonem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirwir napisał:

Wyrównanie nie jest obowiązkowe.

Propozycja kontraktu była Nets, ale żeby wyrównać decyzję podjął Pat.

Na wtedy była to ryzykowna decyzja, ale przy szale kontraktowym, jaki miał miejsce, to był tylko  jeden z iluś przepłaconych kontraktów w lidze. W innych okolicznościach Heat tracili TJa za free, a w rosterze było mało perspektywicznych graczy, do tego Heat tradycyjnie wystrzelali się z picków. Miami w ostatnim dniu przed wyrównaniem oferty dla TJa podpisali chyba z 5 graczy - Ellington, JJ, Derrick Williams, Ried i ściągnęli Babbitta (pewnie jeszcze o kimś zapomniałem) korzystając z niskiego cap holdu TJa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Na wtedy była to ryzykowna decyzja, ale przy szale kontraktowym, jaki miał miejsce, to był tylko  jeden z iluś przepłaconych kontraktów w lidze. W innych okolicznościach Heat tracili TJa za free, a w rosterze było mało perspektywicznych graczy, do tego Heat tradycyjnie wystrzelali się z picków. Miami w ostatnim dniu przed wyrównaniem oferty dla TJa podpisali chyba z 5 graczy - Ellington, JJ, Derrick Williams, Ried i ściągnęli Babbitta (pewnie jeszcze o kimś zapomniałem) korzystając z niskiego cap holdu TJa. 

Normalnie wybór Zofii stracić za free Tylera Johnsona czy go przepłacić.

Pat po odejściu LBJ podjął bardzo wiele złych decyzji i przez ostatnie 5 sezonów Heat byli ligowym średniakiem (to nawet trochę na wyrost skoro 2 PO z 5) z przepłaconym składem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.