Skocz do zawartości

Phoenix Suns 2019/20


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, elwariato napisał:

 

śmiesznie się post factum czyta komenty :) czyli jednak potwierdza się, że koksowanie wpływa na agresję :) lać Aytona, choć oczywiście szkoda bo jak robia z kogos top grajka na przyszłość, a sięokazuje, że ten aby formę zrobic musi na prochach lecieć to lipa i dobrze na przyszłość nie wróży, co nie zmienia faktu że Suns nawet bez niego będą fajnie grać, plus z tym Kamińskim obie strony zainteresowane trafiły w punkt

Trafione w sumie w punkt, karma is a bitch! :D

A tak na poważnie. Dobrze, że się za to zabrali i oby to nie był odosobniony przypadek, bo zazwyczaj to 'wpadają' nołnejmy lub gracze na wylocie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz ujmując to Suns są porównymi do Kings 2018/19 czy innych fancy drużyn, ale oni mają jedną dużą korzyść, która pozwoli im istnieć w tym zespole - Baynesa (docelowo też Aytona), który zapewnia im zajebiste rim protection i dużą twardość na deskach nie tracąc ogólnej przydatności, szczerze myślałem, że Rudobrody będzie szybko na rynku waivers, ale na to się nie zanosi i dobrze, bo tak fajnie zbalansowane zespoły ogląda się super, ciekawe na ile im starczy paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że o nim się nie mówi więc wspomnę - Aron Baynes odkąd wszedł do s5 wygląda zajebiście

Australijczyk robi 15/6/3 na 58% za gry, 47% za trzy (przy 4 rzutach na mecz) i 72%TS

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, eF. napisał:

wiem, że o nim się nie mówi więc wspomnę - Aron Baynes odkąd wszedł do s5 wygląda zajebiście

Australijczyk robi 15/6/3 na 58% za gry, 47% za trzy (przy 4 rzutach na mecz) i 72%TS

 

a jeszcze więcej dobrego daje po drugiej stronie, potężny GOAT

jak się wkurwił po 4tym faulu to myslałem, że kogoś zabije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix zrobiło coś niewiarygodnego. Oni w ciągu 12 miesięcy wymienili cały skład. PRzecież poprzedni sezon zaczynali tylko Booker i Mikal. ( formalnie to jeszcze Ayton, którego teraz jednak nie ma). Sam ich oceniałem jako chaos w czystej postaci. Ruchy wykluczające się wzajemnie a tu wyglada jakby oczyścili szatnię . Gracze z MŚ wrócili w wybornej formie ( Rubio, Baynes) i nagle są maszyną trudną do zatrzymania. Dwie porażki i to po 1 pkt..

I gdyby nie to ,że pamiętam jak Rubio zaczął karierę z Jazz od rzucania za 3 po 40% to nawet bym uznał ,że ten sen będzie długo trwał. Ale jednak za chwilę rywale zaczną do nich podchodzić poważnie i będą ustawiac obrony . Niemniej w tym szaleństwie jak na razie jest metoda,. Wymienić wszystkich poza młodzikami. Wykorzystać to ,że ekipy musza schodzić z salary ( wizards, Celtics) i nagle są 3 ekipą na Zachodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, ely3 napisał:

 

Baynes jest lepszą wersją Brooka w tym sezonie, to jest ciekawe jak oczyszczające działanie ma ten gość, ale największe propsy i tak należą się tak Bookerowi za to jak się ogarnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to Suns są twórcami najgłupszego ruchu tego lata, popełnionego tuż przed draftem. Teraz wygrali kilka meczów i już ogarnięci są? W raptem pół roku z największego pośmiewiska do dobrze prowadzonej organizacji? Wypalił im Rubio i Baynes. Ale poczekajmy trochę dłużej niż 2 tygodnie nim się zachwycimy. Tym bardziej, że Kings sprzed roku też nagle wyglądali jak ogarnięta organizacja, a offseasonowe ruchy przywróciły ich do kandydatury najgorzej zarządzanej drużyny ponownie. I to tuż po ich najlepszym sezonie od lat. A Suns to też często popełniali gigantyczne błędy w organizacji, więc ja w Suns po prostu nie wierzę. Trzeba na bieżąco obserwować i nie wyciągać zbyt daleko idących wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na Phoenix Suns 2019/20

Lakers jak to Lakers. Grają średnio, albo inaczej - mało widowiskowo, ale zgarniają zwycięstwa. Nie wiem, nie lubię tego teamu już od czasów kopii Jordana, nic nie poradzę, hehe. Za to widziałem dużo dobrego w Phoenix. Rubio - przeżywa chyba druga młodość, hehe. Taki paradoks, bo chłopak ma raptem 29 lat, ale w tym sezonie jest świetny. To jak prowadzi grę, jakie podejmuje decyzje... prawdziwy lider. Czyżby to był jeden z najlepszych ruchów tego offseason??

Baynes - mój faworyt do MIP na ten moment. Co gra ten 33-letni weteran z Australii to głowa mała. Elitarny rzut za trzy, świetna obrona i ta ENERGIA!! Booker - czy to będzie ten sezon, w którym pokaże pełnie możliwości? Jak na razie 54/51/93. Totalna abstrakcja. I tak wyłaniają się nam liderzy tego teamu. Rubio, na którego nie było zbytnio popytu, Baynes - rezerwowy Celtics i Booker - nie raz wyśmiewany, nie zasługuje nawet na miejsce w TOP50 tej ligi itd.  A tu proszę, Phoenix robią sobie 6-4, gdzie dwa mecze przegrali jednym punktem, a z Lakers walczyli jak równy z równym. Nieźle.

Teraz nasuwa się pytanie - co zrobić z Aytonem, kiedy ten wróci na parkiet? Przecież Baynesa w takiej formie szkoda trzymać na ławce, skąd pewnie będzie wchodzić na 15-20 min. Aytona też nie wymienią, a obok siebie raczej grać nie będą... jakieś pomysły?? Bo ja mam jeden - Ayton z ławki, hehe. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, eF. napisał:

Elitarny rzut za trzy, świetna obrona i ta ENERGIA!!

dlatego świetnie się sprawdzi grając 18-20' za Aytonem :) 

jak wrócę z kursów to coś skrobnę o tym zespole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2019 o 09:51, TryczekSzukarek napisał:

Jeszcze sie okaże ze absencja Aytona wyjdzie im na korzyść 😱

 

W dniu 5.11.2019 o 04:54, eF. napisał:

wiem, że o nim się nie mówi więc wspomnę - Aron Baynes odkąd wszedł do s5 wygląda zajebiście

Australijczyk robi 15/6/3 na 58% za gry, 47% za trzy (przy 4 rzutach na mecz) i 72%TS

 

a miał Kamiński wygrać pule, ale jak tak pomyśleć to nie dziwne że Baynes mu zgarnął rolę startera, koleś jest rewelka C's mogą sobie pluś w brodę, że im przepadł lepsza opcja na teraz niż Horford, zatem Sixers też mogą sobie pluć że tego dziada akurat przepłacili :P

 

Booker i Ricki obok siebie wyglądają rewelacyjnie, choć jak @ely3 napisał dla rickiego pewnie przyjdą gorsze czasy, co nie zmienia faktu, że wyglądają obok siebie jak bdb fit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.