Skocz do zawartości

Phoenix Suns 2019/20


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem

graczem jest już naprawdę solidnym z bardzo dobrymi umiejętnościami jak zbiórka, screening czy post-up, ale jego IQ poza boiskiem pozostawia sporo do życzenia. Williams ma przechlapane mając dwóch niezbyt mądrych graczy jako franchise do prowadzenia, ale mając 5y deal może się z tym męczyć

 

https://arizonasports.com/story/2092014/suns-deandre-ayton-says-pf-is-his-born-and-raised-position/?fbclid=IwAR3Vk1LMlAN6cWUmHrFgs_U0nEQ6hWuZQqOzbpz70rrbhMUag_sdHw-VYhA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bardzo cenię sobie pracę Williamsa a przypadek chciał, że obejrzałem kilka meczów Phoenix w tym preseason i muszę przyznać, że fra w ataku tego zespołu wygląda całkiem ciekawie i czasem da się obejrzeć ich mecze, co nie miało miejsca rok temu. Problemem może być trochę to, że to będzie karykatura Houston Rockets z milionem trójek, wjazdami pod kosz, PnR, dobrym atakiem atakowanej deski i iso Bookera (jakoś mam fetysz wyłączania meczu jak Booker zaczyna się rozkręcać.

Ricky Rubio w pre-season nie wszedł z buta, zwłaszcza pod względem rzutowym - nawet jego standardy są tutaj złamane, ale zapewnia trochę spokoju w tym zespole i odbiera piłkę Bookerowi a to jest zawsze plus

Devin booker - w teorii jak się go ogląda to wszystko wygląda ładnie i dość naturalnie, lecz potem należy spojrzeć w statystyki i widać tam jasno, że jak na takiego superstrzelca to licza niesamowita, utrzymał za to wypracowany przez siebie w poprzednim sezonie playmaking, ale na pewno do mocnej poprawy ruch bez piłki (jako osoba podważająca jego intelekt wątpię, że to ogarnie). Obrona to jawny dramat, ale chyba nie ma co poruszać tematu skopanego już bez litości

Kelly Oubre jako starter nie jest dobrym pomysłem, ale mam wrażenie, że taki stan rzeczy długo się nie utrzyma i na ławkę szybko zostanie przesunięty, gdzie będzie mógł sobie klepać piłkę i nabijać staty, bo mając Aytona i Rubio to ten Oubre trochę mało się spełnia w takich ustawieniach. Shooting póki co fatalny, ale jest volume, więc pewnie dobije do średniej

Dario Sarić zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, bo miałem wrażenie, że już kopał sobie grób a wygląda jakby odżył, dobra trójka, całkiem sporo potrafi zobaczyć lub ściąć kiedy trzeba, ale obrona dalej leży

Ayton to boiskowe przeciwieństwo Bookera, wygląda słabo, ale gość nie podejmuje głupich i ryzykownych decyzji, jest naprawdę efektywny, stawia świetne screeny i zaczął jakieś C&S mid oddawać, więc jest nadzieja na wydłużenie zakresu, w obronie dość pasywnie, ale potrafi dobrze ustać niższych, zastawić deskę jak należy, ale jego pasywność i jakiś brak dynamiki sprawiają, że przestrzeń pod koszem jest słabo chroniona, przydałoby się by bardziej używał swojego ciała

Bridges dalej jest kozakiem w obronie, ale chyba trochę mniej pcha łapska po steale, poprawił kozioł i nauczył się wjeżdżać pod kosz i nawet skończyć stamtąd/odegrać na róg, martwi mnie jego trójka, ale myślę, że się wyrobi, niespełniony sen kibica Sixers 💔 

Ty Jerome raczej nigdy nie przeskoczy poziomu 6th mana, ale z ławki potrafi całkiem fajnie zarządzać rezerwowymi unitami, w obronie oczywiście tragiczny, ale ogólnie powinien być neutralny

Jevon Carter jest bardzo przydatny i na pewno złapie fajne minuty, dobra trójka, większość decyzji poprawna, fajnie potrafi bronić, synonim solidności

Cam Johnson nie lubię go i nie poddaję ocenie poza tym, że może być dobry i bardzo chimerycznym 3&D, poza tym wywalić #11 na rezerwowego bez sufitu to kpina

Frank Kaminsky zasługuje na duże słowa pochwały, ale od razu zapala mi się lampka na jak długo starczy mu pary, bo póki co daje pewny rzut, całkiem fajnie zastawia deskę, daje sporo dobrych podań i jakkolwiek chroni obręcz

GOAT Baynes jak zwykle pożyteczny, rola jak w Cs go czeka, tylko więcej trójek do oddania

pozostali gracze póki co nie wymagają więcej jak 5 słów komentarza

Tyler Johnson to zwłoki z dobrą trójką, Cheick Diallo niby chce, ale brakuje pomyślunku/skilla, Okobo to bot do potęgi, mój największy zawód poprzedniego lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

@polishllama69

Innymi słowy, Phoenix Suns to czołowa drużyna NBA, jeśli chodzi o szansę na wysoki pick. 

Gra w obronie to będzie coś pięknego. Można się spodziewać naprawdę wysokich wyników. Jedynie Rubio jest ponadprzeciętnym obrońcą w s5, damn. :D

jeżeli Mikal jest ich 6th manem to prawda, chociaż wtedy ławka ma naprawdę fajne D, no i Ayton jednak w perimeter jak na C jest naprawdę dobry;

od początku mówię, że tutaj ORTG 115 jest do zrobienia, ale DRTG wtedy będzie na poziomie 120 :) 

pick raczej poza top 7, takie coś pomiędzy Hawks a Bulls rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayton wygląda fantastycznie, stał się zdecydowanie bardziej agresywny po obu stronach, ale widać, że najbardziej mu służy rozgrywający potrafiący cokolwiek podać, nawet w tłum, gość zaczyna korzystać ze swoich przewag, nawet jakiś półdystans jest próbowany

Mikal z ławki to pomysł średni, ale ma to ręce i nogi, zwłaszcza jak nie ma Sarićia, broni jak zwykle na poziomie, coś pokozłuje, ale ta trójka martwi

Jevon Carter mnie zaskakuje jak dobrze prowadzi grę rezerw, wykonuje wiele właściwych zagrań a w obronie nie jest dnem i coś tam broni

pozostali raczej bez zażaleń

Sarić to szrot i jak będzie więcej takich meczów jak ten dzisiaj to szybko z tej ligi wyleci (a wypaść z Suns to sukces)

Tyler niby fajny, ale widać, że jeszcze coś z nim nie tak, ciekawe jak w regularnej rotacji będzie ustawiony, przed Jerome i Johnsonem czy jednak za nimi i szybki wylot z zespołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, specjalnie oglądnąłem połowę akcji żeby sobie pooglądać Aytona w obronie i wyglądał bardzo dobrze, ale Kings byli dramatyczni i nawet Kelly Oubre wyglądał na ich tle jak pan koszykarz, więc nie chiało mi się o tym wspominać. :P W ataku widziałem, że Suns w końcu zaczęli grać więcej akcji przez niego w ataku, więc >20-10 na ~60%TS pewnie luźno biorąc pod uwagę, że Suns mają sporo ballhandlerów, a to jeden z najlepszych finisherów w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie mają też kreację, bo samo posiadanie ball-handlerów jak pokazał sezon poprzedni to za mało, ale to bez znaczenia skoro zrobił postęp na własnej połowce i wygląda to lepiej a ma takich asów jak Sarić, Oubre i Booker obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, polishllama69 napisał:

Ayton wygląda fantastycznie, stał się zdecydowanie bardziej agresywny po obu stronach, ale widać, że najbardziej mu służy rozgrywający potrafiący cokolwiek podać, nawet w tłum, gość zaczyna korzystać ze swoich przewag, nawet jakiś półdystans jest próbowany

Mikal z ławki to pomysł średni, ale ma to ręce i nogi, zwłaszcza jak nie ma Sarićia, broni jak zwykle na poziomie, coś pokozłuje, ale ta trójka martwi

Jevon Carter mnie zaskakuje jak dobrze prowadzi grę rezerw, wykonuje wiele właściwych zagrań a w obronie nie jest dnem i coś tam broni

pozostali raczej bez zażaleń

Sarić to szrot i jak będzie więcej takich meczów jak ten dzisiaj to szybko z tej ligi wyleci (a wypaść z Suns to sukces)

Tyler niby fajny, ale widać, że jeszcze coś z nim nie tak, ciekawe jak w regularnej rotacji będzie ustawiony, przed Jerome i Johnsonem czy jednak za nimi i szybki wylot z zespołu

 

41 minut temu, january napisał:

Już wiem skąd ten dobry mecz.

1/3 sezonu w dupę, grubo.

śmiesznie się post factum czyta komenty :) czyli jednak potwierdza się, że koksowanie wpływa na agresję :) lać Aytona, choć oczywiście szkoda bo jak robia z kogos top grajka na przyszłość, a sięokazuje, że ten aby formę zrobic musi na prochach lecieć to lipa i dobrze na przyszłość nie wróży, co nie zmienia faktu że Suns nawet bez niego będą fajnie grać, plus z tym Kamińskim obie strony zainteresowane trafiły w punkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elwariato napisał:

 

śmiesznie się post factum czyta komenty :) czyli jednak potwierdza się, że koksowanie wpływa na agresję :) lać Aytona, choć oczywiście szkoda bo jak robia z kogos top grajka na przyszłość, a sięokazuje, że ten aby formę zrobic musi na prochach lecieć to lipa i dobrze na przyszłość nie wróży, co nie zmienia faktu że Suns nawet bez niego będą fajnie grać, plus z tym Kamińskim obie strony zainteresowane trafiły w punkt

dorzuć to

W dniu 18.10.2019 o 08:21, polishllama69 napisał:

Ayton to boiskowe przeciwieństwo Bookera, wygląda słabo, ale gość nie podejmuje głupich i ryzykownych decyzji, jest naprawdę efektywny, stawia świetne screeny i zaczął jakieś C&S mid oddawać, więc jest nadzieja na wydłużenie zakresu, w obronie dość pasywnie, ale potrafi dobrze ustać niższych, zastawić deskę jak należy, ale jego pasywność i jakiś brak dynamiki sprawiają, że przestrzeń pod koszem jest słabo chroniona, przydałoby się by bardziej używał swojego ciała

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na Phoenix Suns 2019/20

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.