Skocz do zawartości

TENIS


mac

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Sebastian napisał:

Weźcie sobie te gwiazdki i..  :)

Tytuł to tytuł. Nikt nikomu nie zabraniał startować.

Nie no żartowałem. Ogólnie jestem wielkim fanem Igi i mam nadzieję że znajdzie jak najdalej i będzie legenda polskiego tenisa. Co nie zmienia faktu że już teksty o tytule z gwiazdką czytałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że Federer to już nie ta jakość, ale to dalej top 10 gracz (obecnie po porażce 9, rozstawiony był z 6) jak by nie patrzeć, więc rozłożyć w Wimbledonie 2 takich graczy to nie jest przypadek. 

Zarówno Miedwiedew jak i Federer nie grali dobrze, ale w tym duża zasługa samego Hurkacza, który szczególnie wnost. meczu fantastycznie ograniczał Rogera. Zauważył to również Domański, który nawet (trochę na wyrost) do Nole Huberta porównywał.

Naprawdę trzeba się cieszyć z tych sukcesów i Huberta i Igi czy Magdy, bo zazwyczaj po kilku takich graczy mogli mieć Czesi, Rosjanie, Rumuni, a my tylko pojedyncze wyskoki mieliśmy. Miejmy nadzieję że będzie więcej takich graczy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dannygd napisał:

Wiadomo, że Federer to już nie ta jakość, ale to dalej top 10 gracz (obecnie po porażce 9, rozstawiony był z 6) jak by nie patrzeć, więc rozłożyć w Wimbledonie 2 takich graczy to nie jest przypadek. 

Zarówno Miedwiedew jak i Federer nie grali dobrze, ale w tym duża zasługa samego Hurkacza, który szczególnie wnost. meczu fantastycznie ograniczał Rogera. Zauważył to również Domański, który nawet (trochę na wyrost) do Nole Huberta porównywał.

Naprawdę trzeba się cieszyć z tych sukcesów i Huberta i Igi czy Magdy, bo zazwyczaj po kilku takich graczy mogli mieć Czesi, Rosjanie, Rumuni, a my tylko pojedyncze wyskoki mieliśmy. Miejmy nadzieję że będzie więcej takich graczy! 

Najbardziej cenię takich graczy, którzy sprawiają, że ich rywale nagle zaczynają wyglądać słabo. Bo to oznacza, że potrafili narzucić swój styl i tempo meczu, które zupełnie nie pasują rywalowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Szwajcar to jakieś bóstwo czy co? Ja jeszcze rozumiem, że się pajac McEnroe zesrał ale, że w polskim internecie stypa bo maestro zagrał tak słabo, że jakiś bidok skorzystał z okazji i śmiał go pokonać to już gruba przesada.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał:

Ten Szwajcar to jakieś bóstwo czy co? Ja jeszcze rozumiem, że się pajac McEnroe zesrał ale, że w polskim internecie stypa bo maestro zagrał tak słabo, że jakiś bidok skorzystał z okazji i śmiał go pokonać to już gruba przesada.  

 

Beznadziejne jest to biadolenie. 

Wczoraj w Trojce puscili wywiad jakiegos angielskiego dziennikarza ze Schmeichelem i pytanie w stylu:

"Czy zamierza Pan przeszkodzic, aby futbol wrocil do domu?" 

"Od kiedy Anglia jest domem futbolu?" - pyta KS

"Przeciez zdobylismy MS w '66" - z duma odpowiada dziennikarz. 

Angole sie pusza, bo zdobyli jedyny tytul 300 lat temu, a gdyby to bylo w Polsce, to pewnie by pojawily sie teksty typu:

"No niby zdobylismy MS, ale nie wiadomo, czy tam pilka przekroczyla linie bramkowa... troche taki tytul z gwiazdka". 

Swiatek z gwiazka, Zmarzlik z gwiazka, Hurkacz z gwiazka. Nosz ku.. a! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dannygd napisał:

Wiadomo, że Federer to już nie ta jakość, ale to dalej top 10 gracz (obecnie po porażce 9, rozstawiony był z 6) jak by nie patrzeć, więc rozłożyć w Wimbledonie 2 takich graczy to nie jest przypadek. 

Federer od 1,5 roku wygrał jakieś 9 meczów, ale zmieniono zasady rankingu i tylko dlatego jest w top10. W rankingu za ten sezon jest 40. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dotarł tutaj do ćwierćfinału. I tak nie jest to już ten stary Fed ale jakie to ma znaczenie ? 

Ogolnie bawi mnie to ze w opinii "znawców" Hurkacz wygral dwa ostatnie mecze bo Rusek i Szwajcar zagrali źle. No tak się składa ze ciezko wygrać jesli sie nie gra od kogoś lepiej w danym meczu. I dotyczy to tak Huberta jak i jego rywali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał:

Federer od 1,5 roku wygrał jakieś 9 meczów, ale zmieniono zasady rankingu i tylko dlatego jest w top10. W rankingu za ten sezon jest 40. 

To oczywiste, ale ranking zmieniono dla wszystkich, a nie dla Federera... 

Poza tym w race ATP to jest 90 za... Majchrzakiem, ale jakie to ma znaczenie? Znaczy, że Majchrzak jest lepszy? ;)

Chłop ma na rozkładzie w tym roku: Rublewa, Sinnera, Tsitsipasa, Shapolavova, czy Raonica, Kudlę, Gasqueta, Cuevasa i Kordę, w tym turnieju pokonuje Musettiego, Girona (obaj to trudni gracze z okolicy top 50-60), potem Miedwiedev, a tu dalej deprecjacja wygranej z Federerem leci... serio? 

To nie jest łatwa "drabinka" gdzie wskakuje na wolnym losie, korzysta z kontuzji lub obija kolesi z eliminacji i spoza top 100..  Pytanie kogo dziś miałby pokonać (w drodze do półfinału), żeby tutejszych forumowych malkontentów zadowolić? Nole z Nadalem? Czy też byłoby z *? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dannygd napisał:

To oczywiste, ale ranking zmieniono dla wszystkich, a nie dla Federera... 

Zmieniono dla wszystkich, ale niektórzy (w tym Federer) na tym bardziej skorzystali. Gość przez 18 miesięcy nie ograł zawodnika z top20, a ten Wimbledon to jego najlepszy występ w tymczasie, nie ma sensu robić z niego coś więcej niż emeryta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przespal Hurkacz poczatek meczu

tak to jest w tenisie 4-3 i stracony serwis potem rozkminial to ze przegral 1 seta i stracil swoj serwis w drugim

nagle budzisz sie a tu 2-0 w setach i grasz jak o zycie

szkoda bo takiej drugiej szansy moze w swojej karierze nie miec

to jest wimbledon i drabinke mial arcylatwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kubbas napisał:

to jest wimbledon i drabinke mial arcylatwa

No k**** zaczyna się polaczkowanie..

Pokonał gracza nr 2 w rankingu i Federera ktoremu nikt awansu nie dal darmo. Do tego Bublika ktory jest groźną opcję w pierwszych rundach. 

Ja rozumiem, że nie trafił w pierwszej rundzie na Djokovica ale tak są skonstułowane turnieje, nagradzają tych którzy dobrze grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2021 o 05:46, Sebastian napisał:

No k**** zaczyna się polaczkowanie..

Pokonał gracza nr 2 w rankingu i Federera ktoremu nikt awansu nie dal darmo. Do tego Bublika ktory jest groźną opcję w pierwszych rundach. 

Ja rozumiem, że nie trafił w pierwszej rundzie na Djokovica ale tak są skonstułowane turnieje, nagradzają tych którzy dobrze grają.

Nie polaczkowanie tylko może już drugiej takiej szansy nie mieć w życiu gdzie nie ma z drugiej strony drabinki do przejścia choćby Nadala albo nawet może nie tak mocnego na trawie ale dalej mocnego Thiema ogólnie obstawa tego turnieju była słaba 

A w obecnej formie większym osiągnięciem było to że wyciągnął wygrana z zajebiście grającym Ruskiem niż z Federerem rundę później który jest w średniej formie i gdyby nie kontuzja to odpadł by już parę rund wcześniej 

Nikt Hurkaczowi nie umniejsza bo zrobił świetny wynik półfinał wielkiego szlema ale na takie rzeczy w tenisie jest tyle zmiennych kontuzje drabinka trzeba też mieć dużo szczęścia 

Okienko na wielkie szlemy zamyka się tak szybko jak okienko na mistrzostwa w NBA 

W dniu 10.07.2021 o 07:44, ignazz napisał:

Mnie urzekły artykuły z tytułem ile zarobił na turnieju

 

Dla laików takie rzeczy się pisze bo to przyciąga czytelników zawsze tak było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.