Skocz do zawartości

TENIS


mac

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, fluber napisał:

Chyba że raducanu znowu dorośnie. no i fruhvirtova ma potężny potencjał. Ale póki co te 35 wygranych z rzędu miażdży. Czekamy na trawę, juniorski Wimbledon w końcu przecież wygrała. 

Na trawie są krótsze wymiany. Gemy trwają krócej, jest większa nieprzewidywalność.

Iga będzie mieć mniej czasu, na "rozprowadzanie" wymian. Mniejsze znaczenie będzie miał atletyzm i wytrzymałość.

Niby mniejsze szanse, ale na dzisiaj jest jednak ponad resztą. Zobaczymy.

Raducanu jest świetna, Iga na pewno coś przegra, ale na zdjęcie z panteonu musiałaby coś dołożyć od siebie.

Na Wimbledonie może mieć problem z zawodniczkami mającymi mocny return i świetny serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, P_M napisał:

Finał słabiutki, Rafa napisał historię, ciekawe czy się teraz pożegna...

ja licze ze jeszcze dotrwa do olimpiady w Paryzu.

zloto za friko.

jest rumor ze do czasu rozwiazania kontuzji stopy ma przestac grac ale nie oficjalnie zakonczyc kariere.

ja licze jeszcze na powrot Rogera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, Reikai napisał:

Oglada ktos Hurkacza?

Nieźle wrócił z dalekiej podróży. Przy 3-5 w 3 secie myślałem, że po ptakach, a uważany za top4 faworyt imprezy, szkoda by było.

 

Co do białych strojów pełna zgoda. Aż dziwne, że tak długo się to utrzymuje i nikt nie protestuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z Hubertem w trakcie drugiej przerwy w meczu. Współczuję mu, bo miał zatrucie żołądkowe i związane z tym bóle. On się słaniał na nogach, łapał oddech, nie mógł biegać, musiał brać środki przeciwbólowe - mówi Interii Wojciech Fibak.

 

Hubcio kolejny raz problemy z żołądkiem, zjadłby jak czlowiek stejka a nie jakieś weganskie kanapeczki to by nie było problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2022 o 22:30, Reikai napisał:

Pisałem z Hubertem w trakcie drugiej przerwy w meczu. Współczuję mu, bo miał zatrucie żołądkowe i związane z tym bóle. On się słaniał na nogach, łapał oddech, nie mógł biegać, musiał brać środki przeciwbólowe - mówi Interii Wojciech Fibak.

 

Hubcio kolejny raz problemy z żołądkiem, zjadłby jak czlowiek stejka a nie jakieś weganskie kanapeczki to by nie było problemu...

Moze sie denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerber i Jabeur czy Riske to było juz za dużo, ale trzeba przyznać, że 1,5 seta Maja b. dzielnie walczyła. Zostały nam jednak dalej 2 zawodniczki:

 

Tymczasem top 10... po 2 rundzie na remis! ;) 

 

 

Ale żeby nie było, u mężczyzn rozstawionych nie jest lepiej, bo 2 runda jeszcze się nie skończyła, a już nie mamy 9 z 18 najlepszych out: 3, 6, 7, 12, 13, 15, 16, 17, 18... LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.