Skocz do zawartości

TENIS


mac

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

No ja nie wiem jak skomentować liczbę wygrywajacych returnow vesniny po serwisie Kubota:) 

A to o czymś świadczy ? Bo jak dla mnie tylko o szybkości kortu.. Widziałem bowiem bardzo dobrych zawodników mających problemy z odbiorem serwisu Kubota..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubot zagral bdb, Iga tragicznie

ogolnie 3-0 prowadzic i przegrac 1 seta.

37 minut temu, fluber napisał:

Vesnina wygrałaby z kubotem mecz singlowy mam wrażenie

przeciez Kubot zagral dobrze jak nie nawet bardzo dobrze.

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kubbas napisał:

Kubot zagral bdb, Iga tragicznie

ogolnie 3-0 prowadzic i przegrac 1 seta.

przeciez Kubot zagral dobrze jak nie nawet bardzo dobrze.

Iga miała kilka potężnych wymian z tym karacewem, Kubot przy siatce był świetny ale jego serwis był fatalny. W 1 secie w decydującym momencie podwójny błąd serwisowy, vesnina zdobyła że 5 punktów robiąc identyczny return po przekątnej bo łukasz po serwisie biegnie do siatki i dostawał raz za razem piłkę pod nogi, ciezko się na to patrzylo

30 minut temu, Sebastian napisał:

 Widziałem bowiem bardzo dobrych zawodników mających problemy z odbiorem serwisu Kubota..

W którym roku? Bo w deblu z hurkaczem Kubot też słabiutko serwowal i returnowal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Iga miała kilka potężnych wymian z tym karacewem, Kubot przy siatce był świetny ale jego serwis był fatalny. W 1 secie w decydującym momencie podwójny błąd serwisowy, vesnina zdobyła że 5 punktów robiąc identyczny return po przekątnej bo łukasz po serwisie biegnie do siatki i dostawał raz za razem piłkę pod nogi, ciezko się na to patrzylo

W którym roku? Bo w deblu z hurkaczem Kubot też słabiutko serwowal i returnowal. 

W tym roku na Wimbledonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Sebastian napisał:

Widziałem bowiem bardzo dobrych zawodników mających problemy z odbiorem serwisu Kubota..

Kubot i Melo na otwarcie pokonali Amerykanów Nathaniela Lammonsa i Jacksona Withrowa 6:4, 5:7, 6:4, a następnie Holendrów Sandera Arendsa i Matwe Middelkoopa 6:2, 6:4.

2 minuty temu, Sebastian napisał:

W tym roku na Wimbledonie. 

to są ci bardzo dobrzy zawodnicy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Kubot i Melo na otwarcie pokonali Amerykanów Nathaniela Lammonsa i Jacksona Withrowa 6:4, 5:7, 6:4, a następnie Holendrów Sandera Arendsa i Matwe Middelkoopa 6:2, 6:4.

to są ci bardzo dobrzy zawodnicy? 

Mektic i Pavis co są ci dobrzy zawodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 https://www.onet.pl/sport/onetsport/tokio-2020-mocna-reakcja-igi-swiatek-na-pytanie-dziennikarza/zhkzcgn,d87b6cc4

Cytat

Jeden z dziennikarzy zapytał o to, jak to możliwe, że polski tenis jeszcze nigdy nie znalazł się w strefie medalowej igrzysk

Się czasem zastanawiam gdzie Ci dziennikarze żyją. Wyjazd na kilka turniejów itf w roku plus treningi to budżet na poziomie 20 tysięcy złotych miesięcznie. Kasy od sponsorów na tym poziomie nie ma, pomoc związku realnie nie istnieje. Dzikich kart nasi nie dostają. Zawodnicy i ich rodzice ciągną wszystko sami. Tenis jest sportem który jest płatny od pierwszego treningu i z każdym kolejnym rokiem tenisowej nauki jest coraz droższy. Cieszmy się, że Iga znalazła się w WSG (z którą zresztą pożegnała się bardzo nieelegancko) bo i ona by nam przepadła. Polscy tenisiści zaczynają odnosić sukcesy wtedy gdy szczęśliwie wygrają jakiś większy turniej, dostaną większą kasę i stać ich będzie na lepszy sztab i trenera.  Dzieje się to całkowicie wbrew systemowi jaki mamy a nie dzięki jego pomocy.

Zadając takie pytanie dziennikarz pokazuje, że w ogóle nie ma świadomości sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sebastian napisał:

 

Zadając takie pytanie dziennikarz pokazuje, że w ogóle nie ma świadomości sytuacji.

Myślę że dziennikarz nie miał na myśli faktu że rodzice 8-latkow płacą za treningi tenisa ale to że mieliśmy w historii już sporo graczy/duetów którzy przyjeżdżali na IO z dużymi szansami na medale i za każdym razem konczylismy bez medalu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, fluber napisał:

Myślę że dziennikarz nie miał na myśli faktu że rodzice 8-latkow płacą za treningi tenisa ale to że mieliśmy w historii już sporo graczy/duetów którzy przyjeżdżali na IO z dużymi szansami na medale i za każdym razem konczylismy bez medalu. 

Naprawdę ? To ciekawe. Tenis mamy realnie na igrzyskach od 1988 roku czyli 9 imprez. Wymień mi proszę tych naszych tenisistów których przewidywałeś do odniesienia sukcesu na igrzyskach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, P_M napisał:

Fed? 

Djok umiejętnościami jest w tyle za Fedem

w jakim aspekcie niby Djokovic jest za Fedem? w jakimkolwiek?

2 godziny temu, Sebastian napisał:

 https://www.onet.pl/sport/onetsport/tokio-2020-mocna-reakcja-igi-swiatek-na-pytanie-dziennikarza/zhkzcgn,d87b6cc4

Się czasem zastanawiam gdzie Ci dziennikarze żyją. Wyjazd na kilka turniejów itf w roku plus treningi to budżet na poziomie 20 tysięcy złotych miesięcznie. Kasy od sponsorów na tym poziomie nie ma, pomoc związku realnie nie istnieje. Dzikich kart nasi nie dostają. Zawodnicy i ich rodzice ciągną wszystko sami. Tenis jest sportem który jest płatny od pierwszego treningu i z każdym kolejnym rokiem tenisowej nauki jest coraz droższy. Cieszmy się, że Iga znalazła się w WSG (z którą zresztą pożegnała się bardzo nieelegancko) bo i ona by nam przepadła. Polscy tenisiści zaczynają odnosić sukcesy wtedy gdy szczęśliwie wygrają jakiś większy turniej, dostaną większą kasę i stać ich będzie na lepszy sztab i trenera.  Dzieje się to całkowicie wbrew systemowi jaki mamy a nie dzięki jego pomocy.

Zadając takie pytanie dziennikarz pokazuje, że w ogóle nie ma świadomości sytuacji.

tu jest sto procent prawdy, struktury tenisowe leza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kubbas napisał:

w jakim aspekcie niby Djokovic jest za Fedem? w jakimkolwiek?

W prawie każdym technicznym? 

Forehand, backhand, serwis, wolej, półwolej. Djoko jest blisko w dropszotach i możliwe że najlepszy jeśli chodzi o return. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.