Skocz do zawartości

TENIS


mac

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, P_M napisał:

Federer, bo w deblu żelazna kondycja djoka nie ma takiego znaczenia, a gra kątowa i przy siatce o wiele bardziej stąd zdecydowanie wolałbym mieć Maestro obok siebie;) 

No własnie w dbelu chyba gra przy siatce ogromnie ważna. Roger ma tam nawet złoto, ale chyba tez i Rafael Nadal z Lopezem, a żaden nie słynie z tego. Ogólnie dużo większa losowość i ja w sumie chyba nigdy nie obejrzałem nawet całego seta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mac napisał:

Jakbyście Wy mogli z kim zagrać debla to kogo byście wybrali?

Ja bym chciał grać w parze w Djokoviciem.

On ma słaby smecz i średni wolej, a jego umiejętność przemieszczania się po korcie w deblu ma mniejsze znaczenie. Chyba bym wybrał Tssitsipasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sebastian napisał:

On ma słaby smecz i średni wolej, a jego umiejętność przemieszczania się po korcie w deblu ma mniejsze znaczenie. Chyba bym wybrał Tssitsipasa. 

no ja nie pytałem o to kto jest najlepszy w deblu według Was, tylko z kim chcielibyście grać :)

Ja najbardziej lubię Djokovicia, uwazam że nie ma żadnej wad, mimo tego co tu pisecie, w sensie w żadnym elemencie nie jest słaby, ale nie jest wybitny może w tych co ważne w deblu.

Aż sprawdzę jak on sobie radzi/radził w deblu bo chyba nawet w tym raz jakoś z czapy przed wimbledonem sobie wystąpił

O sprawdziłem i dał walkowera  finale:

https://en.wikipedia.org/wiki/2021_Mallorca_Championships_–_Doubles

W ogóle dziwna decyzja, bo turniej słabo obsadzony, słaby prestiż, salary, chyba punktów nie daje do ranku.

Wygląda jakby sobie potraktował to jako trening do Wimbledonu ( gra przy siatce )

edi2, a przy okazji widze, że startuje tez w mikście w Tokyo - super, mega się ciesze i licze na podwójne złoto, dziwnie zorganizowany ten miks, bo sprawdzałem pare dni temu i nie było zadnego info na Jego temat ( jak np czy gra nasza Iga i z kim )

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mac napisał:

no ja nie pytałem o to kto jest najlepszy w deblu według Was, tylko z kim chcielibyście grać :)

Ja najbardziej lubię Djokovicia, uwazam że nie ma żadnej wad, mimo tego co tu pisecie, w sensie w żadnym elemencie nie jest słaby, ale nie jest wybitny może w tych co ważne w deblu.

Aż sprawdzę jak on sobie radzi/radził w deblu bo chyba nawet w tym raz jakoś z czapy przed wimbledonem sobie wystąpił

O sprawdziłem i dał walkowera  finale:

https://en.wikipedia.org/wiki/2021_Mallorca_Championships_–_Doubles

W ogóle dziwna decyzja, bo turniej słabo obsadzony, słaby prestiż, salary, chyba punktów nie daje do ranku.

Wygląda jakby sobie potraktował to jako trening do Wimbledonu ( gra przy siatce )

edi2, a przy okazji widze, że startuje tez w mikście w Tokyo - super, mega się ciesze i licze na podwójne złoto, dziwnie zorganizowany ten miks, bo sprawdzałem pare dni temu i nie było zadnego info na Jego temat ( jak np czy gra nasza Iga i z kim )

Może dlatego, że Igę zgłosili wczoraj :) Działaczy mamy zajebistych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sebastian napisał:

Może dlatego, że Igę zgłosili wczoraj :) Działaczy mamy zajebistych :) 

Wydaje mi się jednak, że to od tego dnia można było dodawać, bo właśnie Djoko też wcześniej nic nie był dodany czy Tsitsipas tylko tego dnia się info pojawiły że się zgłosili.

Ta partnera Goata wydaje się być lepsza w deblu niż indywidualnie ( gdzie daleko w rankingu ).

Trochę ryfa, bo swego czasu Jego kumpela Ivanović była dobra i razem mogliby powalczyć o medal.

No nic, jak zdobędzie medal w tokyo uznam swój wybór gry z nim w parze za w pizdeczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Albo z Jeleną

tak, też o niej myślałem, teraz aż zerknąłem w ranking i totalna bryndza, ta co teraz gra najwyżej.

Taki Federer to miał nieźły wybór, w mixie Higgins i w deblu Wawrinka.

Nadal z Hiszpanii też spory wybór.

Tak czy siak, google oszukało bo pisało że Iga gra o 5.30 a tu chyba po 8 ma grać. W ogóle to też lipa, bo teraz w 1rundzie Iga Świątek gra przeciwko typiarze co przegrała w singlu, ciekawe czy wyjdzie zmotywowana czy zdołowana bardziej przez to.

W ogóle też zrezygnowała drugi set w singlu, jakaś kontuzja chyba? Wtedy Świątek Kubot awans bez meczu.

Szkoda że mogą na siebie trafić Djoko i Świątek w półfinale 😕
 

 

8 godzin temu, Sebastian napisał:

On ma słaby smecz i średni wolej, a jego umiejętność przemieszczania się po korcie w deblu ma mniejsze znaczenie. Chyba bym wybrał Tssitsipasa. 

Przecież Tsitsipas dużo gorszy w obu tych elementach ( jak i każdych ). Kolo na Wimbledonie zawsze gra beznadziejnie a Paryżu bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mac napisał:

No własnie w dbelu chyba gra przy siatce ogromnie ważna. Roger ma tam nawet złoto, ale chyba tez i Rafael Nadal z Lopezem, a żaden nie słynie z tego. Ogólnie dużo większa losowość i ja w sumie chyba nigdy nie obejrzałem nawet całego seta.

Feliciano Lopez to akurat typowy przedstawiciel gry serv&volley. 

Nie gra po "hiszpańsku" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kubbas napisał:

Ty widze chlopie zęby zjadles juz na tym tenisie, czekaj czekaj Karol Sebastian Stopa?

:) A Ty bierzesz luźne tematy sportowe zbyt poważnie. Ja nawet pisząc o Januszkach nie chciałem nikogo znieważyć czy obrazić. Po prostu uwielbiam ten wysyp ekspertów od każdego sportu przy okazji Igrzysk :) No a Marcus jak się okazało w ogóle nie ogląda debla :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sebastian napisał:

:) A Ty bierzesz luźne tematy sportowe zbyt poważnie. Ja nawet pisząc o Januszkach nie chciałem nikogo znieważyć czy obrazić. Po prostu uwielbiam ten wysyp ekspertów od każdego sportu przy okazji Igrzysk :) No a Marcus jak się okazało w ogóle nie ogląda debla :) 

 

No najlepiej z pozycji tego lepszego mowic z gory na wszystkich "uwielbiam ten wysyp ekspertow od roznych dyscyplin" na tym polega taka wielka impreza, ze ludzie sie tym jaraja, dyskutuja, komentuja i wyobraz sobie ze kazdy ma prawo do swojego zdania nie zaleznie od tego czy ci sie to podoba czy nie

dobrze ze mamy takiego speca od tenisa jakim jestes ty, ratujesz nas tutaj nie musimy szukac po omacku ja i reszta Januszy jak nas nazwales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kubbas napisał:

No najlepiej z pozycji tego lepszego mowic z gory na wszystkich "uwielbiam ten wysyp ekspertow od roznych dyscyplin" na tym polega taka wielka impreza, ze ludzie sie tym jaraja, dyskutuja, komentuja i wyobraz sobie ze kazdy ma prawo do swojego zdania nie zaleznie od tego czy ci sie to podoba czy nie

dobrze ze mamy takiego speca od tenisa jakim jestes ty, ratujesz nas tutaj nie musimy szukac po omacku ja i reszta Januszy jak nas nazwales

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.